Jump to content

TIESTO !


Recommended Posts

lol,podsecate me na mene kad sam se lozio na Skazija,Dina Psarasa i ekipu.

I kad su mi ljudi pricali da su krsh,a ja vukao na drugu stranu.

Al sva sreca da sam brzo skapirao,pa me sada chak i blam sto sam ih ikada slusao :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote grujo kolko si nadrkan na tiesta. kapiram sta hoces da kazes, ali covek stvarno ima dobre stvari, koliko god bio iskomercijalisan.

i da....

isao bih na njegov set/koncert/zurku

Sta je pisac hteo da kaze :DDDDDDDDDDD

Pa procitaj pazljivije sta sam ja napisao .

I da kako brate ti meni mozes da kazes da ja ne mogu da procenim sta se mni svidja a sta ne !>!>!>!>!

Jel si ti na dorgama nekim :D ?

Da usput hoce li on gostovati nekada kod nas :)

samo cu prvo reci ovo

to koliko ga postujete i drkate kare na njega dokazuje to da pitate da li ce ikada gostovati kod nas,a bio je pre godinu i po dana(eventualno nek bude 2godine),ako ste vec eventualno imali razlog da propustite tu zurku,onda ne vidim koji je jebeni razlog da ne znate da je zurka bila

drugo,ne radi se uopste o pravcu vec o tome ko sto Lag kazhe da je on jebena korporacija,po meni Gabriel&Dresden,Paul Oakenfold iz starijih dana sabijaju koliko su bolji/kvalitetniji/inovativniji u tom pravcu

ali avaj,zacutacu dalje,slusajte Tiesta

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lol,podsecate me na mene kad sam se lozio na Skazija,Dina Psarasa i ekipu.

I kad su mi ljudi pricali da su krsh,a ja vukao na drugu stranu.

Al sva sreca da sam brzo skapirao,pa me sada chak i blam sto sam ih ikada slusao :)

stvarno se i vidi da si klinja

sta ima ko da ima govori sta ce ili nece da slusaju

niti ces im ti ili bilo ko reci sta je kvalitetno ili nije

ako se nekome svidja nek slusa

idi sad slusaj skazija

Link to comment
Share on other sites

stvarno se i vidi da si klinja

sta ima ko da ima govori sta ce ili nece da slusaju

niti ces im ti ili bilo ko reci sta je kvalitetno ili nije

ako se nekome svidja nek slusa

idi sad slusaj skazija

nadam se da cete jednog dana shvatiti.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ti si shvatio i sad si kul lik

daki, ajmo kuci, pobedio nas doca

u brate,aj ovako.

Pogresno sam se izrazio,hteo sam reci da sam shvatio sta je kvalitetna muzika,a da nisam kapirao pre.

To sto ti slusas juro trens,zabole me,ukusi su ukusi.

Ali ne kapiram vas da dodjete ovde i serete o liku koji ne silazi sa ekrana televizora,iza koga stoji ogromna reklamna kapmanja i slicno.

A sad,lepo razmislite pre nego sto postujete,i ne ostavljajte iskompleksirane hejtove.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

u brate,aj ovako.

Pogresno sam se izrazio,hteo sam reci da sam shvatio sta je kvalitetna muzika,a da nisam kapirao pre.

To sto ti slusas juro trens,zabole me,ukusi su ukusi.

Ali ne kapiram vas da dodjete ovde i serete o liku koji ne silazi sa ekrana televizora,iza koga stoji ogromna reklamna kapmanja i slicno.

A sad,lepo razmislite pre nego sto postujete,i ne ostavljajte iskompleksirane hejtove.

ako cemo sa te strane, elektronska muzika je apsolutno nekvalitetna muzika, da ima dobrih pravaca/izvodjaca/pesama ima, ali sa muzicke strane gledano je 0.

ti u stvari pricas da ono sto je dobro ne sme biti reklamirano? sta ima na reklami to je sranje. da je komercijala, jeste, ali iz toga ne proizilazi direktno da je sranje, kao sto ti sve vreme pricas. verovatno pijes pepsi jer se koca vise reklamira? ili samo pokusavas da ispadnes kul lik i da stanes na stranu laga, coke, kruka, gruje i ostale kompanije.

