Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

meni koji sam preorderovao stoji Full Game Client, ko i ranije, i to je to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

open beta? u blizzard igri? :/

pa bila je za WoW

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav momci,

Sa mojim tarzanskim engleskim jezikom, doveo sam Srbiju nazad na listu zemalja kad ahocete da registrujete nalog.

Mobile Alerts koji ce proraditi za par dana.

RMAH, Paypal account veza i load money na battle.net account.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/465445_10150739164002708_179539987707_9463784_2064600052_o.jpg

Ostao je jos samo paypal da ubaci Srbiju.

To cu ostaviti resorima ministarstva Srbije da odrade :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav momci,

Sa mojim tarzanskim engleskim jezikom, doveo sam Srbiju nazad na listu zemalja kad ahocete da registrujete nalog.

Mobile Alerts koji ce proraditi za par dana.

RMAH, Paypal account veza i load money na battle.net account.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/465445_10150739164002708_179539987707_9463784_2064600052_o.jpg

Ostao je jos samo paypal da ubaci Srbiju.

To cu ostaviti resorima ministarstva Srbije da odrade :)

Cek zar nismo mi resili sve te probleme da moze paypal da dodje u Srbiju i da na kraju ispada da im se ne dolazi tako brzo posto smo malo trziste ili su nasi opet nesto zeznuli ?

U svakom slucaju svaka cast na trudu i uspehu da nas vratis na bilzzard mapu :)

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Cek zar nismo mi resili sve te probleme da moze paypal da dodje u Srbiju i da na kraju ispada da im se ne dolazi tako brzo posto smo malo trziste ili su nasi opet nesto zeznuli ?

U svakom slucaju svaka cast na trudu i uspehu da nas vratis na bilzzard mapu :)

Za Paypal, trebalo bi mi par dana da izvucem ko je sta sve od Ministra Srbije rekao, pa do NBS-s :) I sta je paypal odgovorio na to. Mislim taj deo me ne interesuje iskreno, posedujem verifikovan paypal nalog i zavrsava mi posao :)

Meni je cilj bio da se zalozim za Battle.net Balance da radi za accounte koji su vezani za Srbiju, sto sam i ucinio. Time se nadam da sam resio ujedno i RMAH, jer on komunicira sa Battle.net Balance.

Sto se tice onog dela, gde svi vi razmisljate o farmingu i pravljenju kesa, to je vec zavrzlama:

Sto se tice pravih para para :) To ce vec biti do zemalja, i paypala :) Citiram text iz Bnet Balance FAQ:

"Any amount you add to your Battle.net Balance, either through an approved payment method or by adding Diablo III auction house earnings to your Battle.net Balance, will not be refundable (except as otherwise provided by law), and you are not able to convert that Balance into cash. Battle.net Balance can only be used to buy designated Blizzard Entertainment products and services or to acquire items from Diablo III's currency-based auction house. In certain regions, Diablo III players may choose to receive cash, rather than add to their Battle.net Balance, from the sale of an item from the currency-based auction house. Those players will be able to do so via PayPal for an additional fee. Players will need to determine which method they wish to use at the time they post their auction. For more information on the currency-based auction house, see the Auction House FAQ."

Da li radi ovaj sistem i da li mogu da se prave pare kada vam je na nalog nakacen Verifikovan Paypal nalog, na Battle.net Account gde je Country Residence Serbia, to cu probati 16. Maja kad metnem nesto na AH.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Battle.net Balance is a new feature that allows players to add funds to their Battle.net account. The balance can be used to buy Blizzard Entertainment products and services directly through Battle.net such as World of Warcraft character name changes, realm transfers services, and other paid services; as well as digital versions of select Blizzard Entertainment games including Diablo II, StarCraft II, and World of Warcraft digital upgrades.

Note: At this time, Battle.net Balance may not be used for Blizzard Store purchases such as digital pets, mounts, or apparel and collectibles.

Bice, samo malo sacekajte ^^

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

I da izgubim zivot skroz? :D Igram ja d2 10 godina unazad, ali to je bilo vreme kad je obaveza bilo mnogo manje, sad pored 12 sati dnevno posla , ne planiram da provodim ostalih 12 sati grindajuci , d2 mi je jedno vreme bio opsesija, d3 hocu da mi bude zabava :)

Naravno da je osecaj kad ti dropne legendary sjajan, al posto planiram samo barba da levelujem do 60 i samo njega da gearujem bar prvih godinu dana, ako mi padne nesto za drugu klasu, to cu vrlo rado prodati i vrlo rado od toga kupiti nesto za sebe .. (da l za golde, ili real money, nebitno mi je sve dok ne uplacujem svoje (real) pare...)

Edited by Beli Eurokrem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...