Jump to content

TIESTO !


Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najveca fora shto sam ja bloodstormu objashnjavao neshto iz rl-a a likovi me ispljuvashe kao da sam im opsovao majku,zapitajte se da li ste uvek u pravu kada nekoga pljujete? Ali ne bitno,moja gramatika u sred nervoze i ogorchenja nikome nije prijatno izgledala medjutim

slushajte me govori vam bolji od vas!!! [:D]

nisam tolerantan vishe toliko da mogu da svaki dan podnesem koje kakve "umetnike" a pritom se kunu u svoj pravac,kada realno svi znamo da ce prekosutra da promeni taj isti.(same story)

da ne smaram opet,ako vam se ne svidja shta inache pishem nemojte da chitate.

psy,goa,fullon su neponovljivi pravci koji teze ka blagoj komercijali(ima ih isto dosta) ali ne toliko koliko euro trance,electro-trance i ostale primese hous-a od kojih nemoze chovek vishe da pobegne.koliko je to uhvatilo maha u primeru:Umek "nekadashnji" minimaltechno izvodjach sada radi electro,paul van dyk pola novog albuma electro...

pochinjem da mrzim taj electro isto koliko i narodnjake,ukusi su razlichiti i tezim ka tome da razumem sve pravce muzike,ali preterivanja nemogu.

kao shto sam ti rekao vec bloodstorm,ne bitno shta god da je uradio taj "dj" tiesto nisam zaduzen za "press i kurir" informacije [:D]

Ostace mi u secanju lepe pesme i lepi koncerti pre par godina od pomenutog i to je to.

uzdravlje "prijatelji".

PS:jel ide neko 01.12 na Astral? :D

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

postoji losa muzika, i dobra muzika. da li je stvara tiesto, umek, ceca, vangelis, ili mile opanak - koga boli kurac. ime nam pomaze da u startu znamo na sta da ne gubimo vreme.

a to sto je neko od muzicara govno od coveka, kune se u svoj pravac, voli da siluje decu i mrtve pse - je informacija koja ne bi trebalo da ima apsolutno nikakav znacaj u kritici muzike pomenutog muzicara.

prvo muzichko znanje na celokupno stanovnishtvo u procentima je katastrashno,drugo upravo zbog ne znanja pravi umetnici odumiru tj beze iz srbije i pod tri,jeste da nemogu da kazem za 100% ljudi da su moroni ali velika vecina jeste i sve ih je vishe,doci cemo u situaciju da kvazi znalci sole pamet i kreiraju svoju muzichku scenu kako im je volja,jer ce sve uskoro da promene na "blagi komercijalizam"...u jbte zar vec to nije?

gospode boze, pa kako tebe neko da shvati ozbiljno...

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

najveca fora shto sam ja bloodstormu objashnjavao neshto iz rl-a a likovi me ispljuvashe kao da sam im opsovao majku,zapitajte se da li ste uvek u pravu kada nekoga pljujete? Ali ne bitno,moja gramatika u sred nervoze i ogorchenja nikome nije prijatno izgledala medjutim

slushajte me govori vam bolji od vas!!! [:D]

nisam tolerantan vishe toliko da mogu da svaki dan podnesem koje kakve "umetnike" a pritom se kunu u svoj pravac,kada realno svi znamo da ce prekosutra da promeni taj isti.(same story)

da ne smaram opet,ako vam se ne svidja shta inache pishem nemojte da chitate.

psy,goa,fullon su neponovljivi pravci koji teze ka blagoj komercijali(ima ih isto dosta) ali ne toliko koliko euro trance,electro-trance i ostale primese hous-a od kojih nemoze chovek vishe da pobegne.koliko je to uhvatilo maha u primeru:Umek "nekadashnji" minimaltechno izvodjach sada radi electro,paul van dyk pola novog albuma electro...

pochinjem da mrzim taj electro isto koliko i narodnjake,ukusi su razlichiti i tezim ka tome da razumem sve pravce muzike,ali preterivanja nemogu.

kao shto sam ti rekao vec bloodstorm,ne bitno shta god da je uradio taj "dj" tiesto nisam zaduzen za "press i kurir" informacije [:D]

Ostace mi u secanju lepe pesme i lepi koncerti pre par godina od pomenutog i to je to.

uzdravlje "prijatelji".

