Jump to content

WoW - Poceo da smara.


byte

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbg, ko oce da igra igra... ko nece ne mora... blizzard ne tera nikoga... ali najjace je kad exAddicts traze obrazlozenja i sole pamet onima koji jos uvek igraju... isto ko oni koji su ostavili pljuganje... ti su najgori u progonu pushaca...

ovo si odlicno rekao, potpuno se slazem.

@Wulfie

care kako dobra slika ^^

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

nije dobro rekao jer uopste nije isto

ko ostavi cigare(te) ne mora da bude licemer koga duvan podseca na ono chega se odrekao nego mozhe da mu realno smeta i zbog toga, znajuci da mozhe da se ostavi, cima ostale da to urade kako ne bi smetali kako njemu tako i okolini

wow igrachi koji nolifeuju ne smetaju nikome (mozda ukucanima ako se ne plaknu vishe dana od igranja mada ne znam da je iko toliko lud, chak ni killy) i nema razloga objashnjavati im kako je igra ovakva ili onakva, jedini dmg koji rade ako je njihovo igranje bilo koje igre preobimno je samima sebi, nikada okolini

Link to comment
Share on other sites

Ma jebesh pichke, jebesh zivot, jebesh sve.. lv19 wsg > zivot.

:-D

Ma jebi sve sto stignes kao rasplodni kunic !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

omg reche warlock

lockovi ne mogu da jebu

previse su imba za sve ribe

omg killy al' si me sad wtfpwnovo :)

A cek, ako ne mogu da jebem ribe, koga onda? Aaaaa....warriors...come out to playYYyy ;) (ko ne zna iz kojeg je ovo filma neka gori u paklu oduzetih arena poena sledecih 2 meseca :P)

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da je WoW poceo da smara je cinjenica posto je vec 100 guildova ubilo Illidana, a ostalo je 4-5 meseci do expanzije, a tako nije bilo sa Naxxom prosle godine. To je sto se tice PvE-a... Sad koliko sam cuo dolazi T6 equal arena gear, tako da se narod sprema i steka poene, ali nekoga i PvP smara. Generalno vecina ljudi ceka expanziju da vidi sta ima novo, igrace 2-3 meseca i reci ce cao... Posto da bi bio uspesan u WoW-u moras da zaboravis sta je irl. Oko zaradjivanja kesha? Sto da ne, posto uvek ima budala koje ce da kupe.

Samo jedan hint oko kesha: U julu sam zaradio 5k golda sa prosecnim igranjem... Tako da ne razumem kako ljudi wajnuju da nemaju pare...

A moj odgovor na temu? Nisam se ulogovao u WoW vec 10 dana, niti imam neku preteranu zelju. Wcg utice pozitivno ne neke :P

ex-CS player, ex-EVE player, ex-WoW player...

Noob overall! :)

Link to comment
Share on other sites

Ilidana je ubilo 96 guildova na celom svetu sto dodje oko 6000 ljudi . Sto je 0.075 % od ukupne populacije wow igraca.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

meni je bas drago

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Da je WoW poceo da smara je cinjenica posto je vec 100 guildova ubilo Illidana, a ostalo je 4-5 meseci do expanzije, a tako nije bilo sa Naxxom prosle godine. To je sto se tice PvE-a... Sad koliko sam cuo dolazi T6 equal arena gear, tako da se narod sprema i steka poene, ali nekoga i PvP smara. Generalno vecina ljudi ceka expanziju da vidi sta ima novo, igrace 2-3 meseca i reci ce cao... Posto da bi bio uspesan u WoW-u moras da zaboravis sta je irl. Oko zaradjivanja kesha? Sto da ne, posto uvek ima budala koje ce da kupe.

Samo jedan hint oko kesha: U julu sam zaradio 5k golda sa prosecnim igranjem... Tako da ne razumem kako ljudi wajnuju da nemaju pare...

A moj odgovor na temu? Nisam se ulogovao u WoW vec 10 dana, niti imam neku preteranu zelju. Wcg utice pozitivno ne neke :P

DOVLACI DUPE NA MAGTHERIDON NABIJEM TE NA QRAC!!! :) :) :)

A ti tabo svrati neki put takodje!

< Lethality

PistoleroS | Pablo

Link to comment
Share on other sites

Igram hordu sada:) Ne mogu vise da gledam onog dorfa... Ako mi sredis neko farmovanje po serpenshrine i jache mozda se prebacim na zimu, ali sad mi tako lezi casual igranje da nisi svestan :)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Igram hordu sada:) Ne mogu vise da gledam onog dorfa... Ako mi sredis neko farmovanje po serpenshrine i jache mozda se prebacim na zimu, ali sad mi tako lezi casual igranje da nisi svestan :)

Pazi, ako imas fazon 1k+ shadow opreme, mozes da dodjes da trujes :)

Trazimo jednog atm, attune nije problem.

PistoleroS | Pablo

Link to comment
Share on other sites

pomenutih 6 meseci koje blizz garantuje za likove se odnose na zamrznute racune, a ne pojedinacne likove. Normalno da nece nista da ti obrisu ako placas.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...