Jump to content

PTR 2.2.0 Patch


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja nemam nista

i ne mogu nista da uradim sam bez healera

i sve clase su imba u pogledu na solo warriora

naravno sa pvp gearom i specom xD

NERF THAT ! :(

wtb warriora sa pocetka bca kad niko nije ni cuo za resilience tbfh :c

Stvarno siroti warovi. Gube od magova, slično opremljenih lockova, druida i palawana i...tako? Nerf, bre, nego šta.

Link to comment
Share on other sites

0.o trebaju ti addoni da bi healovao sam sebe?

ajde ti iskljuci sve addonove i igraj bez pomocnih barova, samo sa action barom koji nije nabindovan. Ja sam skontao da mi je sve pogaseno tek kad je poceo duel i onda sam u toku borbe rasporedjivao talente, ukljucivao blizzard barove i redjao spellove iz spellbooka na iste i za sve to vreme uspeo da se ishilujem ;p ...poenta price je da je taj lock noob kao i dosta njih na ptr koje sam sreo ...nema nikakve veze sa lock op pricom :P

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Poenta price je da ti igras klasu koja moze da sedne i opusteno rasporedjuje talente i magije po action barru dok se vodi fight!

0.o cek sek, kako taj lik je bio nub a nije znao da igra warlocka? Zar ne moze svaki nub da igra warlocka? A da konsultujemo sciona po tom pitanju a?

...

Link to comment
Share on other sites

realno igrao sam 20+ arena na test realmu sa sl warlockom i mogu samo da ga je toliko govno od clase da nebi igrao ni da mi neko da gearovanog

kao sto je sto na tr-u

yay 3 dota i onda skachem okolo i chekam da umre

hm prisao mi je neko

OMG FEAR

hm opet je neko prisao DEATHCOIL LOL

hm umirem LETS HEAL WITH HEAL STEAL

hm oom MANA LEECH i ono glavno sranje za manu ne znam ime

hm napada me melee HEALTSTONE LOL

hm vise ljudi oko mene AOE FEAR LOL

jebem mu mater

za svaku situaciju ima reshenje sa warlocom

i sve sabija

alo 900 spell dmga i 470 resilienca sa sl specom

ako to nije imba onda ne znam

i da resilineca sto smanjuje za 10% dotove kurcu ne sluzi nerf

i igrao sam gnom maga frost naravno i sabijam u duelima

zato sam stavio oglas da kupujem maga jer mi se igra opet [:D]

GIVE GNUMA <3 !

Link to comment
Share on other sites

realno igrao sam 20+ arena na test realmu sa sl warlockom i mogu samo da ga je toliko govno od clase da nebi igrao ni da mi neko da gearovanog

kao sto je sto na tr-u

yay 3 dota i onda skachem okolo i chekam da umre

hm prisao mi je neko

OMG FEAR

hm opet je neko prisao DEATHCOIL LOL

hm umirem LETS HEAL WITH HEAL STEAL

hm oom MANA LEECH i ono glavno sranje za manu ne znam ime

hm napada me melee HEALTSTONE LOL

hm vise ljudi oko mene AOE FEAR LOL

jebem mu mater

za svaku situaciju ima reshenje sa warlocom

i sve sabija

alo 900 spell dmga i 470 resilienca sa sl specom

ako to nije imba onda ne znam

i da resilineca sto smanjuje za 10% dotove kurcu ne sluzi nerf

i igrao sam gnom maga frost naravno i sabijam u duelima

zato sam stavio oglas da kupujem maga jer mi se igra opet [:D]

GIVE GNUMA <3 !

Ne sećam se gde sam čuo, ali mi se svidja šta je neko rekao za locka: To nije OP klasa, to je cheat klasa. :D

Jako sam uživao da igram sa lokom, bila mi je to prva klasa, ali sad me tako mrzi da ne mogu ni da ga izlevelujem sa 68. na 70. kad je restovan. Potpuno ravno i bez problema, stvarno je najnaj klasa, ali jebi ga, ja volim malo izazova, kliktanja naokolo i to. :D

Link to comment
Share on other sites

@kili to je ona fora o cemu ti pricam ...

da vidimo sta ima warlock ...

Survivability : Soul link (kao plate ... samo radi na spelove) , sacrefice voidwalker ( kao priest samo sto upaja 3600dmg) , Deathcoil = instant heal 1000 + 1000 dmg + 2 min cooldown + 3 sec fear .

Crowd control : DC sam pomenuo iznad , fear , aoe fear , siliance , stun , sedduction .

Utility : ima dispel , dispeluje negativne magic effecte sa sebe ( paladin stun priestov fear itd ) , stamina buff za grupu , healthstone , 70 resilstance na sve shkole magije , + mana drain + soulstone + summon , BESKONACNO MANE , imba sinergija sa shadow priestom , smanjenje melee dmga dotovima i cursom , COE ( curse za usporavanje ) , i totalno unistavalje sa UA bilo kakvog displovanja = ne postoji nacin da sprecis dmg ... I PORED SVEGA TOGA CURSE OF TONGUES .. kao da pored feara counterspela UA i mana draina ne mogu da ubiju nekog rofl .

