Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na nuke-u su bila 2 lol situacije...prva kada su se kali i raven sreli u ventu i obojijca bez oruzja u rukama, a druga kada smo se raven i ja umalo sudarili ledja u ledja na gornjem sajtu...na zalost po nas u obe one on one situacije raven je izasao kao pobednik...inace raven je od sada poznatiji kao Last Man Standing :)))

odakle ti to?

Pa on uvek prvi umre...

lol :)

Edited by LeSiN@r aka LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

treca partija, pogledam dole 4900, samo vice neko eco eco, i idemo eco :P , a za one dojave... uski je bio dugo, vent = rampa :P . Uz to nijednu partiju nismo mogli da se dogovorimo kad je eco , sve u svemu , bilo je phun :P

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ok je bilo cheras s obzirem da sam upao sam na nuke ...

i mislim da se videlo koliko sam ja bolji od shoosha , jer chim sam ushao revove super motji nam nisu mogle nishta , pobedili smo sa chak 16 14 !

i rev , na terasi ima pushci :))

sad sam banovan garant :(

Link to comment
Share on other sites

Ja zelim da isto takodje tako iznesem svoje zadovoljstvo odigranim partijama veceras, i da se zahvalim darku sto je pravi dobrocinitelj, jer kada je video kako ja ne mogu da ubijem nikoga, on je jednostavno odlucio da mi dolazi na nishan, iznova i iznova, cime je pokazao da ne samo da je dobar igrac, vec i pravi showman i dusha od coveka!

I zheleo bih da se takodje zahvalim i Ramziju koji je, opet videvshi da se ja ne snalazim u igri, odlucio da jednostavno uvek promashuje kada puca na mene, kako bih ja duzhe ostao zhiv u partiji i iskusio te finalne segmente rundi kada se defjuzira ili postavlja bomba! Hvala ti!

Link to comment
Share on other sites

hahah, btw, nisam ninja log, rekao sam pre nego shto se promenila mapa, jbg, morao sam da palim, uz to mi je i nestala struja posle 10 min tako da svakako ne bi mogao da igram :P

e da, shupalj onaj nuke neshto :P

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

mrzim te :>

Siguran sam da ces sledeci put ti mene ubijati a ja tebe necu moci da pogodim, tako da eto :)

btw, mislim da treba nesto da se uradi sa tim teamspeak serverom i passwordima. Ok, pass je debilan, ali je glupo da ulazi ko god hoce i da smara. Em su pre neki dan dosli neki u grupi likovi pa smarali (sto je bilo i smesno doduse) a sinoc su krenula neka tri lika/bota da stalno ulaze na kanal i "haresuju" ga. Ne znam kakve mi privilegije imamo, ali dajte da se definisu mozda malo komplikovaniji passovi za ts ili sta ga znam. Ne smeta mi toliko, ali nekad ume da umori :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...