Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

igore mislio si od ovog simbola u vizelovoj tituli da je buba? auuu pa ti si dechko dalekovid samo tako...terapija = 2 sata dnevno vishe pred rachunarom! =o)

ja evo recnuo neke diskitje...josh par stvari da pozavrshavam pa da krenem napolje...

Jebalo te skrivanje potpisa ....

bugfv2.gif

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

napolju vreme mnog ubavo

bio u nabavci pa sam uzeo sva 3 nova smokija i upravo vrshim komparativnu degustaciju

u principu pizza mi se najmanje svidja, previshe kisela im je ta aroma...ko kad zveknu previshe sirtjeta u kechap

paprika je ok, u pripnipu koriste tradicionalnu aromu paprike koja ide na chipsove...mada bash zato bih radije jeo chips sa aromom paprike nego ovo

i na kraju sir...jedini ukus koji mozhe da se jede kao dobri stari smoki sa aromom kikirikija

sadly, nijedan od novih ukusa ne uliva poverenje da je njegova aroma ista drugo do chista hemija, za razliku od originala koji natapa kukuruzni flips u chorbu od mlevenog kikirikija =o))

tako da kikiriki>>sir>>>paprika>>>>>pizza

moj savet shtarku: batalite pizzu i papriku, stick with peanuts n cheese

edit@mohi ahahaha odlichno, plus (mada potpisi ostaju skriveni ;o))

Link to comment
Share on other sites

igi [jupi] ali bas :)

platio parking u 12.28 sat vremne produzio ga u 13.30(kasnila je poruka sto sam slao tako da nisam migao odma bas da produzim) a legende napisale kaznu u 13.29 tacno.naravno poruku o isteku kazni nisam ni dobio...

.Smucila mi se vise i drzava i nepostojece kazen za vojsku,parking,malverzaciju u austriji ...

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

bio na ispitu, back to exit

prodidzi nas je razvalio

organizacija chist fush, tokeni su govno, nema ladnog piva, pivo nije tuborg, nema dovoljno shaltera, SVE! su ogradili osecash se kao ovca u oboru :|

ali opet sam pozitivan jer je zezanje ludilo

e da stranaca je 50% minimum ako ne i vishe

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

What G! said....

ja mislim da sam nekom liku stao na nogu/ruku i polomio je kad je krenulo masovno guranja ne prodigy-ju.... borba za jebeni goli zivot dok crnja urla "U WANT SOME FUCKING MORE??" i krecu uvodni zvuci Firestarter-a... kapiram da sam u tom trenutku dobio boost snage i zaboo drogiranog engleza po glavi koji je pao na ortaka a ortak samo u fazonu.. "chill out dude".

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ma on misli na vudu ono sto kao ima nekog alkohola a u stvari je za devojcice:)

mislim, znate vi kolko piva moze da se kupi za taj vudu?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

What G! said....

ja mislim da sam nekom liku stao na nogu/ruku i polomio je kad je krenulo masovno guranja ne prodigy-ju.... borba za jebeni goli zivot dok crnja urla "U WANT SOME FUCKING MORE??" i krecu uvodni zvuci Firestarter-a... kapiram da sam u tom trenutku dobio boost snage i zaboo drogiranog engleza po glavi koji je pao na ortaka a ortak samo u fazonu.. "chill out dude".

Brate jesi ti tamo otisao da se bijes ili zajebavas.

:)

Citam malo, i iz par postova vidim kolika je neverovatnja nasa mrznja prema strancima. uzas :))

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Brate jesi ti tamo otisao da se bijes ili zajebavas.

:)

Citam malo, i iz par postova vidim kolika je neverovatnja nasa mrznja prema strancima. uzas :))

nije to nikakva mrznja, nego ljutnja. kada te neko 10,15 godina najgore pljuje po medijima i predstavlja kao izgubljenu kariku evolucije majmuna u coveka i kada ti vidish kako se taj isti zapadnoevropski snob ponasha ovde i trezan i pijan, morash da se osetish besan i uvredjen.

proshle godine sam bio u bugarskom neserbaru gde je bilo i srba i rusa i engleza i josh dosta nacija. od svih njih, englezi su se ponashali najgore, daleko najgore.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nije to nikakva mrznja, nego ljutnja. kada te neko 10,15 godina najgore pljuje po medijima i predstavlja kao izgubljenu kariku evolucije majmuna u coveka i kada ti vidish kako se taj isti zapadnoevropski snob ponasha ovde i trezan i pijan, morash da se osetish besan i uvredjen.

proshle godine sam bio u bugarskom neserbaru gde je bilo i srba i rusa i engleza i josh dosta nacija. od svih njih, englezi su se ponashali najgore, daleko najgore.

Englezi su generalno svinje - posebno sirotani i deca. Al da ne raspredamo :) I meni idu na kurc'

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...