Jump to content

Champions League 07/08


manager

Recommended Posts

chist penal, i ovo i ono u prvom poluvremenu kad je neko kajtu ishchupao nogu. Grujo, ne znate realno [:D]

smesan si Pero realno,o kom penalu pricas,kad je Kajt lose primio lotpu u 16,pa kad je video da je otisla,ajde da padne.Ili o onom drugom kad je video da je igrach iza njega pa se okrenuo.

Pa da Hipiji je ovo bese 2-3 gol glavom posle kornena, isto ovo je Gerrardova prva asistencija sezone ? Torresov verovatno deseti pogodak, prva dobra utakmica Maskerana i Aurelia ?

Sve je to bre sreca kazem vam, i jos ovaj sudija picka sto ne voli Arsenal ?!

popu shimi ukrali bicikl.

@ibiza

Da,ko jebe arsenal sto im nisu svirali ono sto vama jesu(i jos ociglednije)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

grujo sine, nema veze, kako kaze Venger zadnje 3 sezone "mi imamo mlad tim". Ko da mu je Stevan Karadzic pomocni trener [:D] I da, ne znate, da opet ponovim, lepo ti rekoh pre par strana na ovom istom topicu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate ako je i bio faul kod penala bio je na ivici kaznenog pa se babel dokotrljao da padne unutra usput onako bangavo trceci..znaci suditi tako nesto je smesno..pogotovu ako se setimo kradje iz prve tekme..znaci ono sa hlebom i kajtom je bio cist najcistiji penal. a ovo je u najmanju ruku za raspravu.. verujem da ga vecina sudija ne bi sudila

i kakvu dominaciju vi pominjete? u cemu se ogledala? u dobacivanju u odbrani..daje nemoj da zajebavate pao je gol slucajno iz kornera i to uz veliku srecu da fabregas nije mogo da je skine sa linije, a drugi gol je toresovo znanje i senderosovo neznanje..da je bio galas u blizini kurac bi mali pozer dao go..

realno sreca golema + sudije su bile uz lpul ovaj dvomec..ta dva faktora su donela prolaz..nikako bolja igra..

p.s. volkotu svi mogu da se sagnu..koliko ga pljuju a koliko je objasnio samo u jednom napadu cim je dobio malo prostora i prilike..

Link to comment
Share on other sites

ma ti Gibajo onda nisi cuo za Hipiju zvani evrogol,kolko se samo on takvih golova nadavao,si cuo.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate ako je i bio faul kod penala bio je na ivici kaznenog pa se babel dokotrljao da padne unutra usput onako bangavo trceci..znaci suditi tako nesto je smesno..pogotovu ako se setimo kradje iz prve tekme..znaci ono sa hlebom i kajtom je bio cist najcistiji penal. a ovo je u najmanju ruku za raspravu.. verujem da ga vecina sudija ne bi sudila

i kakvu dominaciju vi pominjete? u cemu se ogledala? u dobacivanju u odbrani..daje nemoj da zajebavate pao je gol slucajno iz kornera i to uz veliku srecu da fabregas nije mogo da je skine sa linije, a drugi gol je toresovo znanje i senderosovo neznanje..da je bio galas u blizini kurac bi mali pozer dao go..

realno sreca golema + sudije su bile uz lpul ovaj dvomec..ta dva faktora su donela prolaz..nikako bolja igra..

p.s. volkotu svi mogu da se sagnu..koliko ga pljuju a koliko je objasnio samo u jednom napadu cim je dobio malo prostora i prilike..

nekoga jos boli sto je mali pozer izlomio interove "velikane" [:D]

Grujo, ne igrate ni vi prvenstvo, tj nesto ste se lozili, a opet cete u kvalifikacije za CL [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jedva cekam polufinale sa celzijem,kakvo ce to polufinale biti,0:0 u obe tekme,jedino me brine ko ce dati nepostojeci gol ovog puta posto je Luis Garsija otishao.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Grujo, ne navijam ja za Liverpool, samo sam realan... I da, penal je bio u prvoj utakmici.

@ Gibanica - Ma ne brate, Arsenal je bio bolji da se ne lazemo... Vise sansi, sve skill golovi, nisu imali srece sto Galas nije bio uz Toresa, sto Fabregas nije uspeo spasiti korner, sto je Hipija sutao glavom, sto je Babel usao, sto je bangavo pao. A tek sudije...

Mislim ono, tipican Arsenal fanboy...

