Jump to content

WoW - Poceo da smara.


byte

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmmm correct me if i`m wrong, sad imas 143 kilograma?

jk [:D]

Erm imam 79 planiram da smrsam jos 2-3 kila....

Silencer, you're one fucked up kid.

Nhf, ali stvarno je tuzno to sto ti se desava :(

Cenim da ti WoW zaista pomaze da se nekako 'opustis' i zaboravis na RL probleme, znam da zvucim kao baba-sera sad, ali kad tad ces morati da se suocis za problemima. I ti, i Kili, i svi koji ne razmisljaju o tome sad, vec su u fazonu "Que sera, sera". Mojne me hejtujete sad, ali tako je. Ok je WoW u kul drustvu 1-2sata dnevno, ali kada ti to postane RL onda je to veliki problem :(

Na primer, ja bih se sad rado vratio u stare pre-TBC dane, jer su zaista bili vredni igranja. Svaki sekund tog 5h+ dnevnog igranja su mi bili priceless, jer je ekipa ljudi sa kojom sam igrao bila izvanredna, vervotano jednim delom zato i mrzim TBC. Kada je isti bio najavljen, gilda je pocela, nazalost, da mi se rastura. Dogodilo mi se da mi banuju acc na mesec dana iz glupavih razloga, pa sam igrao warriora. Tada su se dogodile velike promene(mergovali smo se), krenulo je dobro, ali je ubrzo krenulo jako lose iako smo ocistili skoro ceo Naxx. Da mi nije bio bannovan acc, bilo bi kul, ovako sam samo bio obican igrac i nisam imao neko pravo glasa.

Tada sam definitivno odlucio da batalim WoW sto se ispostavilo kao dobra odluka, sada imam ~100 ljudi na MSN-u, od kojih je pola ona stara 'ol skul' ekipa sa kojom sam provodio dane. Pricam sa njima stalno i nemam zelju da opet igram WoW kao pre, jer to nikada nece biti isto.

Uh, al se raspisah :D

I'm not KID :) mozda tako pisem samo po ovom forumu :P jer mi je do jaja ;) ne mogu da izlgedam ozbiljno. Ozbiljan sam samo na poslu system administrator Informix Database i Programer u Informix 4GL u MP Coka D.O.O. ... kao sto vidis radim doduse bio sam u vosjci 9 meseci :P Ah samo pasos da dignem i da uzmem vizu i da palim iz fuckin serbia :P

Priznajem ja da sam bio zavisnik WoW ali obicnog TBC :) ne znam jedva sam se izlevelovo do 70 na silu :P proof ? eve:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Stiven

I ja isto ko i ti imam veliku listu MSN-a i ICQ-a :P pa chatujem sa svim tim ljudima ponekad :) Sad mi je doduse ql :P opet se alkoholisem al se ne napijam da mi glava gine ili da nedaj boze ubijem nekog coveka... Al svakog petka subote :) okrenem rostilj, jedno kazance za corbicu :P kod moje sekretarice na plac sa drustvom :)

A wow ko wow uplatim ga da dodjem da chatujem In-game i odigram koji pvp mada ga nisam uplatio evo vec ce 5 meseca ;) Moram sad uskoro da uplatim jer ce mi brisu lika :<

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ja nemam zivot vec vise od 3 godine

i sto vise igram tako sve vise gubim zelju za zivotom i nadom da cu ikada moci da prekinem

planove za rl nemam

niti sam znam kada cu poceti da radim nesto stavrno korisno za sebe

nekima mozda zvuci debilno sve to ali jbg sve dok se ima para mogu da se zajebavam ovako

kad vise nebude imao ko da me izdrzava moracu nesto da radim sam

do tada me boli

Link to comment
Share on other sites

Silencer, you're one fucked up kid.

