Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kruko ne javi se ti, ja ti narezo oba i jos ponesto hohoho:)

doci cu danas posle posla matorko :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sinoć je, realno, bio najbolji dan što se tiče muzike.

Osmi putnik je jebao milosnu majčicu. Ejsi disi je pokidao. YU grupa je pocepala. Vlatko nas je kolektivno isprskao po facama.

Ovo je bez sumnje najbolji bir fest ikad. Da mi je neko pričao da ću u onolikoj masi slušati kvalitetan rokenrol/hevi metal i to odlično ozvučen, reko bi mu da sere.

Link to comment
Share on other sites

@ neo - neeee, ko ce sa nama da igra kanteeeeer ...

@ topic - Uzeo sam pasos juce (doduse, uzet je vec od utorka, ali nije bio kod mene sve do juce), tako da se na put spremam da idem vec od ponedeljka. Malo cete moci da se odmorite od mene opet, mada, imacu i tamo net svakako :)

Link to comment
Share on other sites

el imate neki utisak da ste ponekad ustali na levu nogu? ja imam... sta mi se sve izdesavalo od gluposti i losih stvari za pola sata vise ne ustajem iz ove fotelje makar mi zivot zavisio od toga

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

nasao neki tutorial kako se pravi mp3 player u flashu, pa sam radostan :)

osim toga, glava mi se raspada vise od pravljenja sajta, moracu malo da iskuliram... ionako ce moj deo posla biti gotov debelo unapred, pa cu svakako cekati ortaka da odradi grafiku :)

a veceras >> cirka [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

edeste drugari :P

vratio se iz herceg novog... impresije su neopisive, jer sam prvi put vide toliko devojaka tako obuchenih na jednom mestu... ahhh

idem da prverim vesti, odgovorim neke mailove, zavrsim malo obaveza, pa da vidim sta ima ovde novo ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sinoć je, realno, bio najbolji dan što se tiče muzike.

Osmi putnik je jebao milosnu majčicu. Ejsi disi je pokidao. YU grupa je pocepala. Vlatko nas je kolektivno isprskao po facama.

Ovo je bez sumnje najbolji bir fest ikad. Da mi je neko pričao da ću u onolikoj masi slušati kvalitetan rokenrol/hevi metal i to odlično ozvučen, reko bi mu da sere.

za sve me zabole,al vlatko je otkinuo:))),ovo je treci put da slusham tog choveka,i lik je kralj:)))

one solaze ko neki psihodelicni/etno/rock/blablabla...sve u svemu bash dobro beshe juche:)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Jos danas na poslu pa onda dve nedelje odmora! JEEEEEJ!!!!! [jupi]

Mrzim teeeeeeee! [}:)]

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jedan od onih dana koji sam bacaju nove događaje na tebe...

wb g!!!

upalim tv i vidim deza kad po prvi put kazhe "See you in another lifetime brother"...

omg sad sam se primio :)

birfest muzika blaabla

jesi sreo opet onu cicu?

Link to comment
Share on other sites

[:p]

Još sat vremenaaaaaaaaa!!!!!!!! JUPIIIIIIIIIIII JEEEEEEJ!!!!!

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... Ubicu te majke mi!!!! [}:)]

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ha, to se završilo krajnje interesantno - zakačila se za mog najboljeg ortaka.

mislim razumem je, lepši je, slatkorečiviji a pritom i zaposlen. šta da se radi.

:(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...