Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni su isto smetale te poshalice sa slikom, al' mislim da znam zbog chega je tako; malo pre sredine filma onaj baja pomocu holograma pokushava da simulira situaciju lansiranja bombe na povrshinu, kada "ikarus" prekida simulaciju jer dolazi do naglog krivljenja kontinuuma time-space, i ne znam shta josh beshe, rezultujuci u naglom smanjenju verovatnoce odredjivanja mogucih scenarija itd. Kapiram da su tim izdrkavanjima sa slikom pokushali da docharaju to krivljenje prostora, ili bar ja zelim da mislim da je tako, pa mi je to sad kul :)

Ako se dobro sećam, drmusanje i blurovanje slike se dešava samo kada je u kadru zombi koji ih progoni, u ostalim situacijama je normalna, mada mi se sviđa teorija, trebali su to da iskoriste.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

uh ne bih im bas dao 10, nisu dobri ko kec, i najlosiji deo ubedljivo je to sa ribom, sentis i emocije neke cheesy totalno, ali film svakako vredi odgledati. "my grandma used to refer to broken beer bottle as nigger knife" \o/

inace odgledah back to the future bilo na tvu kod druga odgledo keca ne znam ni ja kad je bilo pa sam onda iscupo diskove i odgledo 2. i 3. deo. uvek dobro :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Promeni me, i krece reklama za 4 covek, Nikola Kojo se budi bez svesti da bi otkrio da je bio profesionalni ubica, tajne sluzbe, bla truc,Nikita Marija Karan = kojin ultimatum [roflmao] A must see :D

E da, Promeni Me je govno.

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

gled'o sam ovo novo sa dzodi foster, ni'e lose uopste. ladno neki talenat od zene doveo cerkicu od nekoliko godina da gleda ono krvoprolice. koji retard.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

stardust....nakon gledanja ovog filma mi je jasno zasto je propa na americhkom boksofisu - radnja je previshe dechija, a sadrzha je previshe odrastao... no dobra stvar je sto posle ovog ilma zhelim da prochitam knjigu nila gaimana po kojoj je isti uradjen...

Link to comment
Share on other sites

omg ozbiljno? idem skidam rata omasadaoma...

stardust...pa recimo da je jaka sedmica ako ocesh da se zabavish ... inache, ako cepidlachish ;o) odna je 5-6/10

inache trivia - hot mom iz filma je zhena johna simma (aka d.i. sam tyler) =o))

Link to comment
Share on other sites

Odgledao nekoliko filmova za poslednjih nedelju dana:

Harry Potter and the Order of Phoenix - shta znam, nije losh film ali je knjiga sasechena maximalno i nekako je dosadan na momente - 6/10

The Simpsons Movie - ne znam zashto, ali mi nije bio preterano smeshan... Mozda sam ochekivao previshe. 7/10

Shrek 3 - i ovaj crtani me je razocharao - izgleda da iste fore svake godine vishe ne pale i sve je nekako zbrzano. 5/10

Pirates of The Carribean: At Worlds End - napokon se pojavio dvd rip \o/ Film je po meni odlichan, puno zabave u 2,5 sata, ima svega i akcije i humora i efekata i odlichne muzike koja me odushevljava josh od prvog filma. Dzefri Rash je po meni u ovom filmu bolji od Dzoni Depa i jedino shto mi je zao shto su malo s*ebali kraj i ostavili mesta za produzetak. 9/10

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ja sam zavrsio entourage, preporuka ako vam fali jos jedna serija da popunite nedelju, ako vec gledate 5-6 nedeljno, ovu mozete i da preskocite pa da ostavite za sledece leto kad krece snimanje ponovo. Mark Wahlberg je producent, deo prica je uzet iz njegovog zivota, a radnja se bazira na mladom glumcu koji dolazi u Holivud i njegova 3 ortaka

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, Piven je genijalan u seriji, definitivno vredi gledati samo zbog njega, ako ne zbog riba [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

stardust....nakon gledanja ovog filma mi je jasno zasto je propa na americhkom boksofisu - radnja je previshe dechija, a sadrzha je previshe odrastao... no dobra stvar je sto posle ovog ilma zhelim da prochitam knjigu nila gaimana po kojoj je isti uradjen...

gaiman je opasan pisac, ako nisi citao uzmi obavezno "Americke bogove", zaista sjajno.

no danas bas idem da pokupim "stardust", citao sam press u nedelju na poslu, i video da dele 3 knjige i 10 karata za bioskop ako okrenes tacno u 10 ujtru, ja okrenuo i trazio knjigu :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

dnevnu i notjnu strazhu..

chudno mi je bilo.. jer odavno nisam gledala film i chitala prevod..

LOL ..

inache filmovi su xtra .. ko nije gledao nek pogleda..

http://www.imdb.com/title/tt0403358/

http://www.imdb.com/title/tt0409904/

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

new york 1977 sa kurtom.....

jer necu da gledam ova novokomponovana wussy-gay-lezbo-lame-retro-turbo omega govna koja su sramota za filmsku industriju...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...