Jump to content

SD Partizan 2007/08


Lex

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po svemu sudeci ce pola partizanovog tima otici :)

diara (na b92) kaze da su mu sanse 50% da ostaje

jovetic vec otisao

rnic otisao (not that i care)

ednilson (valjda) isto odlazi

nadam se da ce zhuka i moreira makar ostati od proslogodisnjih pojacanja.. cadikovskog (valjda se tako zove) nisam bas video u akciji ali valjda je dao 3-4 kom.

osim toga, dosta ce se kesa uzeti za jovetica i co

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

moreira ima pravo da ode sad ako oce, tako sam negde prochitao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne dam!1

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

"Učinili smo sve što smo mogli što se Jovetića tiče, velika je borba bila i oko potpisivanja profesionalnog ugovora. Moreira ima klauzulu u ugovoru da može da ide u slučaju dobre ponude, ali se nadam da će ostati. Diara ostaje 99 odsto, baš kao i Žuka. Postoji grupa igrača koje nećemo pustiti ni po koju cenu, među njima su Lazić, Tošić"...

cela prica je ovde

Link to comment
Share on other sites

Žuka: "Iza nas je odlična sezona"

Brazilski fudbaler Antonelo Žuka izjavio je da će i sledeće sezone ostati u Partizanu sa kojim želi da obezbedi plasman u Ligu šampiona, drugi put u istoriji beogradskog kluba. Brazilac je sa sedam postignutih golova na 36 utakmica bio jedan od najzaslužnijih za osvajanje prvenstva i kupa Srbije. "Ostajem u Partizanu, jer imam ugovor sa klubom i lepo mi je ovde. Za par dana idem u Brazil, ali samo da se odmorim i da provedem vreme sa porodicom", izjavio je Žuka.

"Vraćam se za 20 dana i tada ću početi da se spremam za izazove koji nas očekuju sledeće sezone", rekao je Brazilac u razgovoru sa novinarima na stadionu Partizana.

Brazilac je, sumirajući utiske iz tek završene sezone, rekao da mu je najlepši momenat bio gol u 133. "večitom" derbiju sa Crvenom zvezdom (1:1).

"Tada sam još uvek imao povredu ruke, ali sam želeo da igram jer znam koliko derbi znači klubu i navijačima. Dao sam gol, a od tog meča počeli smo da 'podižemo' formu. Želim da se zahvalim lekarima i terapeutima Partizana koji su me trpeli, jer sam bio mnogo nervozan dok sam se oporavljao od povrede", kazao je Žuka.

Žuka je istakao da, kada je prošlog leta dolazio u Partizan, nije znao mnogo o srpskom fudbalu i nije bio siguran kako će se uklopiti u novu sredinu.

"Kada sam dolazio u Partizan bilo mi je teško, jer sam stranac i prvi put u životu sam otišao da igram van Brazila. Ipak, posle nekoliko dana svi su počeli da mi pomažu, tako da mi navikavanje na Srbiju i Beograd nije bilo teško. U Beogradu sam kao kod kuće, ovo je moj grad", naveo je Žuka.

Žuka je istakao da mu je drago što je postao jedan od ljubimaca navijača Partizana.

"Nemam reči kojima bih opisao koliko sam srećan što me navijači cene. Izuzetno me poštuju, kao i ja njih. Pogotovo mi je drago što su počeli da donose brazilske zastave. Počelo je sa jednom zastavom protiv Hajduka iz Kule, a u Kruševcu su bile tri. Možda će sledeće sezone svi na stadionu nositi brazilske zastave", našalio se brazilski fudbaler.

Upitan da li bi prihvatio poziv da igra za reprezentaciju Srbije, Žuka je izjavio:

"U ovom trenutku ne mogu da pričam. Biće velika stvar za mene ako me nekada bude stigao poziv iz srpskog saveza. Teško je, međutim, da stranac igra za neku drugu zemlju. Ipak, ko zna šta sve može da se desi u budućnosti".

Žuka je na kraju razgovora sa novinarima objavio kako je posle pobede nad Napretkom u Kruševcu (1:0) proslavio osvajanje titule šampiona.

"Baš smo lepo slavili, a posle utakmice probao sam rakiju. Popio sam samo jednu, pošto je bila mnogo jaka. Obećavam, sledeću ću da popijem ako se plasiramo u Ligu šampiona", poručio je Brazilac.

car jbt :)

link do clanka : ovde

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.blic.co.yu/sport.php?id=45077

PA JEBEM MU MATER BREEE

jebale vas pare, ide u jebeni himki.....sigurno ide da bi igrao u vecim takmicenjima.... -.-

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ne znam, znam da ga u evroligi nema, jebem ti pare i sve.....

vise nema ni svrhe ne pratiti partizan, propisas krv, nerviras se, radujes se nekom uspehu, a znas sta te ceka na kraju sezone....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

^znam, znam, kapiram da rade to jer moraju, ali opet mi je krivo :(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

bilo :D i opste je poznato da svaki crnja koji dodje kod nas ima ugovor na jednu godinu :D tako da ne znam sto se cudis....a realno palasio i nije sad neki igrac da kukas za njim....nije to haus :D majstor :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ne znam, znam da ga u evroligi nema, jebem ti pare i sve.....

vise nema ni svrhe ne pratiti partizan, propisas krv, nerviras se, radujes se nekom uspehu, a znas sta te ceka na kraju sezone....

ne znam shto se bunis. Kad je Holden trebao da dodje u Partizan pre 6-7 godina. ovako je islo

Danilovic:"Mi mozemo da ti ponudimo 300,000 maraka godisnje"

Holden: "Imam ponudu AEKa za 1,000,000 godisnje."

hvala dovidjenja. mi ceo tim napravimo za 1M.

mislim takva je stvarnost. bez famozne podrske grada/drzave nema mnogo sanse da se zadrzi iko. a posebno ne amer kome cena skoci visestruko posle jedne dobre sezone u Evropi.

propisas krv, radujes se, nerviras se... daj bre choveche :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pa ne, nego nema svrhe....:P kao da na svakih godinu dana loadujes stari save game :D i moras opet ispocetka

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...