Jump to content

Champions League 07/08


manager

Recommended Posts

@travar: to je super generacija bila, dan petrescu, gustavo poyet, grejem le saux, i sl

@gibanica: chek, koji to kapacitet igracha? Steva, Tores, Reina, Babel i ... ae da kazemo josh i Alonso i Maskerano, mada oni kolko znaju oboje da odigraju ok, znaju da zagovnaju za sve pare (Mash protiv Manchestera, Alonso se nije video u obe tekme vs Arsenala), Kara ove godine igra slabo, Shkrtel je solidan, bekovi svi zajedno (Arbeloa, Finan, Aurelio, Rise) su lol, krila takodje (Kewell, Jesha, Penant), napadachi (Crouch, Voronin i Kajt, koji bash ne zna, ali je borben).

Kad pogledas, imas 3 bas dobra igraca, jednog mlađanog (Raju Babića [:D]), 2 solidna koja znaju da zablistaju, i ostale sve prosek.. Chelzi je u toj situaciji mnogo bolji, o Manchesteru da ne prichamo, jedino Arsen isto ima 3-4 dobra igraca, i ostale polovne, zato i ima ovakve rezultate.

ne kazem da Manchesteru nije veci uspeh, al pogledaj njihova troshenja ovih godine. Prosle je Rafa dao za Toresa 36, Babela za 20, i tek sad za Maskerana 25 i 10 za Shrktela. Za to vreme je Ferguson dao 30 za Teveza, 50 za Nanija i Andersona i jos 25 za Hargrivsa, a nijedan od njih se nije naigrao ove sezone i da kazemo opravdao svaku ulozenu paru ko Tores i Babel, sezonu pre toga je dosao Karik za 20 i kusur..o Chelziju da ne prichamo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikako nisi trebao da kazes da Kuyt ne zna...Pa sta je radio po Holandiji, i realno bolji je od Babela, tj. za sada bolje se snasao.Skrtel isto tako, vise nego solidan, a Carragher je sve dobro uradio samo nisu trebali da puste ovaj centrasut.

Sve u svemu, nikako nije gotovo ne otpisujte Liverpool.Naravno da 60-70% prolazi Chelsea, ali Liverpool je ranjeni lav :D

Kakav sam Pesnik!

Link to comment
Share on other sites

brate, gde Kajt zna, pogledaj ovu i proslu sezonu, ocajan je, ovo mu je bila jedna od retkih dobrih u celoj sezoni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nikola warn +10% [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ hajli

ne, da se razumemo mancester je paklen sto se tice trosenja, i voleo bi bash da nista ne osvoje i da plachu kako su potrosili 100m evra na go kurac..od svih pojachanja jedino je da kazes tevez uradio konkretnih stvari za ekipu..nanija i andersona je ocigledno kupio za buducnost pa ih kali u nadi da ce biti novi kristijani..

a za liverpul me nisi razumeo - znaci ne kazem ja sad za ovu ekipu konkretno - u koju jeste ulozeno najvishe i koja ce se valjda skroz isplatiti - nego mi je utisak da se svake godine budze i trose a da se ne iskoriscavaju ti igraci..evo ti ,aca englez je valjda reko da samo 3 igraca su igrala onu tekmu iz 2005..rafa nije bas najsrecnije dovodio tokom godina..

kupovao je dosta i menjao je dosta kao nikako da ne moze da nadje pravu koncepciju ili da to lepo uklopi..znas i sam koliko se igraca `prosetalo` kroz liverpul za ovih par godina - djibril, luis garsija, morientes, belami, kromkamp, sisoko!..a nisu bash svi vezare - ili ako jesu sto ih je onda koji kurac kupovao:))

na putu su verovatno i penant i kjuel koga licno smatram velikim igracem, samo je imbecil u glavu..ali mnogo zna..

i jesha nije bash tolko ubog:) zna neko zrnce da ubode..i voronjin kad bi mu vishe davao shansu bi verujem mogao da mu vrati, dobar je igrac..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

ja sam samo rekao da im se vratilo jer su srecno prosli arsenal,penal posle izjednacujuceg gola je sreca kako god(ne ulazim u to dal je penal bio ili ne) , pool je po mom misljenju najjaca ekipa za ova takmicenja na ispadanje,al ih bas zbog toga i ne volim jel mnogo idu na tu taktiku,a ligu naravno nikada sa ovakvom igrom nece osvojiti(naravno milim na premijer ligu)...elem odma cim se znalo koji su parovi polufinala pomislio sam da ce celzi da osvoji ls,ne zato sto je najbolji nego zato sto uvek osvoji onaj za koga se najmanje ocekuje,mozda je jedan od retkih izuzetaka bila barsa pre 2 dine...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Dzibril Sise nije rafin covek vec Houlier-ov.Momo isto tako.

Evo prosla je noc a ja i dalje tvrdim, sacekajte treba jos celih 90 minuta da se odigra, jes da je na Silent Bridge-u i jes da se vraca Essien ali jedan gol npr. iz kornera ili kako god moze poremetiti celu koncepciju Celsijeve taktike.

Mojne da lupas,Sisoka je doveo Rafa jer je sa njim saradjivao u Valensiji.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koje mrtvilo!!!

ali tevez i runi koji igraju krila i to defanzivna!

pa jebote covek je izveo postavu sa 9 defanzivaca i ronalda koji je igrao najisturenije!!

ali, svaka mu cast, dosao je po nulu, dobio je nulu.. e samo mislim da ce zajebao, posto vise sanse dajem barsi u revnasu ..

Link to comment
Share on other sites

realno jedan i po penal.Nemoj da si smesan da je onaj duel sa Markezom penal,slina nije ni pala a vec je pogledala sudiju.Ova tekma mi je dobro dosla da me podseti zasto ga zapravo mrzim.Razmazeno derle.Onaj Rajkard je tezak debil.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Uh uh ne znam meni je bas to licilo na penal i siguran sam da bi ga dosudio da nije u 2 minutu a ono sa abidalom ajde da kazemo da je pola penala :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...