koliko dugo slusas trance? godinu, dve? sad ces ti da kazes haha lol slusam vec 10 godina. ja ne slusam trance, nego samo pojedine izvodjace i njihove pesme koje mi se svidjaju, i kada mi pustis sven vatha(jbg, uhvatio sam se za sven vatha jer mi vise niko ne pada na pamet od tih proizvodjaca tvrdih zvukova) i npr. paul van dyk-a, meni se vise svidja paul van dyk. euro trance? jbg, vise mi se svidja.

samo bih voleo nesto. da mi TI objasnis koja su merila kvaliteta trance/techno izvodjaca. molio bih ostale poznavaoce da se ne mesaju, nego hocu da mi doca objasni po cemu je njemu jedan kvalitetniji od drugog. muzicki obrazovaniji? ima bolje prelaze? koliko si ti muzicki obrazovan da budes kompetentan da zakljucis da li je jedan kvalitetan a drugi nije? ja ne znam, po meni je uglavnom kvalitetniji onaj koji mi se vise svidja.

potrudi se da smislis nesto lepo, jer mislim da neces moci da mi das odgovor na ova pitanja.

Link to comment
Share on other sites

u brate,aj ovako.

Pogresno sam se izrazio,hteo sam reci da sam shvatio sta je kvalitetna muzika,a da nisam kapirao pre.

To sto ti slusas juro trens,zabole me,ukusi su ukusi.

Ali ne kapiram vas da dodjete ovde i serete o liku koji ne silazi sa ekrana televizora,iza koga stoji ogromna reklamna kapmanja i slicno.

A sad,lepo razmislite pre nego sto postujete,i ne ostavljajte iskompleksirane hejtove.

kopiraj svoj post u notepad.

za jedno dve godine otvori i sam ces se smejati sta si napisao

ako cemo sa te strane, elektronska muzika je apsolutno nekvalitetna muzika, da ima dobrih pravaca/izvodjaca/pesama ima, ali sa muzicke strane gledano je 0.

ti u stvari pricas da ono sto je dobro ne sme biti reklamirano? sta ima na reklami to je sranje. da je komercijala, jeste, ali iz toga ne proizilazi direktno da je sranje, kao sto ti sve vreme pricas. verovatno pijes pepsi jer se koca vise reklamira? ili samo pokusavas da ispadnes kul lik i da stanes na stranu laga, coke, kruka, gruje i ostale kompanije.

koliko dugo slusas trance? godinu, dve? sad ces ti da kazes haha lol slusam vec 10 godina. ja ne slusam trance, nego samo pojedine izvodjace i njihove pesme koje mi se svidjaju, i kada mi pustis sven vatha(jbg, uhvatio sam se za sven vatha jer mi vise niko ne pada na pamet od tih proizvodjaca tvrdih zvukova) i npr. paul van dyk-a, meni se vise svidja paul van dyk. euro trance? jbg, vise mi se svidja.

samo bih voleo nesto. da mi TI objasnis koja su merila kvaliteta trance/techno izvodjaca. molio bih ostale poznavaoce da se ne mesaju, nego hocu da mi doca objasni po cemu je njemu jedan kvalitetniji od drugog. muzicki obrazovaniji? ima bolje prelaze? koliko si ti muzicki obrazovan da budes kompetentan da zakljucis da li je jedan kvalitetan a drugi nije? ja ne znam, po meni je uglavnom kvalitetniji onaj koji mi se vise svidja.

potrudi se da smislis nesto lepo, jer mislim da neces moci da mi das odgovor na ova pitanja.

u svakoj tacki se slazem.

za pepsi pogotovo hahahaha :D

i da, doco majke ti, to sam i ja hteo da pitam kako TI procenjujes kvalitet muzike koja uopste nema umetnicku vrednost

Link to comment
Share on other sites

Prvi sam ostavio posto protiv Tiesta na ovom topicu,tako da ti ova teorija uvlachenja gore pomenutih u dupe pada u vodu.

Izgleda ne kapiras sta zelim da ti kazem pricom o reklami,tako da necu da se ponavljam.

