Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

trcanje uz stepenice ne sjebava kolena samo ako si na drozama pa letish savijajuci prostor i vreme :). ne vidim nikakvu razliku u radu zglobova i misica kada trcish uzbrdo i kada trcish vodoravno

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trcanje uz stepenice ne sjebava kolena samo ako si na drozama pa letish savijajuci prostor i vreme :). ne vidim nikakvu razliku u radu zglobova i misica kada trcish uzbrdo i kada trcish vodoravno

ne vidim ni ja razliku između feniverdijevog i šostakovićevog krova, ali ti verujem da postoji.

kod trčanja zglobovi najviše trpe kada se posle odraza dočekuješ i krećeš u naredni odraz. kod trčanja uzbrdo ili uz stepenice tog dočekivanja nema jer svaki naredni korak počinje na većoj visini.

Link to comment
Share on other sites

nece biti nista kolenima ako trchi stepenik po stepenik a ne tri od jednom, i ako nema dodatnog tereta na ledjima

za kolena je chuchanj najubitachniji

Puffy.jpg

mislio sam da sheyn pravi samo animirane smajlije :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@igi - trchanjem uzbrdo je manji udarac na zglobne povrshine pri dokoraku, a veci napor na mishitjima ... ali fora je da kad se pochinje bilo koja vrsta treninga prvih par nedelja najizlozhenije su zapravo tetive kojima verovatno uzbrdo trchanje manje prija nego pravo... nizbrdo je what kruko said

@chizra - pusti kad potrefi dobro anesteziju onda drzhi zlo skoro 5 sati..mene smorilo pre mesec dana kad sam bio...

edit -

mozda nisam bio jasan - tetive ne trpe udarac one trpe rastezanje. naime pri kontrakciji mishitjnih vlakana tetive se zatezhu, ali mishitj "u snazi" ima ne samo vecu masu i broj mishitnih vlakana nego i deblje tetive, kod ljudi koji pochinju sa treningom tetive su znachajno tanje, a kontrakcija mishitja je jacha kada se krece chovek uzbrdo - hence the greater tendon stress...

Link to comment
Share on other sites

@ weasel pwn [:D]

@ thread

prosla anastazija :]

sda malo bleje, pa palim da platim clanarinu, pa kuci na cimanje oko diplomskog... moram da se iskombinujem dobro sa vremenom, posto imam fore do neke polovine septembra otprilike da odradim full diplomski, i spremim kretenski poslednji ispit... naravno, u medjuvremenu se desavaju dani piva i jos ko zna sta...

sve u svemu, uskoro palim do sale, pa na pivo, pa na acad [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

kolence je, naranvo, u pravu za tetive i zna o tome šesto puta više od mene. ali mislim da neko ko je na nuli sa treningom u mišićima svakako nema dovoljno snage da ošteti tetive. al da će ga boleti, boleće. :)

Link to comment
Share on other sites

da bi trchao uz stepenice morash da imash neku kondiciju, tj trebash da je imash dovoljno da bi uspeo da izazovesh bilo kakvu upalu.

STATORE, gde idete?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ccc kako me ovaj ale disrespekuje...ja sam krenuo da hejtujem josh juche sto ce da bude preko 38 svaki dan do subote....a onda danas bratja weatherovci produzhili heatwave do nedelje...sutra bi trebalo da je najtopliji dan u nedelji sa 42...smrt jebote...

Link to comment
Share on other sites

ladno ne mogu da nadjem ni jednu drugaricu da ide sa mnom na adu. :(

postajem toliki nolajfer da se sutra privaljujem sestri i njenom drustvu na lidu, pa sta bude.

ada smrdi

lido je hit. jedino shto smara je shto se malko podigao nivo dunava neki dan, pa je voda krenula da nosi sa obala gluposti. do pre neki dan je bila chista da chistija ne mozhe biti, sad je par dana malo prljavija. ali to je ona mehanichka prljavshtina... otkinuta trava, poneka granchica i slichne gluposti.

i ja idem na lido. budi sa sestrom negde na shpicu i natji tju vas ;D

on topik, bio 2 dana u kendici na frushkoj gori. brao shljive po najgorem suncu dok je bilo 38 u hladu. prezhiveo sam na lubenici i vodi. i zahvaljujutji chinjenici da sam vetj imao neku boju. da sam bio beo, doshao bih crvn ko rak.

sad se vratjam gore pomenutom lidu i nadam se da pochinjem sa glupim poslom vishe :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...