Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

ustao za posao, ali ne radim zbog kishe. i dok sam se sinotj nadao tom scenariju, sad mi bzveze kad sam vetj ustao a netju dobiti dnevnicu :[ trebao s me voditi dalje militju...

A sta radis kad zavisi od vremena?

Ustadoh lagano, pijem sok od paradajza. Neko me je zvao oko devet, nemam pojma ko, pa me je probudio, sram da ga bude. Sad bih morao poneki tekstic napisati, malo me mrzi al' hocu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^

gde je bio "sav taj" rejv ?:)

mi se na exile-u malko smorili :P :)

sad bi trebalo da prevedem jos dva mala teksta i onda idem na kej da proverim da li mogu danas da udomim moje drage machice ;)

dvoumim se da li da kupim nemacko-srpski tehnicki recnik...mozda odlucujem o svojo buducnosti :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

slucajno sam sjebao zvuk na mikseti i tako radio sat vremena, i ispraznio splav. krukonija.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

kruko malo jede govna, jeste mu zvuk bio krš ali nije ispraznio splav, bio je prazan celo veče. valjda je bir fest odneo dosta mase, tako da je bila samo chillout all stars ekipa, koja naravno ne dolazi da se provede nego da im bude dosadno.

tužno je što te ljude viđaš u svakom drugom klubu, a polovinu nikad nisi video da đuska.

Link to comment
Share on other sites

sinoc se otkinuo za sve pare...

i nit sam bio na moto skupu, nit na beerfestu, nit na chicken festu...

zakucao sam kod jezera lol, i pokisao kao sisoje najgori.

ustao sa glavoboljom, i resio da danas nema posla, samo igranje [^]

a uvece naravno, part 2 [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Eh meni sinotj potonule sve ladje.

Raskinuo sa ribom koja je jedna od onih Ultra riba ako vi imate tu kategoriju (mozhe se retji trofej)

Zurka u klubu je bila kompletni kurac

Para nema

Ispiti mi kretju za 2 dana nishta nisam pipnuo

Vremena nema.

E sad, nijedna od tih stvari me konkretno ne mrachi sama za sebe, tj ono riba pun grad, zurka nije da sam ja izgubio pare, pare tje se natji, za shkolu su mi uvek sevala jaja, vremena nemam da prdnem zadnjih 6 meseci tako nishta novo.

Nego me u celoj toj prichi mrachi to shto mi je juche bio dan kad mi nishta nije poshlo za rukom, tj kompletan dan u minusu bez i jednog plusa...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Jest vala, treba izdržati toliko piće, žene i pare.

Jes, a ne ko vi programeri pare ste videli samo na filmu, a najintimnije sto ste bili sa zenom je kada je kondukterka uvatila jednog za uvo i izbacila ga iz basa jer nije imali kartu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...