Nhf, ali stvarno je tuzno to sto ti se desava :(

Cenim da ti WoW zaista pomaze da se nekako 'opustis' i zaboravis na RL probleme, znam da zvucim kao baba-sera sad, ali kad tad ces morati da se suocis za problemima. I ti, i Kili, i svi koji ne razmisljaju o tome sad, vec su u fazonu "Que sera, sera". Mojne me hejtujete sad, ali tako je. Ok je WoW u kul drustvu 1-2sata dnevno, ali kada ti to postane RL onda je to veliki problem :(

Na primer, ja bih se sad rado vratio u stare pre-TBC dane, jer su zaista bili vredni igranja. Svaki sekund tog 5h+ dnevnog igranja su mi bili priceless, jer je ekipa ljudi sa kojom sam igrao bila izvanredna, vervotano jednim delom zato i mrzim TBC. Kada je isti bio najavljen, gilda je pocela, nazalost, da mi se rastura. Dogodilo mi se da mi banuju acc na mesec dana iz glupavih razloga, pa sam igrao warriora. Tada su se dogodile velike promene(mergovali smo se), krenulo je dobro, ali je ubrzo krenulo jako lose iako smo ocistili skoro ceo Naxx. Da mi nije bio bannovan acc, bilo bi kul, ovako sam samo bio obican igrac i nisam imao neko pravo glasa.

Tada sam definitivno odlucio da batalim WoW sto se ispostavilo kao dobra odluka, sada imam ~100 ljudi na MSN-u, od kojih je pola ona stara 'ol skul' ekipa sa kojom sam provodio dane. Pricam sa njima stalno i nemam zelju da opet igram WoW kao pre, jer to nikada nece biti isto.

Uh, al se raspisah :D

znaci brate svaka cast,bas imas predispozicije za babu seru ,salim se ofc..

[:D]

Link to comment
Share on other sites

^ajde idi igraj lotr

@neo, tuzno je sto nemam zivot tacno

i nema ali i nema sta vise da se kaze

mada ono to je valjda ono sto sam izabrao

@manda

ja menjam accove vec duze vreme

i jedino sto sam uspeo je da igram wow vec 5 meseci besplatno jer je uvek neko drugi platio prepltatu

i to je meni dosta

a zaradjivanje para od wowa

pa ono nisam kinez da grindujem nekom nesto za 15e a te hilajde eura mogu da se dobiju kada nadjes bogato dete koje ce da ti da 1k eura asmo da mu izvleveujes lika a nisam te srece

a da si pogledao oglase video bi da prodajem svog lika i to za velike pare za ovo podrucije

i da nisam dobio nijednu ponudu u obliku para

zasto

zato sto je ovo srbija i niko nije lud niti ima tolike pare za bacanje

da ne pricamo o tome da dolazi nova expazija

i blizzarad opet pravi od svih miliona ljudi koji igraju sad i trude se nesto majnunima

jer ce opet resetovati vaznost itema i bilo kog statusa sa novom expazijom, sto je i razlog sto propada prodavnje acca i dobijanje para od ovoga

ali i dalje ljudi igraju, zasto ? to cete morati sami da vidite i pojedinacno pitate svaku osobu

Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo WOW > 1.5 godinu mog zivota , i kao sto je neo rekao bilo je pwnage, medjutim TBC je nekako sve upropastio... jeste da sam prestao i pre TBC ali opet kad vidim drustvo kako sedi kuci , 5+ chuki dnevno grinda samo da bi imao nesto da radi...

Naravno da je vrh kad blejis sa online drustvom koje te je prihvatilo i sa kojim si proveo par godina online, neki su jos uvek online , ali guild nije kao pre... jeste da im PvE ide od ruke ali to vise nije onaj feeling kad se sprdate na Ventrilu dok se ganjate u BWL-u ili AQ-u , to je bilo pure uzivanje ali to se promenilo silnim glupostima koje je blizz uradio da bi pridobio veliki broj pretplatnika...

Realno gledano WOW konstatno gubi svoje igrache , sve manji i manji broj ljudi nalazi "svrhu" istog , neki igraju PvP dan dva pa ih nema do kraja nedelje i slicno...

Ali eto ista pricha kao sa Neo-m MSN mi je pun ljudi iz Ex guilde i zezamo se nikad jache , tokom ovih godina pratio sam kako im ide i shta rade i naravno da li je jos neko otisao iz guilde...90% ljudi je quitovalo WOW (iz mog guilda) i zanimaju se drugim stvarima.

