Jump to content

Recommended Posts

Kakve veze ima dermatolog sa groznicom?

Groznica je virus. Kole ce objasniti

Ne mozes je nikako resiti, let her be. Eventualno namazi zinci (cink) pastom da se sasusi. Sta ces, jebga

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj sam stavljao hidrociklin :p

elem, u budvi ne radi sve do 1 nubovi. ima jedno mlogo kul mestashce izmedju bechitja i budve. jedno od boljih na jadranu ako smem da primetim :]

zove se tanga beach, radi kad se sve ostalo zatvori. ambijent je k'o na filmu, kafitj/bar na samoj plazhi koja je uz to odvojena od svega. doloazi se kroz neki shumarak uz vodu. vetjina ljudi i ne zna za to, samo urbani dolaze :D

muzika je kul, ljudi su kul, zhurka je na plazhi, radi kad se sve ostalo zatvori, nema tone ljudi da prolazi pored jer ej odvojeno kao shto rekoh, igrachice na plazhi i u vodi zamalo da zaboravim... lezhaljke isto :p

ma dobro je skroz, samo en znam dal shljaka i dalje. ja sam bio pre 2 godine.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio 1998. I imalo je jamajcansku zastavu i bilo je trave (marihuane) u posudicama na stolovima. I da kul je mesto

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

haha, setio sam se necega vezanog za sutomore i vodu, i znace taj neko sto se smejem [roflmao]

102-ciganka-s-kitara.jpg

"ciganka sam mala..." i volim da se kupam pored cevi za kanalizaciju jer je to tako tvrdoglavo cool :))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

polazna tacka, Levo, pa preko nudisticke, pa kroz vodu, pa kroz stene.

Mislim ja se toga secam :)

Mislim da je polazna tacka bila jaz, ali nisam siguran 100 posto :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nesto mi se cini da vas dvojica pricate o razlicitim plazama :)

On je rekao izmedju Budve i Becica,tako da tesko da je polazna tacka bila Jazz,a to tvoje mi vise lici na Mogren 2 :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

kolko kontam verovatno cu da iskuliram ove godine more, spremam se za apsolventsku u portugal sledece godine, mada ko zna, ako mi se cefne oticu

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...