Link to comment
Share on other sites

haha Grujo kenjas za Hipiju, niko nije rekao da je evrogol, ali ti si rekao da ga je usralo. Da ga nije lopta slucajno pogodila u glavu i odbila se u gol ili se lepo lik oslobodio svog cuvara i skocio ka lopti i poslao je u drugi ugao?

http://www.youtube.com/watch?v=WxyruHv_05g evo ga "penal", raspitacu se za adresu sudije pa mu idi na vrata :)

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

brate jebes inter oni nisu znali dovoljno da bi prosli..i nisu razbili lpul u igri ovako kao arsenal..a malog pozera subjektivno mrzim..iako je dobar, uvek ce mi smetati..jos da igra za milan ili real onda bi mi bio prvi na listi za hejtovanje..

a bilo bi stvarno deprimirajuce za murinja da celzi sada prodje..kolko je njegov celzi bolje igrao nego ovaj a liver ih je uvek nekako zaustavljao..

ma katastrofa od ls..mora da se navija za mancester jer je jedini ostao a da lepo igra..

p.s. senderos je trebao da prihvati djoricev poziv da igra za srbiju..pravi je kreten..juri hipiju i gleda u zemlju

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

jos jednom dokaz da je arsenal najnesrecnija ekipa,jbm ti ovaj pool,mislim da nikada nece osvojiti premijer ligu mogu samo ovako userski da prolaze u CL ,penal je mozda i bio mada je bilo vise glume ali totalno nepotrebno jer babel ne bi nista uradio imao je jos 1 igraca ispred sebe

i da svi znamo za hipiju evrogola koji se nadavao onakvih golova u raslje glavom sa 10 metara...

zakljucak arsenal nesrecan pool proser svetski

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Mislim ono, tipican Arsenal fanboy...

Daj brate ako sam ja subjektivan onda mi popusite kurac svi

Realno sam rekao da je liverpul prosao jer su njihov penal svirali,nas nisu i to je to.I i dalje stojim da ovo nije bio penal,jer gledam ovaj klip i ne vidim kontakt nigde.Smoren sam i krivo mi je sto smo ovako ispali,ajde da su nas zgazili,nego dvomech u kojem da je i arsenal prosao niko ne bi rekao ni rech.Jebote reci mi jednu stopostotnu sansu za 'pul u dvomechu ko sto je Adebajor imao?Ili ko sto je Bendtner odbranio gol?Cinjenica je da je pul otisao dalje jer je svoje sanse dao i kao sto rekoh jer su njihov "penal" svirali.Ovde nije prosao bolji,nego je prosao srecniji.I to je to.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne znam, nisam pazljivo gledao tekmu u livepulu. stvarno lepi golovi, penal mi je bio ocigledan u kladionici al eo sad gledam na tjubu i sumnjivo mi.

i eto, prvi put da rafa uradi ono sto dosad nije.. da ubaci babela u 60min, a ne da ga izbaci u 60min ko sto je radio, i eto.. dobitna kombinacija.

nisam favorizovao nikog.oba tima hejtujem as much as possible.ne kao manusa naravno. al potajno sam zeleo da pobedi liverpul, JER.. bi se onda ars okrenuo PL i samim tim trudio da uradi nesto u nedelju na old mrtvom trafordu.

eto. jbg.

torres...walcot.. kraljevi!

Bring on Chelsea, let's make it a hattrick!

l_bbff8ab8536b056d5f3dcf4edde8b9df.jpg

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Grujo nisam ja mislio za tebe, to sam rekao za onaj Gibanicin komentar kako Arsenal nije imao srece... Da se razumemo, Liverpool je prosao zato sto je ozbiljnija ekipa koja svoje sanse realizuje... Sto se tice penala, Babel je bio u punom trku i tu je dosta samo mali kontakt i igrac pada, lepo se videlo da decko nije folirao nista...

Link to comment
Share on other sites

^ u punom trku ?? kako nije pao na kraju kad ga je fabregas gurao ??

ako ste videli snimak blize aut linije videli bi da nema govora o penalu a po sto ljudi gledaju sve iz prvog ugla koji im se da onda normalno da ce da seru .....

Edited by hpo

potreban shalter za rad na devojci!!

Link to comment
Share on other sites

evo jedna pesma sa b92 komentara:

Velika kad muka potera

velikoga Arsena Vengera,

pa poraz posteno priznade,

al' se pita-ko nas to pokrade!

No to bese Raja Babic mali,

u sesn'esterac muski on navali,

spopade ga cak i Kolo Ture,

i Stevan i Raja muski ih osure,

i Mancester i Celzi su laca, titula na Enfild se vraca!!!

:))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Daj brate ako sam ja subjektivan onda mi popusite kurac svi

Realno sam rekao da je liverpul prosao jer su njihov penal svirali,nas nisu i to je to.I i dalje stojim da ovo nije bio penal,jer gledam ovaj klip i ne vidim kontakt nigde.Smoren sam i krivo mi je sto smo ovako ispali,ajde da su nas zgazili,nego dvomech u kojem da je i arsenal prosao niko ne bi rekao ni rech.Jebote reci mi jednu stopostotnu sansu za 'pul u dvomechu ko sto je Adebajor imao?Ili ko sto je Bendtner odbranio gol?Cinjenica je da je pul otisao dalje jer je svoje sanse dao i kao sto rekoh jer su njihov "penal" svirali.Ovde nije prosao bolji,nego je prosao srecniji.I to je to.

TAI RAD

samo sto mislim da je sviran ofsajd kad je bendtner odbranio to al nvm..

hipija gde je pogodio ono.. nebi rukom mogo da je gadjo..

i komentator kao sto hvali onog shkrtela, a decko je RUPA.

uskoro knjiga od beniteza, "smorom do pobede".

Link to comment
Share on other sites

Shkrtel je juche odlicno odigrao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...