Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro sam pogledao film THE INSIDER..Igraju Al Pacino i Rasel Krou..Znaci u sirokom luku zaobici..Ne mogu da poverujem da ovakva dva glumca odigraju u tako losem filmu gde se kao bore za rusenje velikih kompanija koje proizvode cigarete..Mislim, izgubio sam 2 i po sata zivota na glupost..Nevidjeno los film..A onaj lik u ZAPCU mi ga nahvalio kao da mu keva igra u njemu..Kao, kandidat za oskara, bruka film, a ono jedno veliko NISTA..

Pozz i beware of THE INSIDER..That's my recomandation

Vojislav

Edited by VojislavTheGreat
Link to comment
Share on other sites

^hmmm

ukusi su razliciti ??

meni je naprimer insider bas kulisa film

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

WRONG TURN 2

200px-WrongTurn2OfficialCoverArt.jpg

Wow...just...wow! Like, the best movie ever!!

Znač ima sve: i ženske i sekire i krv i klanje i pušenje i strele sa dinamitom i grinding mašina i inbredi i satare i Henri Rolins i..i ...just wow!

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

^hmmm

ukusi su razliciti ??

meni je naprimer insider bas kulisa film

Prijatelju, skroz se slazem..Nikako mi ne lezi taj fazon ''po istinitom fogadjaju'' filmova..Ali sam tek na kraju filma video..Da je na pocetku pisalo razmislio bih da li bih uopste trosio vreme..U svakom slucaju RESPECT za tvoju konstataciju..

Pozz svima

Vojislav

Link to comment
Share on other sites

film je ok dok u jednom momentu ne pochne mnogo da lichi na event horizont, ali kao da im i to nije bilo dovljno pa su uleteli sa onim tripovima na kraju, bezveze. a imao je kakav takav potencijal.

sad ne mogu da garantujm jer se ne secam bash najbolje, ali koliko me memorija sluzi na ta pitanja nikada nije ni dat odgovor.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

lol, da, mada vishe sam mislio na pitanje zashto se to deshavalo, a ne eto kao poludeo je.

toliko ima boljih filmofa sf zanra od ovoga tako da je reci da je ovo odlichan film potpuno suludo, a pogotovo ako si odgledao event horizon, shto ce te dovesti do zakljuchka da je ovo samo copycat. izdrkavanja sa slikom na kraju film, pa rofl jbt, krenuo sam da se smejem od muke, samo trash horori imaju slichne efekte i to domaci.

event.jpg

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa ko kaze da je to bilo strasno?

mislim ono, to su slike clanova posade,odma se skonta, nije tu nista spooky.

ne znam, meni se film jako svideo, ne u fazonu da ga preporucujem svakome vec...otkud znam, interesantan mi je.

elem, nisam siguran dal sam pogledao taj horizon, al osecam da je bio na pinku. sobzirom da se ne secam, skinucu ga ;>

ahaha sad sam se setio fightclub-a, i tamo ima isto to "izdrkavanje" sa slikama ;D

Bring It

Link to comment
Share on other sites

nisam te bash skontao oko tog strashnog dela, ni shta si hteo pitati, tim pre shto nisma pomenuo nihsta strashno.

kad ga pogledash bice ti zao shto si ovo napisao, na pinku je bilo mnogo toga:)

izdrk sa slikom u fajt klabu ne dovodi do epileptichnih napada, a u sunshine-u je sasvim nepotreban i smeshan, pogotovu shto film nema takvu pozadinu da bi opravdao te tripove.

u svakom sluchaju pogledaj, ako te je ovo odushevilo event ce te raspametiti;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Meni su isto smetale te poshalice sa slikom, al' mislim da znam zbog chega je tako; malo pre sredine filma onaj baja pomocu holograma pokushava da simulira situaciju lansiranja bombe na povrshinu, kada "ikarus" prekida simulaciju jer dolazi do naglog krivljenja kontinuuma time-space, i ne znam shta josh beshe, rezultujuci u naglom smanjenju verovatnoce odredjivanja mogucih scenarija itd. Kapiram da su tim izdrkavanjima sa slikom pokushali da docharaju to krivljenje prostora, ili bar ja zelim da mislim da je tako, pa mi je to sad kul :)

E i da, jebiga, i meni je cela ta pricha sa pinbekerom, pa ono, definitivno mogla biti bolja, to say the least, no trenutno sam u stanju da previdim to, jer su mi neki drugi elementi filma mnogo ubavi =o))

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

Vec duze vreme nikako da se skupim da odgledam par obecavajucih naslova, eventualno pomenem neke koji nisu toliki hajlajt.

Idemo redom.

House of 1000 corpses - Rob Zombie

Da chika Zombie pravi neshto osim muze. Da krenemo. Trash totalni, B produkcija sa par interesatnih momenata. Likovi nikakvi, pricha nejasna, besmisleno nasilje u loshem svetlu (zamislite hostel sa loshim efektima i josh gorom prichom). Moj lichni utisak da je cela stvar, sem par ekstra momenata, koji u velikoj meri zavise od lichnog ukusa, jedna velika tortura ochiju i gubitak vremena. Mozhda je interesantan da bi omogucio pracenje dogadjaja u nastavku.

Devil's rejects

Da chovek ne poveruje, nastavak filma House of 1000 corpses, koji, hvala Svevishnjem, zanemarljivo malo lichi, u smislu kvaliteta realizacije, na svog prethodnika. Likovi su fantastichni (glumci u vecini nepoznati) kvalitetno razvijeni u odnosu na prvi deo filma; fenomenalni gegovi i crni humor (narochito kad likovi kupuju kokoshke od nekog redneka pa se dotichni zanese "You're not going to fuck those chickens, are you?" lol), "smisleno" nasilje, relativno potresne scene nasilja tipa hostel u kombinaciji sa akcijom. Film se nekako lomi izmedju potpuno mracne tj. sadistichke atmosfere i ok humora/crnog humora/komichnih izjava propracenih dobrom muzichkom podlogom. Verovatno celi kontrast koji prati film doprinosi i chini film "pitkim". E da, ovog puta nisu shtedeli na kvalitetu efekata, tako da...deluje ok u vecini scena.

Zadnja scena, iako klishe, ok uradjena.

Definitivna preporuka za one koji gotive ovakva ostvarenja.

1408

Pored svog ochekivanja i cele priche, ne znam. Nishta spektakularno tj. ochekivao sam bar neku frku nakon gledanja filma, ali nishta. Pricha je ok, mada mi se chini da je poslednja chetvrtina nekako "na silu". Chini mi se da ovaj film veoma dobro prenosi dozhivljaj koji se mozhe steci chitanjem Kingovih knjiga. Ima par shtrecalica, dobro uskladjenih i tempiranih (narochito ako film gleda sam sa volume na max), ali nishta revolucionarno.

Die Simpsons

Par dobrih gegova, ali kada se zavrshi, deluje kao da sam gledao produzhenu seriju.

Die Hard 4.0

lol svojevremeno su kritikovali nemogucu misiju kao totalni raspad, ali mislim da je hard preuzeo primat. Glavni negativac je lol shajt.

Nesto shto bi se moglo opisati kao house of 1000 corpses sa vecim budzetom, shteta vremena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...