Jump to content

Blizzard buffuje Ret palaz!


Silencer

Recommended Posts

Whine i bi buff :)

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...p;pageNo=25#482

Ommra:

Hello again, I just wanted to let you know that the developers have taken part of your suggestions, and are looking into improving the retribution paladin spec. You can probably expect something along the line of more sustained DPS in a raid and more raid utility, but we are not ready to reveal any details. This is still work in progress, so please be patient :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Rekao bi hell its about time ... ali

Prvo ovakva obecanja blizard pise vec 2godine ...

Drugo ... debili zahtevaju da naprave retribution za pve viable dok je to oduvek bio pvp spec ... i umesto da se buffuje za pvp oni razmishljaju o pve buffu sto je retardirano ...

Recimo enhancmenet shamani trebaju pvp buff i to znachajan isto kao i retro ... a ne glupe pve buffove ... pogotovu sto pve polako gubi na znachju .

I ovo sobzirom da je exacly postovano od obicnog forum menadzera blizardovog koji su davali vrlo slichne izjave i u proslosti = nista posebno pogotovu ne zasluzije topic jer vrlo sam siguran da se nista drasticno nece menjati sa paladinima u pve ... aka heal bot i svremena na vreme tek pokoji tank .

just my thoughts ...

edit :

Retro trenutno ne suxa ... i ne treba mu nikakav dmg buff u to sam 100% siguran ...

Vec treba sistem judgmenea da se redizajnira za judmgente sa debuffovima da im se smanji cd na recimo 4 sec a ne da bude 8 sto bi omogucilo da mozemo lepo da judgeujemo wisdom / crusader / justice bez da gubimo inicijalni dmg u startu na 6 sec u pvpu su trenutno beskorisni . To bi resilo i problem sa manom jer bi mogli lepo paladini da bace jow i prakticno imaju unlimited manu ...

Srediti stun na koji se svako resistuje a to je jedini nachin da sjebes heal i resisti problem itemizacije i nedostatka ringova neckova sa melee critom i spell dmg i apom .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Decko bije ocajno ... ako hoces da gledas dobar dmg i lozenje sa skilovanim palom pogledaj Akcope paladina koji bije jedno , necu te slagati 2x bolje .

Recimo udara 4k white crits [devil6]

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Recimo enhancmenet shamani trebaju pvp buff i to znachajan

...a umesto toga im je oduzeta jedina dobra stvar koju su imali (wf bug) + neki ljudi trenutno sumnjaju i testiraju da li je dw sa shamanom bugovan (navodno off-hand promashuje primetno vishe nego shto bi trebalo).

Klasa koja se trenutno najmanje igra i klasa koju igra ubedljivo najmanje ljudi na 70-tom i shta bljizard radi? Buff-uje nekog drugog.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Nisam bio na shamanu dosta dugo, i juce se ulogujem prvi put posle novog patcha i dok sam farmovao bilo je wtf??? otkud ja ovoliko masim?

Anyway, retardi kukaju za pve buffom jer im se dize pisha kad gledaju dmg meter report, umesto da traze pvp buff koji je imo palama trenutno potreban... Ili sam samo sreo previse holy pala u zadnje vreme!

...

Link to comment
Share on other sites

PvP buff za paladine ne sme da bude velik nego samo neke ... osnovne stvari da se dese . problem je sto ako budu bafovali retro untility u raidu to znachi da ce osakatiti klasu u pvp ... najverovatnije ... da bi izbaliansirali . Cega se ja i bojim naravno .

@Wulfgar upravo je tako ... doduse nije situacija toliko alarmantna ... u podjednakim su govnima oba speca trenutno ako mene pitas ... enhancmenet malo vishe sux za pvp a retro sux za pve , medjutim blizzard je ovakve najave pisao vec pola godine na shaman forumima i nista se nije desilo ... otud ni ne kapiram zasto je ovakva halabuka kada niko i nije video da ce zaista i biti buff ... verovatno ce biti buff za 45% 55% ce da osakate nesta .

blizzardova usluga aka medvedja usluga ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

uuuuuuu to fali :S

ovakav kakav je sad je manje vishe ok, mogli bi da dodaju nesto novo tipa, da ima seal bogtepitakoji koji radi veci dmg svakim sledecim udarcem il nesto tome slicno, onda bi to imo bilo balansirano, posto sada trenutno imaju imba (ffs holy dmg) burst za pvp, al kad bi im buffovali nesto od postojecih stvari - em sto bi prebijali u pvp, a i imali bi odlican dps u pve, a plate koji se healuje, ima bubble i radi dps adekvatan kao primarna dps klasa bi bilo malo mnogo =P

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Akcopea i stvarno je odličan lik, ali od petorice pala filmova koje sam gledao, i dalje mi je Dernos najbolji. A bogami i najložačkiji, kad se šiba ispred Orga sa svakim koji naidje ili kad naredja petoricu u Silitusu ili zaustavi put ka raidu u BRM-u i tako te pravedničke fore zapostavljene klase za nubove i retarde. :D

Link to comment
Share on other sites

Dernos jeste bio imba pala ali nisam gledao niti znao da je pravio nove filmove gonna check it ;) .

Inache Shalalla , holy burst dmg je totalni mit ... retro sa fullt2 gladiator u poredjenju sa holy palom pravi 2x veci burst dmg ...

Dakle kada se na normal attack procuje seal of command i posto judgement ne pravi global cd pa ti pritisnes jdugment i crusader strike u isto vreme ja licno izvlachim 12k burst dmg - 3k white crit ( na mail ) 2.5k soc , 2.5k joc , 4k crusader strike bez problema ... posle toga holy pala koji je jadna verzija pom pyro maga izgleda pateticno .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...