Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako vas skate forum nervira, nemojte ga posecivati. ne vidim cemu sva kuknjava. kako bi vama bilo da 100 likova stalno vredja vash omiljeni forum?!

inace, ovaj autobus prokisnjava.

ne posecujem ga, al' smara u aktivnoj listi foruma, jer navika je chudo jedno :)

Link to comment
Share on other sites

jok shisharke... al' smara do bola :)

e i mene isto smara, posto je prvi na listi, i pride zauzima puno mesta, i ima gooomilu aktivnih topica i povrh svega gif animacije sanducheta koje se otvara i zatvara i male guske koja trchi u krug i nosi pismo.

Bio danas opet do redakcije da sredim ponesto i pishem neke tekstove, i jos uvek ne radi net, setih se sad kad rece vudu. Tamo smo na beogridu, i od juce ne radi net uopste, a najcrnje od svega je da do skoro nije radio ni beogrid sajt sa drugih provajdera, pa kapiram da im se tamo nesto pokarambasilo.

Link to comment
Share on other sites

Gde god smo bili u finalu veceras , pokidali smo :)

gg i za kosharkashe (valjda nije bio snimak vec uzivo) i za Noleta \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Sad bi rekao Ale "ponosan sam sto sam Srbin". E pa jesam, svaka mu cast, igra kao na drogama i cini mi se da se smiruje, da ne besni onako kao pre dva meseca npr. Bash, bash dobro.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Bio sa ortacima na doti, 5 sedenja su uchinili svoje, vrat jedva pomeram...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

kasno zaspao relativno rano ustao. Zaboravio sam boken stap i noz kod ortaka u kolima pa to treba da pokupim danas i ja sam ti neki samuraj, sada bi sebi trebao da preformatiram hard zbog toga ;) Polako nam se primice pivo fest i bas pred istip e sada ide ona dilema da li ne otici i uciti ko magarac ili otici ali se ne oprati bas totalno od piva, ili zajebes fax pa te drugi vracaju kuci... Jos moram da vidim za to :)

Link to comment
Share on other sites

grarghh...

vrat me i dalje razbija.... ustao sam ko fantom, posle cele noci NWN-a, a taman sam poceo da sanjam lep san (cenim max sat vremena sna), kad patka, budjenje...

palimo familijarno do NS-a danas, neki roadtrip...

NWN digresija :

jebo mater, nekad sam znao da zakucam 20-ti lvl mnoogooo pre Morag, a ovo sad sto igram sam posle Morag zavrsio kao 16-ti, a posle Shadows-a (sa istim likom) kao 19-ti ?!??!

sta kog zmaja ???

kad se vrnem iz NS-a, najverovatnije frp... odo da zgutam nesto za glavu, i da se komiram na suvozacevom bar jos nekih pola sata lagano...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ustadoh lepo jutros, i nije mi bilo tesko s obzirom da su sve vesti prvo govorile u uspesima nasih tenisera, kosarkasa i vaterpolista ... I onda lepo pojeo nesto i sad jos samo kad ne bi danas pala kisha (a rekli su da hoce), i ja bih bio skroz srecan. Moram ovu nedelju da zavrsim i neke dodatne poslice koje imam jer cele sledece nisam tu, a pride je sledece nedelje i WCG, to ce biti zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...