Healing : Drain life 700 hps + siphon life + opet deathcoil ( death coil cast siphon life cast fear dok se fear ne zavrshi 4000 hpa si dobio ftw )

Dmg : dotovi dotovi i josh dotova 4 dota su instant jedan dot se kastuje 1.5 sec ( mobilnost mozes da skacesh i nanosish imba dmg ) , nuke shadow burn + shadowbolt ftw 5k burst easy gde su oba spela potencijalno instant ( nightfall jelte ) .

Itemisation : NAJLAKSI U IGRI ... ti si kaste kome ne treba intelekt ... ti si kaster kome hit u pvp ne znachi ni za kurac i ti si kaster kome crit ne znachi skoro nista jer pola dmg dolazi od dotova i sve je tako balansirano da sve sto treba da radis jeste DA NABIJASH STAMINU RESILIANCE I SPELL DMG . Dok svaka jebena klasa u pvp mora da uradi staminu resilianace ali uglavnom im treba posle recimo za rouga agillity i crit rating , za wara crit rating i strenght . Za warlocka zilion stamine zilion resiliance i ono spell dmga sto enchantujes iteme i to je to ( svi socketi resiliance i stamina cao zdravo )

E sada kako se igra warlock ? Specujes se na siphon life i soullink . Skakuces okolo bacas dotove jedno 6 njih na svaku metu svi su instant sem immolationa i oni se bacaju chitavih 1.5sec posto to uradis na sve likove iz protivnichkog tima onda odes malo spamujes fear i to ponovish dok skakuces jer ti je smor da gledas i da igras takvu retardiranu klasu ... naravno bacash shadow boltove kada su instant ( boom 3k instant ) i shadow burn kada treba nekog da ubijes ( 15 sec cd boom 2k dmg ) normal hits hit naravno . Ako te neko dira ... guess what ? fear ... ako te neko dira ... budala je soul link > sve . Ako ti ubiju peta summonuj novog za 10 mane i u 0.5 sec . Ako te opet neko dira onda opet malo fear pa onda malo healthstone . Posle toga ( ako si ti healeri otishli na godishnji odmor / bacili dotove i otisli da drkaju posto svi healovi rade 20% jache ) mozda ces malo trebati da radis drain life ... nije to tako losh spell drainuje 710 po ticku lepo nanosi dmg ... napunish se do vrha ... i tako ... no problemos

Dakle neka mi neko 3 klase u wowu SVE ZAJEDNO ... sa ovoliko osobina i ovoliko mogucnosti i to sve zajedno 3 klase nemaju ovliko izdrkavanje .

Da sada ce da dodje nalozeni shpanac i da kaze sta seresh ti kao da hoces da imash 41 41 11 spec ... e pa ni ne kazem da mozes da imash sve od ovoga ... ali 75% SEDAMDESET PET POSTO od ovoga gore sto je napisano mozes da imash gde je 50% BASE LINE SKILLovi !

Ima li jedna stvar u igri koju warlock nema ?

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Malko si preterao, Storme. Ali, samo malo. :D

Mada, ruku na srce, od kada pvpišem više sa rogom, ne nerviraju me lockovi toliko.

Ali bih zato warove sve spalio. Nerf, bre!

edit: ali ovo naravno 1 na 1, a koga zabole za to inače. :)

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Ne sećam se gde sam čuo, ali mi se svidja šta je neko rekao za locka: To nije OP klasa, to je cheat klasa. :D

Jako sam uživao da igram sa lokom, bila mi je to prva klasa, ali sad me tako mrzi da ne mogu ni da ga izlevelujem sa 68. na 70. kad je restovan. Potpuno ravno i bez problema, stvarno je najnaj klasa, ali jebi ga, ja volim malo izazova, kliktanja naokolo i to. :D

Ma ja sam igrao warlocka davno davno i tada je bio imba isto samo sto su postojale i druge imbe i sve su previshe nerfovali dok locka samo na kashcicu .

Inache dakle nema smornije klase od locka .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mislim da bi locku fear trebao da se prekine automacki cim meta primi dmg kao i sav ostali cc ....zamislite da npr mage moze da sheepuje i da njukuje ovcu a da sheep stoji lol koja bi to imba klasa bila :P

nije whine ali mislim da bi bilo fer :P

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Moyo moze sve to samo kad dotovi postanu dd a ne da im treba vreme da nanesu dmg!

@ ss ma necu da komentarisem, ja pricam o normalnim lockovima ja ne znam gde ti nalazis te tvoje sto drain life tickuje 700 u pvpu

i da mozes da imas max oko 60% ovoga sto si naveo gore

edit: kad sl bude kao plate javi mi se da ti se sagnem plx

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Meh sve ce biti u redu kad shvati ss da mora da postoji neka klasa koja je anti za paladina... hebiga...

