Jump to content

Champions League 07/08


manager

Recommended Posts

U ekipi Celzija postujem Geremija,Esli Kola i najvise Terija...covek je stvarno jako dobar igrac,ali pre svega sportsmen...zao mi je sto se onako nesto bas njemu desilo,ali ipak mi je drago sto je Man pobedio...

inace,man je na 1-0 imao 3 stopostotne sanse,i onu jednu na 1-1 kad je Tevez sutirao,a Teri spasao gol...

sve u svemu,zasluzenih 1-1 na kraju,i u penal seriji malo vise srece...to je to!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U ekipi Celzija postujem Geremija,Esli Kola i najvise Terija...covek je stvarno jako dobar igrac,ali pre svega sportsmen...zao mi je sto se onako nesto bas njemu desilo,ali ipak mi je drago sto je Man pobedio...

inace,man je na 1-0 imao 3 stopostotne sanse,i onu jednu na 1-1 kad je Tevez sutirao,a Teri spasao gol...

sve u svemu,zasluzenih 1-1 na kraju,i u penal seriji malo vise srece...to je to!

e da, geremi. da je njega stavio sinoc da sutira, chelsKi bi pobedio :(

taj rad, slazem se, da ga je ubacio mislim da bi izdivljao i da bi dobili 1-2 upravo njegovim golom!!!!!

e lesko lesko, crni djordje!!!

Link to comment
Share on other sites

U ekipi Celzija postujem Geremija,Esli Kola i najvise Terija...covek je stvarno jako dobar igrac,ali pre svega sportsmen...zao mi je sto se onako nesto bas njemu desilo,ali ipak mi je drago sto je Man pobedio...

inace,man je na 1-0 imao 3 stopostotne sanse,i onu jednu na 1-1 kad je Tevez sutirao,a Teri spasao gol...

sve u svemu,zasluzenih 1-1 na kraju,i u penal seriji malo vise srece...to je to!

Manchester je imao 2 stopostopne u jednom napadu, na 1-0, kad je cheh odbranio tevezu i kariku, a taj drugi shut u produzetku na 1-1 je bio Gigsov, ne znam koju si ti tekmu gledao kad ovakve stvari nisi primetio..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

takvih uklizavanja chelzija je bilo 2-3, chak je sam Vida dvaput izbacio loptu ispred Drogbe, to niko normalan ne moz da rachuna ko 100% shansu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Zbog Vidica ? LoL zasto zbog vidica zato sto decko lazira povredu da ne bi igrao za reprezentaciju ? Ili zato sto u reprezentaciji njemu dzakuzi traje 4 sata zato sto je iz mancestera a ostalima 45 minuta

Kakve to ima veze sa utakmicom sinoc?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

naravno da ima veze, smrad je ko i ceo manchester [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bah..smradovi uloze 100m evra i osvoje sve..a celu sezonu im prizeljkujem propast..

jebem ti fudbal..jebiga kad imaju coveka koji da 42 gola u sezoni ovakav scenario je sasvim moguc

celzi mi nije na listi omiljenih ali sam navijao za njih zbog mucenog jevreja i lamparda..

teri nece spavati dugo..bedak..a celzi bar 60% svojih uspeha duguje njemu i njegovim bravurama u odbrani

p.s. kapiram da nije avrma birao ko ce sutirati nego su njemu dali spisak:)

i lol za geremija:)..trebo je da se vrati iz njukasla za finale..

ono sto treba da zabrine je da ce mancester sl sezone verovatno biti jos jaci..

Link to comment
Share on other sites

Odusevio me Grant kad je ubacio Beletija da sutira penal,to nisam ocekivao ali sam se onda setio da je Brazilac i da je to automatski gol...ali sto je ostavio Anelku?Luzer koji poklekne uvek pod pritiskom kao i njegov zemljak Trezege,znao sam i pre izvodjenja da ce da promasi a kad sam mu video facu mogao sam kucu da zalozim.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

opet ovaj bole o kreativnosti fusbala :* ... kreativnost je nestala u svakom fusbalu vec vise od decenije... sve je pitanje stila... nama i oni brazilci deluju sa nasheg aspekta kreativno ali i oni igraju po svojim shablonima koji su nama samo nepoznati na prvi pogled (a i drugi treci...) ...

prvo poluvreme manchestera je za pamcenje... ja ne pamtim da je neko onoliko dominirao u finalu...

