Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jooooooj jedva cekam da odem na spavanje...

al trenutno sam u fazonu da ne spavam .. mirc je cudo!!!

haha, znao sam!

samo tvrdo :D

elem, bio na simpsonima sa nekim barabama... i sreo josh par finih drugara (shifra: kushadasi+alex).

gotiva je fim skroz. smejao sam se dovoljno :)

i zachudio se josh jednom svojoj naivnosti kad je u pitanju uzhivanje u zhivotu. nishta nije jednostavno kad su ribe u pitanju... :[

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko da mi kaze poentu ovog topica,posto na prvoj strani nema objasnjenja...?!

Nema objasnjenja jer je ovo neki 19 topik do sada. racunaj 19 x 100 strana = topik od ~ 1900 strana, niko zapravo ne zna u cemu je vora ali svi ga koriste da napisu neku zanimljivost koja im se desila taj dan,ili neku glupost koja je njima obelezila dan. Dakle ako dobijes proliv ovo je pravo mesto da to podelis sa javnoscu :)

Link to comment
Share on other sites

Evo doshao sam sa mora pre nekih 20-tak minuta. Put bio smor, 14 sati jbt. Al na moru je bilo vrh. Samo sam jedan dan bio trezan, potroshio sam 260 evra na alkohol i cigare, ali vredelo je svakog centa. Sad cu josh malo da izblejim, pa na tushiranje, pa da spavam :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ako je bio čarter, onda je stanje sa hranom do toga. ketering je regulisan dogovorom tj. ugovorom o čarteru. :)

Pa ovo moje jeste bio charter, ali kao sto rekoh, druga dva slucaja nisu bili, a sledovalo im je isto. Meni manje vise svejedno, ja bih isao i na foru bez klope samo da bude jeftinije.

Ustadoh, a ocekuje me sredjivanje.

Link to comment
Share on other sites

Kako vudu ukrade lakijev nalog???

Izgleda da jat pocinje da fusheri.

Pre kad sam leteo za grcku (45 minuta) dobijali smo neku kul klopicu. Ili nismo? Omg ne mogu da se setim. Pravac apoteka!!

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pogledah Jimmy Carrov standup, ishejtovo malo na forumu, sad josh narezhem neke diskitje i spremim se pa u susret drugarima koje ne videh neko vreme...a naveche, na zhalost punog stomaka (a kakvog drugo lol) - tenis =o))

Link to comment
Share on other sites

ustao, cirkam kafu, i treba da palim posle na rucak sa familijom.. dosla delegacija da nas zove u septembarske svatove lol...

blago sam mamuran, i kontam da postoji realna sansa da budem apsolutni nadrkanko, i napravim neko sranje za ruckom [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

nadjoh nesto za laleta:

;))))

Da imam signaturu, sigurno bih ovo stavio u istu! :) Milka rulaja!

Bio sam do Merkura, Elektronikija i TehnoMaxa, da potrazim neku tehniku, i ispostavice se da ni u jednoj od te tri nema nista sto nije suvi mejnstrim sto bi se ono reklo, i naravno ima onih gluposti tipa susionica voca na osam spratova.

Link to comment
Share on other sites

klopao u onome expreses restoranu u ideji extra i ono bas bilo cool izaslo 500 din sa salatom kolacom i sokom, a klopao sam neku curetinu sa prebrancem. Bas sam ono zadovoljan (A kako i ne bi bio kada sam se prezdreao [:)] )

Link to comment
Share on other sites

to sigurno nismo mi?:)

true dat...

bio u kafani/restoranu/whatever al ima tv sa rezultatima za kladionichare Pink gore u zharkovu...gad dem kolike porcije i kakva hrana...znachi smrt u najavi...i nisam se kontrolisao jer sam mislio da je tenis vecheras otkazan...nije...idem sad lepo da se ispovratjam al gospodski, na shljaci ;o)

Link to comment
Share on other sites

Hah gledam kako tjebe zarad ljubavi skace kroz vodopade, trci kroz sume, bije irokeze, omg kakav baja

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...