Jump to content

Kako je zapocela vasa wc3 ''karijera''?


Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ju da, quazzi, kolko je tad lik savijao, nerealno ;)

E jebem ti sve, treba da uchim, al' sad se setih onih prvih pravih imbalansa, za vreme onih najranijih beta, i neda mi mira, koja je to bila zajebancija ;)

Kad za neutralne nije treb'o altar, pa dodje shke i zabode na turtlu kod mehane dve barake, i trpaj matori, milina :)

Ili mountini sa bugom da vec imaju razvijen hardnd shild, pa jos kad ga razvijes, onda bude duplo besniji, i onda djole, guba jedna jebem ga u usta, stavi hendikep na 50% da me zajebava, i ponovo ne mogu da mu uzmem nijednu partiju [:D]

3 dzajanta sa 800 hp, koji skidaju 30 dmg-a odma', vs mojih timova futmena i brejkera, koji svi zajedno nemaju 50 dmg-a, ali ih zato mrko gledaju... masakr ;)

A gle danas, kuknjava o kao nekim imbama, pih :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

U eri potm i mass hunts i green je bio elf [:D]

Normalno. Pa onda onaj turnir na NBGD-u chim je izashao wc3 i svi igraju POTM mass hunts, osim Peleta koji ide Demon Hunter i mass hunts (i na manaburn sve ostale koji igraju POTM sabija) i Crovaxa koji igra humana (optimista, al` je opet sve sabio [:)]).

Link to comment
Share on other sites

Normalno. Pa onda onaj turnir na NBGD-u chim je izashao wc3 i svi igraju POTM mass hunts, osim Peleta koji ide Demon Hunter i mass hunts (i na manaburn sve ostale koji igraju POTM sabija) i Crovaxa koji igra humana (optimista, al` je opet sve sabio [:)]).

U Vavilonu ?

Kada su Kur i Zerox ispresavijali ? Ustvari pele je igrao sa Kurom finale cini mi se, ili bese polu-finale ?

Verovatno mislis na drugi, posto ovo je bila ork era ;> GG tower creeping

Link to comment
Share on other sites

Grunt AKA Heroj

!confirm zerox

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Jaci je, ima 'roar' na t2, za 50 golda..............................................

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Secam se gledao sam kako je cini mi se pele pawnovao vladoicu na onoj ledenoj mapi dual auras mass ghouls , ovaj se zaglavio sa magom medju farmama i izgubio se ...

sorry za padobranac post ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

^Ne, mislim da su igrali Kur i ZeeRaX, a da su u prvih 8 bila chetvorica Bugara valjda (i ti, Pele i josh dvojica, ne secam se tachno ko).

Finale winnera sam igrao sa Kur-om(1 me isprasio, drugu se klali), a zatim sa Zeeraxom finale losera (nabijao ga i na kraju izgubim jer nisam imao wand, a on 2 book-a...)

retired...

Link to comment
Share on other sites

Kunev ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

poceo sam u nekoj bjednoj igraonici u sm-u sa ristom da pikam kad smo obojica bili ocajni, potom su sledila sjajna vremena sa drvodeljom na nekom bjednom drenikovom serveru, potom je dosla karamba i era Junka, onda sam nabavio cdki za za bnet(nemam pojma kako sam ga nabavio davno bejase, verovatno mi je neko dao posto nisam imao nista za razmenu), tu sam igrao malo na bnetu, bio sam prvi srbski tavren na bnetu, mislim da sam dosao do nekog 22-23 lvl-a, na turnirima sam uvek bio bulja al sta se moze :)

onda je izasao tft i ja sam otkrio chari zhivota i alkohola :(

ono sto mi je nakako najsladje kad se setim toga su par partija 4v4 ja crovax, rista i pele. to je bilo mnogo kul i at partije, nekako su mi najsimpaticnije bile sa zelenkom, kad smo otkrili jednu istinu posle desete partije, orc orc nije dobra kombinacija :)

a od cele te price mi je najdraze sto sam upoznao gro kul ljudi, sto se tice toga period alkoholisanja i splavarenja sa simom i razorom su nezaboravni :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

nekako su mi najsimpaticnije bile sa zelenkom, kad smo otkrili jednu istinu posle desete partije, orc orc nije dobra kombinacija :)

Hehe, taj neki rad. Mass wyverna i udri... al` ne ide [:)]

I sad sam se setio da si ti imao prvog taurena...koja prevara. A vodio sam ti jedno 20-30 pobeda i onda si igrao po ceo dan nekoliko dana i gg [:)]

Link to comment
Share on other sites

koja crna prevara, tuga bi bila da si ti bio prvi tauren [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma fora je bila u tome sto smo hteli da zajedno uzmemo prvog taurena istovremeno pa smo pokusali taj prokleti at, ali nikako nam nije islo jer su nas stalno prali, onda smo obojica ispizdeli i udri solo :)

ja sam bio u tom trenu veci nolajfer :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ili je Grin imao gori net? nikada necemo saznati [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...