Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

Trekkies

zastrashujuca kombinacija pozitivne energije i ekstremnih oblika ljudskog ponashanja, plus par genijalnih momenata, pogotovo by De, Jimmy D i George the MAN! and the spinerfemmes ofc =o)

Trekkies 2

sve kao i u prvom delu samo malo drugachije, modernije, dublje unutar subgrupa...na neki nachin razvodnjeno i ne toliko iskreno kao prvi film

naravno ima ponovo genijalnih memenata, od stidljivih brazilki preko australijskih domacica do novosadskih trekija (jes, ez in novi sad srbija ;o)) + buljuk odlichnih reakcija glumaca, ovja put novije ekipe

sve u svemu preporucujem za pogledati oba filma, ne neohodno zajedno

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Donesi mi na RHH.

Inace odgledah prvu sezonu TNGa. Ubise napokon ovu ribu. Ipak mi je malko prirasla za srce. A vidim sve se gura u te trekkije. Ko zna sta se sve tu izdesavalo. Prva sezona TNGa nije losa, ali apsolutno nema nikakvu centralnu ranju. Naravno Patrik Stjuart je M A E S T R A L A N, on je jedan od onih glumaca koji bi mi glumili u svakom filmu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Kad sam cuo o cemu se radi u Pathfinder-u bas sam se primio da gledam ali sam ga ugasio posle 40 minuta jer jednostavno nisam mogao da verujem koliko film moze da bude shit. Znaci bezite od ovog filma.

Ja mislim da odnesete retardiranom coveku da napise scenario na ovu temu da bi bolje napisao.

znaci kad bi trebao da mu dam ocenu od 1 do 5 dao bi mu 0.

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

zodiac, ok triljer, prva polovina extra, druga polovina mnoooogooo spooooraaaa i moze se reci dosadna... okej triler i te zajebnaicje za popodne, sa cini mi se sjajnom gluma svih aktera... osmica na imdb-u? mene iznenadila tako visoka ocena

http://www.imdb.com/title/tt0443706/

e da radnja u shezdesetim i sedamdesetim, tako da ako ni zbog cega drugog samo zbog toga vredi gledati :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Threshold > serija... smor... naivna... losa gluma...

ali ljudi! imaju kepeca koji je kao ultra inteligentan baja i koji je teski mrstavac, i voli da se kocka i voli kurve i stalno baca neinteligentni hejt o tome kako je veliki jebach ... pa kako ne gledati tu seriju?! :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

odgledah sinoc hard luck http://www.imdb.com/title/tt0489070/

no comm

bolje nemojte ni da pomislite na ovaj film...

ne da je glup nego...

jedino dobro u filmu je picka

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam Death proof. Ne znam sta da mislim. Ustvari, mislim da mi se dopada. Kventin se toliko izdrkavao da je to strasno. U jednom trenutku sam pomislio "jebote, ko je njemu dao pare za ovo". Onda mi je sinulo da je trosak bio 20 litara lazne krvi, tri automobila, Rosario Dawson i Kurt Russel. Inace, odgledati treba, ima prajsles scena, mada generalno nije spektatkualran. Cekam Planet Terror dvd rip.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

May contain some spoilers, be forewarned that i dont give a fuck [:D]

Odgledah i ja DP, i ni ja ne znam shta da mislim, al' vuchem ka tome da je krsh. Sve ja razumem, i da je tarantino zealot-fan 70's horora, al' fakat je da meni to ne znachi mnogo.

Osmica sa IMDb-a mi je preterana, da nema Tarantinog potpisa, ocene bi bile duplo manje, glupi fanovi.

