Jump to content

Oblivion, a true rpg


voodoo_

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas sam to hteo da pitam, vidim Uros "Lion" i mislim mora da je odavde lik. Dobro sad, kakve veze ima sto je srbin zar ga to cini poznavaocem RPG igara, evo pogledajte voodoo_-a, srbin a isto ima lose procene po pitanju RPG naslova [:D]

Takve liste sluze samo za popunjavanje dnevne kvote tema, mislim WoW na prvom mestu ...

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Uroš je valjda onaj Uroš Neštonešto koji je uredjivao onaj ogavni magazin o igrama. Najveća vrednost Actiontripa, imo, je što im je stripove crtao Grabowski, koji osim što je Srbin je i jedan od junaka underground strip scene tokom devedesetih. Sjajan lik i ovako. Eto.

A lista je no comment, stvarno. Možda ih vadi što su "najuticajnije", al' opet...

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

nasta li je uticao fable da mi je znati :) mislim najuticajnije rpg igre, a ima igara koje su izasle pre dve tri godine... kao da nista pre toga nije postojalo :) ili bar da su lepo detaljno obrazlozili zasto kako koje su im mane bile a sta je bilo unikatno. ono je tako jadno i jeftino uzas, kao da su pokupili previewove sa razlichitih strana i samo c/p

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jel neko igrao Lionheart??? Vecina pljuje ovu igru, a nikad je nisam odigrao?!?!!!?Da nabavljam, ili ne!!!???!?!

Pa pravo da ti kazem, igra kao igra i nije tako losa. Bar meni nije zao to sto sam je odigrao.

sto se tice one "liste" sa sajta....ffs....ako mi neko od onih debila objasni na sta je to WoW ili Morrowind uticao?? Na Oblivion? Da ne pominjem Kotor... Stvarno, text je ocajan, pogotovo komentari za svaku od navedenih igara.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Eh sad nemojmo preterivati, ako KotOR nije dobra igra, onda ne znam šta je. Aj razumem da si je igrao na laptopu u gradskom prevozu po podnevnom suncu petnes minuta dnevno pa da ti ne valja, ali ako si je igrao normalno i nije te "uhvatila", onda si, što bi rekli, srca kamenoga.

Takođe, ko kaže da KotOR nije pravi RPG, taj je stinky butt.

Link to comment
Share on other sites

omg pojedeno:)

da, pitao sam, malo OT, al ispostujte me da ne pravim novi topic, a i onako se ovde prica generalno, kako da, tj cime da crackujem FO2 da mi radi u xp-u? ni patch nece da se instalira, pa mora manuelno da se ekstraktuje u folder, to sam uspeo, a oni crackovi sa gcw nisu kompatibilni sa xp-om. i da, nece ni sa drkanjem compatibility moda...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...