Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

mi jesmo smeh ali oni su josh smeshniji, ispashcemo jer nismo u stanju da damo gol.

pa kako da daju kada nemaju napadaca koji ume da uradi bilo sta...

steta ,za izgubljenu tekmu , a da prodju morace mnogo da se trude i mole u crkvi boga u sledece 2 nedelj

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma dacemo mi gol u Bg-u,samo se bojim da ne primimo neki...ali jedan mora da udje u Bg-u,tj nadam se da ce uci...

A za tu situaciju,po meni je Milijas dobro hteo,zalomio je,i svaki debil iz nase lige bi tu poleteo u blok,ali ovaj Rendzer je bio malo iskusniji,pa ga je lepo sacekao...jbg.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chini mi se da jedino Djordjevic u Zvezdi moze da da gol. Nije mi jasan bio Milijas kada je primio loptu u njihovom sesnaestercu, pa je pocheo da mulja, umesto da opali po golu.

Boze televizor sam hteo da polomim,kad sam video toliku kolichinu gluposti.Znachi majmun je imao otvoreni prostoro za shut,ali ne dechko odje da zalomi,da ispadne faca....

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao utakmicu zato sto sam imao neke druge obaveze ali po vasoj prici bilo je onako kako sam ocekivao...mi jadni,rendzersi jadni ali zavuku nam neko sranje od gola.Rendzersi nece u Beogradu dati gol nema sanse,usrace se od pune Marakane.Pitanje je samo da li mi mozemo njima da zavucemo 2 gola :/
jbte,nisu oni zeta i bezanija pa da se useru od pune marakane...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

fora je dal cemo mi uspeti da damo gol, toga se ja plashim. Ko shto rekoh, i ko shto moj drugar Shkot reche, Rendzersi su rupe, ali utakmica je toliko losha bila da nemam rechi

a jebiga, i da je bilo 0-0 opet bi morali da damo gol u bg-u, osim ako ne bi cekali penale:)...tako da dacemo 1 valjda, nego samo da ne primimo gol...pa nek budu i penali:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa jebesh mu mater valjda je svestan da mora da se sada igra sa 2+ shpica...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Lol zvezdi su josh i uzeli pare za one silne kartone :) (Izvor b92)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

gledam kako su danas odigrali Slavija P./Dinamo Z. ili juce Dinamo Bukurest i place mi se

niti su njihovi protivnici slabiji niti su oni jaci od Zvezde,a svi su napali :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gledam kako su danas odigrali Slavija P./Dinamo Z. ili juce Dinamo Bukurest i place mi se

niti su njihovi protivnici slabiji niti su oni jaci od Zvezde,a svi su napali :(

dinamo je slabiji od zvezde, a werder je totalno raspadnut...za slaviju necu nista da kazem jer mi je jos gorak ukus u ustima od jabloneca ;) a rumuni su nam malo pobegli sto se klupskog fudbala tice :/

fml

Link to comment
Share on other sites

dinamo je slabiji od zvezde, a werder je totalno raspadnut...za slaviju necu nista da kazem jer mi je jos gorak ukus u ustima od jabloneca ;) a rumuni su nam malo pobegli sto se klupskog fudbala tice :/

da,ali ovakav werder je opet jaci od rengersa,Carlos Alberto,Diego,ipak ono,jesu povrede i sve to,ali opet...a Rumuni su pobegli ali nam se opet vracaju,zato sto je Dinamo sve rasprodao,Steaua je ocajna bila prosle sezone,zato to i kazem...

i definitivno ne ulazimo u LS

onakve cene karata su sigurno postavljene da bi uspesno poslednji put ove sezone popunili stadion

pa jebem mu mater vishe

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate shule, si ti gledao Dinamo juche? Onaj tim je par puta jachi od nas, samo shto nemaju iskustva, mi onakve shanse u nashoj ligi ne mozemo da napravimo..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

werder je jaci od rengersa,a dinamo je sa onim werderom koji je barem egal sa rendzersima,ako ne i takav oslabljen jaci od njih,odigrao egal i ima za cime da zali...a za cime mi da zalimo,za Djordjevicem pokusajem gola karijere?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...