Jump to content

SD Partizan 2007/08


Lex

Recommended Posts

sto znaci da ako je gejmerski forum, ne mozemo da pricamo o sportu?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako dodje do majstorice, da. :)

treba igrati nasu igru, i ne zanositi se previse. skoro svake godine mi imamo neke vece uspone (doduse ove godine je nasa najbolja sezona) ali sport je sport. i ono shto je najgore je, da cim se izgubi nacice se ljudi koji su izgubili iz vida realnost, i kojima poraz tesko pada, da okrive ceo poraz na jednu ili dve osobe. polako... ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

U polufinalu kupa Srbije u fudbalu igramo sa komshijama 16. Aprila OPET ma marakani.

Zadnji put je igran kup davne 1985. na nashem stadionu. Od tada je stalno Zvezda domacin. Shanse da bash svaki put oni dobiju, od 1985, su cca 1%.

Zadnji penal protiv Zvezde nam je sviran pre 13 godina.

Muka mi je od nasheg fudbala.

Link to comment
Share on other sites

Onom djordjevicu spomenik da se podigne :-)

Onaj gol je titule vredan svaka mu cast, realno izvukao nas je iz govana, pogotovo sto je diarra dobio 6 minuta pre toga crveni karton.. Bila je i jedna precka, ali sve je dobro sto se dobro svrsi. :X

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Taukeramike...evo sad na b92 otpustise nekog igraca, jos jedan ce oporavljen tek da im igra...mislim da je mnogo bolja situacija u partizanu nego tamo....ajdeeeee kad se igra btw ? :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...