Ma WOW je izgubio dushu , ne znam kako bolje da kazem.

Ja ne mogu da nateram ljude da prestanu da igraju WOW (niti mi je to cilj) jednostavno da kazem da ima stvari da se radi pored WOW-a!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

hehe svako radi ono sto mu se radi. stvar je i u tome zasto neko igra wow. jbg ako je nekom to zivot i srecan je super. mene jedino devojka moze da odvoji od igranja ali onda mi ni ne treba wow. a ovako kad sam solo, pa nema bolje zabave.

likovi koji su bili sve i svja u wowu pa su postali niko i nista u TBC, jbg that's how life goes. koliko ste vi izgubili toliko su novi igraci dobili sansu da se izravnaju sa starim. a vi ako ste mislili da se uchahurite sa najboljim itemima zauvek jbg. poenta je zabavljati se u datom vremenu a ne pokusavati biti najbolji sa najboljim itemima zauvek. ako je nekom wow unistio zivot taj je sam kriv. svako kome zabava u sadasnjosti nije cilj igranja neka stavi prst na chelo i razmisli malo :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ucim poslednjih mesec dana(fax), blejim sa devojkom, pikam CS tu i tamo, poneku Dotu, trebalo bi Lelekom da se smiluje da prosiri Call Centar da pocnem sa radom uskoro.

Znam da si hteo da me docekas na penal, ali jebiga, imam osnovu ovo da pricam ;)

kako se ono kaze , bice dana za megdana :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pobogu!

Er može da se otvori tema "WHINE FEST FOR EMO KIDS!" sa podnaslovom "Cry me a river - šta zamišljam a šta mi se dogadja, pt. 3" ?

Priznajem ja da sam bio zavisnik WoW ali obicnog TBC :) ne znam jedva sam se izlevelovo do 70 na silu :P proof ? eve:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ne&n=Stiven

Bravo stivene, imaš tačno jedan item sa lvl req. preko 60. :D

A mislim da se likovi ne brišu nikad.

Link to comment
Share on other sites

Basicly :-) ja da ocu sad da igram wow i da idem ka epicima mogo bi, ali ima problem :)

Evo sta se desava :P veceras treba da idem na pena party :) i kako ja sad da propustim cice :P u dopicnjacima :) sa trakama koje prekrivaju sise :) i da ne vidim njihova dupeta, a da sedim i da grindam :) Mozda je jedina prava kombinacija da nadjem staticnu devojku :) i da igram wow :) Huhhhhhh vec sam se napalio odo :)

P.S. Moram da nadjem devojku koju cu da nateram da igra wow :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

/played

Rogue (main): 102 days

Priest (alt): 21 days

Druid (horde, lvl 60 abandoned): 57 days

Total playing on all chars: 180 days

6 meseci total :D za vise od dve godine igranja 6 total meseci sam ingame... vredi li? pa vredi, mogu svi da kazu sta zele meni je igra deo zivota... nekad ode predaleko pa se izkuliras nekad si AFK neko vreme... i ti sto pricaju nema poente igrati kada ce izaci bolji i jaci itemi u sledecoj expanziji samo neka pricaju... ne znam meni je jako zao sto u osnovnom WoWu zbog drugara i rerolla nisam video Nax... sad sam tu i pre WotLK ocu da vidim BT i Illidana, na vratima BTa smo... tako da... jbg, ko oce da igra igra... ko nece ne mora... blizzard ne tera nikoga... ali najjace je kad exAddicts traze obrazlozenja i sole pamet onima koji jos uvek igraju... isto ko oni koji su ostavili pljuganje... ti su najgori u progonu pushaca...

Edited by headcutter[LR]

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo sta se desava :P veceras treba da idem na pena party :) i kako ja sad da propustim cice :P u dopicnjacima :) sa trakama koje prekrivaju sise :) i da ne vidim njihova dupeta, a da sedim i da grindam :) Mozda je jedina prava kombinacija da nadjem staticnu devojku :) i da igram wow :) Huhhhhhh vec sam se napalio odo :)

2001374960551352722_rs.jpg

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...