PS:jel ide neko 01.12 na Astral? :D

omg ti si decko prso.Pa gde vidis da sam te ja izprozivao?Ako nisi ukapirao do sada ok onda cu ti reci.Ja slusam dark psy i fullon tako da ono chill.Za tiesta sam te pitao cisto iz radoznalosti, objasnio si mi i hvala ti zbog toga(ima dosta istine u ovom tvom postu vezano za euro trance).

@ Doca : Nisam bio na toj zurci.Jel su Dino i Joti radili bese zajedno?

Link to comment
Share on other sites

omg ti si decko prso.Pa gde vidis da sam te ja izprozivao?Ako nisi ukapirao do sada ok onda cu ti reci.Ja slusam dark psy i fullon tako da ono chill.Za tiesta sam te pitao cisto iz radoznalosti, objasnio si mi i hvala ti zbog toga(ima dosta istine u ovom tvom postu vezano za euro trance).

@ Doca : Nisam bio na toj zurci.Jel su Dino i Joti radili bese zajedno?

wi nerazumete sami sebe a ne mene...jbte kakvi ste vi zgubidani.

ma daleko vam lepa kuca vishe da se raspravljam sa vama nepada mi na pamet vishe.

rekao sam da sam tebi neshto pisao i nisam te prozivao i boli me tuki vishe shta ko misli jer ste ogranicheni za razgovor.

mrsh u ...

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ahahaha

bilo mi dosadno, gledao neke klipove sa novog trens enerdzija, pa reko... da vratim topic iz mrtvih :)))

naravno, krivite leska za sve, jer ga je on otvorio.

alo ljudi,nemojmo biti metalci

[:D]

Zar nije valjda merilo kvaliteta koliko ta muzika proizvede emocija kod odredjenog choveka? Tj. koliko DJ ostavi jak utisak na vas? Meshate malo produciranje i opshti djing...

A ovo za komercijalu je glupost. Kada je izashla pesma Delerium - Silence malo ljudi je znalo za nju i vecina DJ-eva je tada htela da proda rodjenu kevu za tu pesmu. Pesma je bila toliki hit da su je svuda pushtali... I shta sad trebamo da kazhemo? Pesma je sranje jer se mnogima svidela? Jer se na nju zaradilo brdo para?

Ne kapiram vas ni malo... Drugo je Bob Sinclar i komecijala all the way... ali izvalio sam da je ovde ljudima 99% stvari komercijalno.

prvo ne loz te se ,drugo

Tiesto je euro trance????OMFG i posle treba neko da vas smatra inteligentim bicjima???? lupetate toliko da je pocelo da boli.

Tiesto ima veze sa euro tranceo koliko i dragana mirkovicj sa power metalom.(isto vazi i za PVDa)

I Tiesta i PVDa slusam vise od 10god i mogu s pravom recji da su fenomenalni,sta ko od vas slusa,i da li se nekom ne svidja neko od njih me debelo zabole.

PVD

Tiesto

Ferry Corsten

euro trance:

Megara vs Dj Lee--99% vas "trensera" ne zna sta je

Dj Dean

Svenson & Gielen--99% vas "trensera" ne zna sta je

Blank & Jones--99% vas "trensera" ne zna sta je

Marc Van Linden--99% vas "trensera" ne zna sta je

Van Der Karsten aka megara--99% vas "trensera" ne zna sta je

itd. umoran sam ne mogu da pisem vise:D

poz za istomisljenike;)

brate,ovaj tvoj monolog me je podsetio na skorasnju situaciju Amy Whinehouse

svi znamo da nesto peva,ali niko ne zna sta.Tako i ti,pricas,ali ne znas sta.I pritom govoris o neznanju,a nepismen si brate do bola.Plurijana brate

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...