Jump to content

Film koji vas je potresao


Recommended Posts

^ pre bih rekao da se film zove John Q ;-)

i moze se reci da je potresan

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne potresam se oko filmova, ali mi se stomak okrenuo kada sam gledao prvih 10-ak minuta Testere 3. Zvuk i slika, da se smrzneš.

Malo su zabasali, rekao bih... Preteraše ga

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

John Q? John jebeni Q!? Film posle koga sam se zarekao da necu gledati vishe nishta gde glumi onaj isfolirani smrad i kobajagi nigger-baja Denzel? Taj film je nevidjeno govno. Jeftina patetika i prejadno "Denzele, namesti onu tvoju ja-sam-opasan-i-oduchan-crnac facu i onda prochitaj ovaj lejmerski one-liner gde se pozivash na neku socijalnu pravdu". Retko kad sam nakon odgledanog filma bio toliko frustriran shto sam potroshio svoje ne toliko dragoceno vreme na gledanje jedne takve govnarije.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

John Q? John jebeni Q!? Film posle koga sam se zarekao da necu gledati vishe nishta gde glumi onaj isfolirani smrad i kobajagi nigger-baja Denzel? Taj film je nevidjeno govno. Jeftina patetika i prejadno "Denzele, namesti onu tvoju ja-sam-opasan-i-oduchan-crnac facu i onda prochitaj ovaj lejmerski one-liner gde se pozivash na neku socijalnu pravdu". Retko kad sam nakon odgledanog filma bio toliko frustriran shto sam potroshio svoje ne toliko dragoceno vreme na gledanje jedne takve govnarije.

Konačno neko ko ne voli Denzela! Nisam jedini!

Link to comment
Share on other sites

Blago majci koja te rodila

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

let iznad kukavicjeg gnezda

zivot je lep

lepa sela

rane

covek slon (onaj matori, koliko znam ima i novi valjda, mozda gresim)

mrznja

nemam pojma, treba izvaditi iz memorije, od ovoga sto sam nabrojao, rane i mrznja mi kaskaju za ovim ostalima.

dosta ozbiljnijih anime tripova imaju neku epsku patetiku koja je mnogo dobra, pa i tu mogu da se smorim...

e, da, plavi vojnik me je radio kad sam bio mali, ne znam da li bih se sada smorio...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Secanje na Titane

Zivot je lep

Osmi dan

ova tri filma su cela ono potresna,bar za mene

Davno zaboravljeno vreme(isto kad izgubi kevu)

Lion King I(kad ubiju Mufasu)

Bambi(kad mu ubiju kevu)

Gospodar Zveri(kad se Kodo(ili Podo) zrtvuje da bi spasio Daru zivot)

a ovi su samo na momente :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

GitS 2nd GiG, zadnja epizoda tog drugog serijala kad se Tachikome zrtvuju pevajuci onu pesmu, plakao sam kao malo dete. Cela ta scena od trenutka kad se Motoko i Hideo pomire sa tim da ce da riknu, pa krene "I do" od Yoko Kanno i prekida je Tachikomina. Stvarno tuzno.

Scena kad se Choji Akimichi iz 114 epizode Naruta daje svoj zivot za svog prijatelja, cela ta scena kad se trasnformise itd.

Ima sijaset scena iz animiranih koje su tuzne.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...