Jump to content

MAJICE SU POSLATE


Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oke, taman josh jednu XS da zakazem za juniora i cela porodica nerdova :) BTW pre neki dan sam se posvadjao sa zenom poshto me je prozivala shto gledam Transformerse - postoje neke stvari koje ne treba dirati

Svakako cemo morati da radimo jos jednu seriju transformersa, kod nas je premijera pocetkom avgusta, pa da iskoristimo priliku dok je hype ;)

Link to comment
Share on other sites

woohoo! onda menjam "ovaj" XXL za "onaj veci" kad bude =o))

btw oce li srba morati da otklanja iz dizajna "pomocne linije koje se ne vide na crtezhima ali genijalci u stampariji su uspeli da ih stave na majice" ili imate nekoga ovde ko to mozhe da uradi?

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakvih zamena, majice su date, sad ih poklanjajte po familiji kome god hocete. Mozemo se dogovoriti oko popusta i tako tih stvari, a sto se dizajna tice, da, nadam se da ce srba pogledati sta je u pitanju i pokusati da to sredi :)

Link to comment
Share on other sites

to samo po zhelji potencijalnog korisnika =o)

nosio sam onu sa brzinomerom 10 sekundi, video koliko je sati, onda otpakovao ovu stavio jednu majicu preko druge da sluchajno ova nije vetja i spremio ih ponovo...no ko sto rekoh, ako neko ima zharku zhelju mogu mu izatji u susret ;o))

Link to comment
Share on other sites

Kod mene nema nikakvih linija vishka?! Evo sad sam bash proverio i sve je tip-top. Chak sam je i u Corelu 11 otvorio i nema nishta vishka... Mozda je neko editovao posle mene? Ili je neko u shtampariji sluchajno povukao liniju. Dajte mi specifikaciju fajla koji im treba, poslacu u formatu koji im najbolje lezi - eps, ai, cdr, pdf, whateva...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

um, da, evo satju, pogotovo zato sto sam umeshan sa shnajderskim alatom, a i naravno zato sto su majice, ko odredjeni procesori, krajnje skalabilne pa samo spojish 2 L maje i dobijesh jednu xxl....

bolje da si probao nesto sa fat homerom i poncho/mumu fazonom...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...