Elem, tako da:

a) subjektivno gledano: ravnodushan sam bio veci deo filma, umesto sat i chetres mog'o je ceo film komotno da stane u 50 minuta, nekoliko kewl scena i to bi bilo to;

b) objektivno, kol'ko je vec to moguce: realno, niko od nas ne ochekuje od QT-a tip filma sa nekom dubokom porukom, ma more s' bilo kakvom porukom, dokle god smo izlozeni nekim neat dijalozima, i uzivamo. Dobro, u redu, ni to ne mozemo vishe, al' ovdje je dijalog potpuno podbacio jer uopste ne sluzi svrsi, nema nikakvog razvoja likova, nemoguce je vezati se za nekog karaktera, kako i moze, kad u 80% filma ribe samo kenjaju teshko, neke tipichne zenske spike, and let's be clear, jasno da toga ima u svakom qt filmu, al' ovde je to zivi smor, i bukvalno predstavlja skoro ceo sadrzaj filma;

Lepo je to sto se likushe raspravlju da l' da rosario da pichke nekom liku, uups, upravo sam rek'o 50% filma, god damn it :(

I da, Kurt je car, klasichan negativac/pichkica ona najgora u dushi, ali car ^^

 Mozda treba odgledati ceo grindhouse pa tek onda neshto reci, mozda tad se ceo film bolje uklapa u celokupnu atmosferu, mozda je to i poenta, zato i ide u paketu, svojevrsni paket aranzman...prema tome, apelujem da, u sklopu maudove propagande " you are what you expect" [:D] , ne treba ochekivati neki masterpiece od filma, jer verovatno nikad nije i bio tako koncipiran, vec kapiram da ga treba posmatrati kao nekakav tribute tim 70's hororima, barem oni koji su to u stanju, a poshto ja to u zivotu nisam gledao... hmm, da :) 

Gledajte da gledate ceo Grindhouse, preferable u drustvu, da se izvuche maksimum.

 

Odgledah i Sunshine i svideo mi se, nisam bas fan onakvog izdrkavanja s' slikom, i malo me smorilo shto su medjusobni konflikti posade bili onako ochigledni, i uopste u toj meri prisutni, jebiga, kad saljes tim ljudi na misiju za spasenje sunca, ne saljesh neke junoshe koji ce se svadjaju i prebacuju krivicu ko ping pong lopticu (karikiram malo), but, nontheless, veri gud.

:-)

Link to comment
Share on other sites

dok sam gledao Death proof, samo sam mislio, ovaj nije normalan. Dobra stvar je shto je gledljivije od 90 % filmova uz koje danas ili zaspish ili izgasish posle 15 min . Ovo je nekako i prekratko trajalo.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

jel imaju kakve veze death proof i grindhouse osim tarantina?

death proof i planet terror zajedno čine grind house, s tim što su u jednom trenutku odela iz studija rešila da ih razdvoje jer je tarantinov deo (death proof) navodno mnogo glup, pa zato sada možeš da nađeš dvdrip samo jednog dela.

Link to comment
Share on other sites

E, a ja ne znam da l' sam ja gej, al' mene izgleda jedinog ta scena s lap danceom nimalo nije tangirala, dobra riba vrti dupe, ko da te ne vidim u svakom filmu danas :)

Jedino shto mi se svidelo pored tog lajna, je i onaj. koji ionako svi znaju:

Stuntman Mike: [as he drives] Hey, Pam, remember when I said this car was death proof? Well, that wasn't a lie. This car is 100% death proof. Only to get the benefit of it, honey, you REALLY need to be sitting in my seat.

[slams his boot to the brake and sends Pam flying face-first into the dashboard]

Sam line i ne znachi puno, ali u kombinaciji s kurtovom grimasom je priceless :)

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

odgledao danas Romeo Must die , cisto da ubijem vreme sa malo akcije ;-0

ona nije lose kao razbribriga sto biste rekli :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Odgledah The Bourne Ultimatum - 9/10 (jedna ocena manje zbog zbunjuce scene kada se ponavlja gotovo identichni razgovor sa pamelom lendi). Povlachim sve loshe sto sam ikada rekao za Met Dejmona.Odlichan je u ovoj ulozi. Odlichan. Ako mogu da uporedim DH4 i ovaj film, Bournov ultimatum je mnogo blizhe definiciji trilera nego sto je to DH4, iako i u ultimatumu ima par "kako da ne" scena sa jurnjavom. I Dzulija Stajls je nekako bash slatka u ovom filmu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...