Jump to content

WoW - Poceo da smara.


byte

Recommended Posts

Ljudi jel je vama poceo WoW da bude malo dosadan ? mislim kad bolje skontam igrao sam od 1 do 60 lvl krenuo taman u MC, i boom TBC - Idemo lvlovanje i dalje nema nista od MC , itd.Nagurao 70 sta sad? kara... dobro idemo tamo .... dalje? Gruul idemo tamo , i kad sam imao vise od pola t4 opreme i vise od pola epic, sta dalje ? Ja mislim da je to jedna vrsta Virtualne Droge. I sta sam ja dalje odradio Delete FTW. Tako da i vama preporucujem da prodate ako uspete , ili sta vec. To uzima jako mnogo sati u tvom zivotu , ja sam izracunao da sam igrao 991 Haur E????? znas ti sta je to .... Mislim kako ocete ja vam govorim dobro namerno , Uhh Pozdrav. Smorio sam se malo pisajuci :)

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma pojma vi nemate .. :P

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Byte ja sam to shvatio jos kad sam uz'o Tier 1 :) Ali mene ne drze epici, drzi me nesto drugo, druzejne i ofc PvP koji mi se svidja. Anyway 991h wtf, tolko wow ne postoji :)

Cudno da nisi igrao Ultima Online, skontao bi to jos odavno onda :) svaki MMO je takav i tako treba da ostane. Sta da si imao kraj igrice smorio bi se ko ja juce kad sam zavrsio kampanju sa Brotherhood of NOD u Tiberium Wars... Reko sam samo I WANT MORE! :(

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

kara... dobro idemo tamo .... dalje? Gruul idemo tamo , i kad sam imao vise od pola t4 opreme i vise od pola epic, sta dalje ?

magtheridon, serpentshrine, tempest keep, black temple, hyjal summit?

I posle izlaska tbc covek bi rekao da ce igraci shvatiti da epici nisu poenta, posto im se blizz popisao po svim bwl/naxx stvarima. Na kraju dolazimo do zakljucka da svi koji su epox hungry zapravo igraju da bi u jednom trenutku prodali account.

Uostalom, pa ti zaboga nisi video nista iznad MC. Ti si zapravo najvise igrao smaracki deo igre, levelovanje... mada, levelovanje ume da bude opustajuce (zbog toga svi imaju altove), tj nije frustrirajuce kao raidovanje, ali jednostavno to nije poenta igre. Poenta je ubiti sve sto se moze ubiti. Iako se killy nece sloziti.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

ma ne, htedoh reci da je tebi poenta wowa pvp, a hejtujes beskonacno vezbanje bossova.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Mene ne smara WoW, iskreno.. ja uzivam igrajutji WoW ali nisam neki HC koji je 23h dnevno online. Logujem se, pogledaj da li je neko za neki heroik, ako nije - pichim malo pvp, malo grindujem, malo blejim i chat-ujem i tako. Posle ako sam raspolozen upadnem u raid i tako. Ne znam shta se vi svi tripujete i shta hotjete od jebene IGRICE. Igrajte dok vam je igra zanimljiva, igrajte dok uzivate, kada vas smori ili provalite da zavisite od WoW or whatever samo batalite i radite neshto drugo u zivotu shto vas u tom trenutku chini sretjnim. Cela filozofija, jako je jednostavno.. ako ti se igra, igraj.. ako ti se ne igra, nemoj. Kraj priche.

Link to comment
Share on other sites

nisam neki HC koji je 23h dnevno online. Logujem se, pogledaj da li je neko za neki heroik, ako nije - pichim malo pvp, malo grindujem, malo blejim i chat-ujem i tako. Posle ako sam raspolozen upadnem u raid i tako.

Da samo 12 sati :) [:X]

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

emo kids ... /poke in D EJ !!11

:P mislim lol :) ako te smara onda presanes da ga igras ... ne nameces drugima neke tripove :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

bas smo objasnjavali klincima u gildu koji su se zalili na kolicinu trasha do Void Reavera, kako je to sve smesno u poredjenju sa ostalim instancama i kako je trebalo farmovati instance da bi se dobili neki bossovi... Jeste bio tank & spank ali si trebao da se otelis da dodjes do bossa...

Enivej... igra me nece nikada smoriti... previse ima sadrzaja u kojima mozes da uzivas... ono sto me stalno nervira u igri jeste stalna neka drama i stalno "moj kita veca" diskusije... nije mi jasno kako se to zapatilo i prosto ne mozes da pobegnes od toga...

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

jel ti sad oces da svi budu casual slackeri i igraju 1h dnevno

posto si ti pronasao boga u tome

posto na svaki post koji ima veze sa igranjem odgovaras slicno

Da, samo sto ne zelim da slakujem. Koliko sam cuo za te i ninja-loot-leave-spam akcije si ipak ti bio master.

A posto je tj moj net-pron drugar, ne mesaj nam se u prepisku. Vidis da sam i slova upakovao u uncommon-rare-epic-legendary

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hahahaha kule ftw :D

@fatso

da igrao sam kako se meni igralo kao sto i dan danas igram igru koju ja placam a ne drugi ne poznati ljudi

prema kojima se svi ponashaju kao da im znace nesto u zivotu ili da treba da brinem

mislis da bez razloga igram samo pvp i nemam guild i slicno ^^

u svakom slucaju niko ovde ni bilo gde ima pravo neko da kaze nekome kako ce da se ponasha i sta da radi :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam samo bio zaprepascen cirinim casual igranjem.

Uopce mu nisam rekao da je nolifer, newb ili tako to.

uzivaj

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

WOW je igra koju valja igrati vrlo malo samo u trenutcima opustanja, sve ostalo je preterivanje ako stvarno zelite da vidite koliko ste zivota "protracili" pogledajte vreme koje ste proveli u igri, sigurno ima vas koji imaju po par meseci provedenih u igri, e ljudi to je par meseci, sad malo razmislite koliko bilo cega ste mogli da uradite za to vreme, da ste toliko ucili za fakultet zavrsil bi bar 2 godine istog, da ste toliko vremena jurili neke ribe pojebali bi bar 20 da ne nabrajamo dalje :)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...