i da svaka cast vidicu kako je izbacio onog konja... njiiihiiihihii

engleski fudbal je kul jer je prljav udaraju bezobrazni su chepaju se stipaju i ne stide se toga... drugari moji to zaista jeste fudbal... a ne ko pichkice zabari ili spanci... kao odbojku da igraju ili mozda djuskaju disko 70ih...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa manchester, to pricha cela Srbija, kako nisi chuo Stijo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Manchester je imao 2 stopostopne u jednom napadu, na 1-0, kad je cheh odbranio tevezu i kariku

Da, ali ta akcija je bas objasnila, prvo se runi oslobadja (valjda) malude, daje dugu loptu na drugi kraj terena, ronaldo iz prve u sredinu tacno na teveza, ceh brani... i onda karik koji je morao mnogo bolje da sutira... opet brani ceh.. znaci perverzija.. ali hats down za ceha.

Inace, svaka cast skolsu koji je igrao skoro celu tekmu sa corbom u nosu, a terry-a mi je stvarno zao, jbg, ti englezi su uvek bili baksuzi, neko je na kraju morao da bude tragicar...

Nemanja je odlicno igrao, videlo se da je motivisan da vrati drogbi milo za drago i na kraju je popio crveni, sto mi je bas drago..

Tevez me takodje odusevio, u par navrata je primio loptu na grudi sa likom na ledjima i onda jos izdrzao 3-4 teska duela i preneo loptu...

Nani me je najvise razocarao, mislio sam da ce igrati puno na njega, jer je usao svez, a bukvalno nije dobijao lopte, a kad ih je dobio izbananisao se...

Nisam gledao pocetak drugog poluvremena (do recimo 55og) ali su mi rekli da je celzi tad najbolje igrao...

Ne znam, po meni jedno od neizvesnijih finala LSH u poslednje vreme, bukvalno od 45og minuta nisi znao ko ce pobediti na kraju, iako su oba tima igrala dosta oprezno bilo je puno sansi i lepih poteza...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ne razume sta je falilo manchesterovom fudbalu ove sezona? nisam preplacen da ih gotivim i u glavnom su me smarali ovih godina ali ove sezone su razbijali, bili su totalno prijatni za oko i dushu... pravi fuzbal...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne razume sta je falilo manchesterovom fudbalu ove sezona? nisam preplacen da ih gotivim i u glavnom su me smarali ovih godina ali ove sezone su razbijali, bili su totalno prijatni za oko i dushu... pravi fuzbal...

ma ništa, s obzirom kad uzmeš da pogledaš finiš sezone gde su igrali ko miševi (LŠ protiv Barse, Čelzi u ligi, i u finalu). Stvarno najlepši fudbal, i imaju i najboljeg igrača na planeti, koji wiganu, readingu i kompaniji da po 3 komada, i od 40 komada da postigne 10 ili više iz penala, al zato kad treba da se bude mudo uspe da promaši oba penala u dve tekme, i da ga u džep u finalu stavi čovek koji ni ne igra beka.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e da, geremi. da je njega stavio sinoc da sutira, chelsKi bi pobedio :(

taj rad, slazem se, da ga je ubacio mislim da bi izdivljao i da bi dobili 1-2 upravo njegovim golom!!!!!

e lesko lesko, crni djordje!!!

pardon ljudi,Makelele :D.

Manchester je imao 2 stopostopne u jednom napadu, na 1-0, kad je cheh odbranio tevezu i kariku, a taj drugi shut u produzetku na 1-1 je bio Gigsov, ne znam koju si ti tekmu gledao kad ovakve stvari nisi primetio..

imali su jos ono uklizavanje Teveza...tj nije uklizavanje,mogao je GLAT da da gol,nego nije ocekivao da ce lopta proci...

a sta to NISAM primetio?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa nije ga bas esijen stavio u dzep. u prvom poluvremenu ronaldo mu je jebao kevu, prolazio levo kako je hteo. da ne pricam da bi ronaldo sutra dao onakav gol da je uz njega bio covek koji je zapravo bek

dobro, prošao je 2 puta u prvom, i dao gol, i ne kažem, dao bi isti takav gol protiv bilo kog beka, to sve stoji. Ali Essien je u drugom bio odličan, u odbrani, ali i ekstra koristan u napadu.

@Lesko:

Pa nisi video da je Gigs šutnuo za tu priliku u produžetku, nuff said

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

highl1 misli na ono kad je prosao evra (nisam 100% da li je on) kroz celu chelzijevu odbranu i dao povratnu na koju je gigs sutnuo bas lepo (plasirao loptu) ali je teri objasnio sa reakcijom...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...