@moyo(skroz gore) ma razumeo sam sta si hteo da kazes samo koristim priliku da podbodem sciona kad balavi i ne misli sta prica pre nego sto prica

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Meh sve ce biti u redu kad shvati ss da mora da postoji neka klasa koja je anti za paladina... hebiga...

@moyo(skroz gore) ma razumeo sam sta si hteo da kazes samo koristim priliku da podbodem sciona kad balavi i ne misli sta prica pre nego sto prica

cinjenica jeste da storm uglavnom serenda gluposti. however, ovo je realno kada je lock u pitanju... svaka klasa je pila nerf u svakom patchu, a lock je jedini (primetan)nerf popio kada mu je soullink u 2.0 spusten na 20% sa 30%, ali je kao nadoknadu dobio felguarda... tako da... ono... pitanje ostaje koji direktor blizzarda ima sina koji igra locka od pocetka :D

Link to comment
Share on other sites

Jebiga izlazim iz kuce, a kad se vratim prevescu ti killy sve ovo sto je scion napisao, a ti scione nemoj da si editovao nesto siso jedna! Anyway israo se za pola gluposti dao sl+soul siphon locku shadowburn i tako to, cisto ako nesto edituje da odmah napisem!

...

Link to comment
Share on other sites

lock je mozda ibma zato sto protiv svake postupak castovanja spellova je uglavnom isti sto dovodi do toga da je veliki broj lockova koji ownuju . Dok za ostale klase treba mnogo vishe skilla i razlicit je koncept borbe protiv svake klase. Btw nije mi jasno kako warriori za 10 sec fear imuniteta nemogu da iscepaju jednog clothera bez obzira kog peta korisi

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

lock je mozda ibma zato sto protiv svake postupak castovanja spellova je uglavnom isti sto dovodi do toga da je veliki broj lockova koji ownuju . Dok za ostale klase treba mnogo vishe skilla i razlicit je koncept borbe protiv svake klase. Btw nije mi jasno kako warriori za 10 sec fear imuniteta nemogu da iscepaju jednog clothera bez obzira kog peta korisi

jer mu ovaj radi drain life 700 per sec... a interupt warrioru 10 sec cd valjda ... a nemozes sa normalnim udarcem da prekines cast drain life

+ 13k hp unbuffed + 400 resilence + soul link + sifon life + HS

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

kako ? lol

evo uzecemo primre ovog warlocka

koga sam duelisao 2 puta

http://armory.wow-europe.com/character-she...tulon&n=Sti

13k hp-a 900 spell dmga 450 resilienca i soul link spec

da li mozes da pretpostavis na koliko sam ga skinuo

prvi duel sa deathwishom i trinketom na 60%

drugi duel na 70% bez ta 2

nije nikakav problem fear

problem je u tome sto to ne umire

to je tank koga ne mozes da critujes i koji prima 20%manje dmga i dovoljno je da baci 3 dota i skakuce okolo i saceka da crknem

a sa druge strane ima 900 spell dmga koji kidaju zivot

ti ocigledno nisi video high rated arene ni merciless geared ljude koje igrraju pa mozes da kazes kako ne moze da se ubije lock za 10 sec

lol i jos fear navodis kao problem lol

Link to comment
Share on other sites

Killy jeste vi ste svi glupi jer ne igra svako warriora isto! Sinoc udjem u wsg iz zezanja i warrior( par t1glad, deep thunder, 1-2 t2 glad) ime ne mogu da se setim nesto yopee.... me ubio 19 puta, imao sam 19 smrti svaki put me je ubio on! Ja imam 280 ressilienca i ubio me warrior sa dobrim gearom zato sto odbijam da igram najgluplji i najdosadniji spec u igri tj. 24 aff/37 demo/0 destro koji se svodi da stojis mirno eventualno skakuces i cekas da prestanu stunovi i ostala sranja onda bacis 3 dota( da 3, coruption, CoA, i siphon life, nista drugo ne mozes da iskastujes) i cekas jos malo pa bacis death coil, pa castujes fear koji ce da prekinu i opet da se zalepe na tebe i ti ces jos da cekas pa da uzmes hs, obnovis dotove kastujes fear ciji ce kast biti 4 sec jer ce toliko da te ometa bilo koji meele na tebi i molis boga da protivnik crkne pre tebe! Ovo sto scion lupa da ces da drainujes nekog ko lud je lol zato sto cc osim nekog feara koji ce trajati ~3sec nemas a da drainujes dok te neko kolje je glupost! I svi placu na ovaj build jer je usrano dosadan i bezveze i bezidejan i gadi mi se celo demo stablo odkad su ubacili felguarda koji je po meni GOVNO od peta! I ne sluzi ni za kurac! I nema tu nikakvih fensi sranja kao sto sere ovaj scion! E ovaj spec i i drugi specc sa full demo su ono na sta ti places a ako gubite od aff/destro lockova vi sa warriorima idite odsecite ruke slobodno jer treba da pritisnes deathwish, pustis autoattack i kad popijes death coil pritisnes intercept! Pu!

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...