Jump to content

SD Partizan 2007/08


Lex

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2. sezona za redom u Top 16 (ako ne puknemo nekih 80 razlike). Nije loshe. :)

Josh kada bismo mogli da sachuvamo tim za sledetju... :(

Ako dobijemo Fener 5 razlike peti smo, a ako uz to i Roma izgubi chak i chetvrti...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Novica objasnio kako se igra. Nadskakali smo ih za sve pare. da ima srece, pa da moze da se zadrzi po koji igrac i nosioc igre duze od 1-2 godine, svashta bi bilo

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

da, igrao je momak za sve pare. kao shto sam i govorio dok je bio u KKP, pritisak je ipak pritisak, on nije mogao da ga izdrzi.

a da li je Hajli dobio napokon jos materijala za Bartuca? videcemo u sledecim postovima. :)

za gosn. komplexa mi ne treba vishe materijala, ima ga na ovom forumu da napishem doktorat

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Novica objasnio kako se igra. Nadskakali smo ih za sve pare. da ima srece, pa da moze da se zadrzi po koji igrac i nosioc igre duze od 1-2 godine, svashta bi bilo

mislim da je onih 26-4 u skokovima iz prvog poluvremena neshto shto ce teshko ponoviti u bilo kom rangu takmichenja :D

za gosn. komplexa mi ne treba vishe materijala, ima ga na ovom forumu da napishem doktorat

pojachano smarash... da, lupetao sam i baljezgao sam chesto o fudbalu, a deshavalo mi se vishe puta i da lupetam na topicima o kosharci. zadovoljan? a to shto tebi na postove u vezi sa kosharkom odgovaram maksimalno bezobrazno pripisujem tome shto o tom sportu znam vishe nego shto cesh ti znati za hiljadu godina. molio bih te da moje postove i dijagnoziranje mojih problema ubuduce preskachesh...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

mislim da je onih 26-4 u skokovima iz prvog poluvremena neshto shto ce teshko ponoviti u bilo kom rangu takmichenja :D

pojachano smarash... da, lupetao sam i baljezgao sam chesto o fudbalu, a deshavalo mi se vishe puta i da lupetam na topicima o kosharci. zadovoljan? a to shto tebi na postove u vezi sa kosharkom odgovaram maksimalno bezobrazno pripisujem tome shto o tom sportu znam vishe nego shto cesh ti znati za hiljadu godina. molio bih te da moje postove i dijagnoziranje mojih problema ubuduce preskachesh...

ili shta? ne preti praznom pushkom leba ti... a znash do kurca inache

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nema problema, samo pishi pametnije postove, i necu da ih komentarishem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ivan, pera

momci, ja zaista ne vidim razloga za toliki animozitet. ako zaista imate odredjenu raspravu da vodite o necemu strucnom, ja cu izdvojiti vreme i procitati sa zadovoljstvom vaase postove. jer cenim znanje obojice o sportu. iako bartucu na primer mogu da zamerim aroganciju, i to shto i kada mu dune da napise post u kome zeli nesto da kaze o necemu, napise ga tako da ni dragi nam premijer ne moze da protumaci njegovu dvosmislenost. (eto ne mogah da zaobidjem politiku)

medjutim, ja a verujem i ljudi koji citaju ovaj deo foruma, zaista ne mogu da citaju te rasprave koje nemaju nikakve veze sa sportom i shto je i najgore od svega je da su prilicno na ulicnom nivou. ja sam bio svedok, i znam da vi mozete bolje od toga ;)

2mendzi

shta fali bambergu? kad smo njih ovako dobili idemo na F4 fo sho :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

2. sezona za redom u Top 16 (ako ne puknemo nekih 80 razlike). Nije loshe. :)

Josh kada bismo mogli da sachuvamo tim za sledetju... :(

Ako dobijemo Fener 5 razlike peti smo, a ako uz to i Roma izgubi chak i chetvrti...

tesko da je samo 5 razlike? fener je dobio lotomatiku 2 puta i partizan jednom :D cenim da ima vecu kos razliku od 5....ili sam se mozda zajebao :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

i meni se chini da je lex u krivu, fener ima +40 samo protiv rome za sluchaj da se napravi taj trougao partizan-fener-roma, tako da cemo malo teze biti chetvrti.

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

http://www.partizan.co.yu/vestidet.php?Jezik=sr&IDV=57

http://www.partizan.co.yu/vestidet.php?Jezik=sr&IDV=61

potpisali :)

do jaja, ednilson je kolko se ja secam veliki borac i ume da barata jako dobro sa loptom, vrh :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...