Kvalitetna elektronska muzika je ona koja u sebi ima odredjenu dozu inteligencije,koja moze da te pokrene u pravom smislu te reci,i u koju moras malo da se udubis glavom da bi je razumeo.

Ovo sto ti slusas je chista "tralala" muzika,kojoj je glavni cilj da napravi pare,i koju moze da producira svako ko na gajbi ima fruti lups i dovoljno para da izda cd i izadje na prestiznoj MTV stanici.

I zivo me zanima na koliko si elektronskih dogadjaja bio u svom zivotu i koliko si to elektronskih pravaca chuo pa mozes da procenjujes sta je dobro a sta ne?

Zasto uopste slusas muziku koja za vas nema umetnichku vrednost?

Zbog takvih indijanaca kao sto ste vi elektronska scena u Srbiji propada iz dana u dan,i ljudi koju su bili na zurkama pre vas prestaju da se pojavljuju jer vide u sta se sve pretvorilo.

U gomilu pozera kojima je vazan nadrkan stejdz,brda lasera,i gomila golih cica koja ce da vrte bulju oko njih dok oni bacaju magije i posle po kraju pricaju kako su bili na rejvu.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Sada ce De1 da vam objasni da ste vi svi pod uticajem trulog zapada i da oni to sve rade smisljeno da uniste srpsku omladinu sa drogom i muzikom koja razara mozak....

BTW Tiesto u Bukurestu 15000 ljudi >>> Tiesto u Beogradu 3000 ljudi

Meni je jadan Tiesto najvishe zbog toga shto je onoj Maji iz VB zivotna zelja da se ''smuva sa djtijestom na nekoj superrr zurrrci''

Link to comment
Share on other sites

ako cemo sa te strane, elektronska muzika je apsolutno nekvalitetna muzika, da ima dobrih pravaca/izvodjaca/pesama ima, ali sa muzicke strane gledano je 0.

ti u stvari pricas da ono sto je dobro ne sme biti reklamirano? sta ima na reklami to je sranje. da je komercijala, jeste, ali iz toga ne proizilazi direktno da je sranje, kao sto ti sve vreme pricas. verovatno pijes pepsi jer se koca vise reklamira? ili samo pokusavas da ispadnes kul lik i da stanes na stranu laga, coke, kruka, gruje i ostale kompanije.

koliko dugo slusas trance? godinu, dve? sad ces ti da kazes haha lol slusam vec 10 godina. ja ne slusam trance, nego samo pojedine izvodjace i njihove pesme koje mi se svidjaju, i kada mi pustis sven vatha(jbg, uhvatio sam se za sven vatha jer mi vise niko ne pada na pamet od tih proizvodjaca tvrdih zvukova) i npr. paul van dyk-a, meni se vise svidja paul van dyk. euro trance? jbg, vise mi se svidja.

samo bih voleo nesto. da mi TI objasnis koja su merila kvaliteta trance/techno izvodjaca. molio bih ostale poznavaoce da se ne mesaju, nego hocu da mi doca objasni po cemu je njemu jedan kvalitetniji od drugog. muzicki obrazovaniji? ima bolje prelaze? koliko si ti muzicki obrazovan da budes kompetentan da zakljucis da li je jedan kvalitetan a drugi nije? ja ne znam, po meni je uglavnom kvalitetniji onaj koji mi se vise svidja.

[roflmao]

POBEDNIK!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zar nije valjda merilo kvaliteta koliko ta muzika proizvede emocija kod odredjenog choveka? Tj. koliko DJ ostavi jak utisak na vas? Meshate malo produciranje i opshti djing...

A ovo za komercijalu je glupost. Kada je izashla pesma Delerium - Silence malo ljudi je znalo za nju i vecina DJ-eva je tada htela da proda rodjenu kevu za tu pesmu. Pesma je bila toliki hit da su je svuda pushtali... I shta sad trebamo da kazhemo? Pesma je sranje jer se mnogima svidela? Jer se na nju zaradilo brdo para?

Ne kapiram vas ni malo... Drugo je Bob Sinclar i komecijala all the way... ali izvalio sam da je ovde ljudima 99% stvari komercijalno.

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...