Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ustao prerano (oko pola 8) da bih kao krenuo na posao... pa mi recheno da nisu papiri zavrsheni i da kretjem sledetje nedelje :/

onda se smorio u zhivot, ushao u cs malko, smorio se koja sam propalica pa okrenuo par telefona i otisnuo se mirnim dunavom do lida. a na lidu ludnica. voda da se u njoj umre od lepote, nema guzhve, a nije ni prazno. taman ljudi kolko treba. i to sve mladji ljudi. brdo zgodnih devojaka i neke cupi iz osnovne koje nisam video od tada... i tako :]

lepota jedna prosto.

eh da, kolko sam izgoreo neki dan, sad se oljushtio i ispade da sam samo dobio onu prvu boju. mora josh da se radi na tome. ali neshto me sve vishe privlachi da se suncham go. jebesh ti to kad sam crn do pojasa, pa onda bash beo, pa onda opet crn od butina na dole. ovako ceo pocrnim i milina. em ima optichka varka da mi je pisha vetja :p

Link to comment
Share on other sites

Da zbilja svi posetioci lida zele da bulje u tvoje koscato medjunozje i porede boju tvoj patke sa bojom pupka :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jel to ono sto je tamnija to vishe lichi na crnachku patku?

da, to je to :D

Da zbilja svi posetioci lida zele da bulje u tvoje koscato medjunozje i porede boju tvoj patke sa bojom pupka :)

pu bre perverznjaku. pa nisam u tripu da moram da se obnazhujem u javnosti. :D

to ja onako za sebe govorim, shteta shto nemam neku skrivenu plazhicu. mada ima jedna na VRO, na onoj strani ka kalishu... ali nisam bio sto godina a i put donde me mozhe stajati glave. treba se probiti kroz park iz doba jure :s

Link to comment
Share on other sites

Bah, opet osmica. Smor.

IZBRISANE SLIKE SA CD-RW !!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

IZBRISANE SLIKE SA CD-RW !!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

IZBRISANE SLIKE SA CD-RW !!!!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Na cd-rw imao sam preko 200 slika.To su slike od mog sina Nemanje koji je imao 13.god.i koji je preminuo zbog bolesti pre 10-tak dana.Na tom disku hteo sam da dobacim jos 15 slika( kako lezi u sanduku),i najverovatnije da sam umesto zapisi slike pretisnuo dugme za brisanje.Vise nema nijedna slika na disku osim tih zadnjih 15.Postoji li ikakve sanse da se predhodne slike povrate???Necu ni da govorim koliko mi to znaci.Ne pitam za cenu samo da se to sredi,ovde ili u inostranstvu.MOLIM ZA POMOC !!!!!!!!!!!!Zoran iz Leskovca.

Crni humor je najbolji humor. [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

da, to je to :D

pu bre perverznjaku. pa nisam u tripu da moram da se obnazhujem u javnosti. :D

to ja onako za sebe govorim, shteta shto nemam neku skrivenu plazhicu. mada ima jedna na VRO, na onoj strani ka kalishu... ali nisam bio sto godina a i put donde me mozhe stajati glave. treba se probiti kroz park iz doba jure :s

da kako sutilno stavlja ovaj rami do znanja nama da zna secret ghay beach

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pretoplo ma jok sada je samo 29 stepeni. a sada je 8.35. Nego probudio se je pre jedno 15 min i ono ustao da popijem malo vode i kao izlazi sestra iz sobe kao na foru e meni je decko pa nemoj da ulazis... ffs jebenih 8.35 njemu treba 1 sat da dodje do ovde to znaci da je krenuo u 7.00 to znaci da je morao da ustane u 6.30... Jeeee kako neki ljudi mogu da papucare to je strasno...

Link to comment
Share on other sites

I dalje me sve peche i zateze, ali klima radi pravu stvar... Valjda...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

pazi kad ne ume... pokushavala sam da je nauchim, sli glupa plavusha nishta ne kapira...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

-juce ustao u 7.00 i jurcao do 13.00 kad sam imao predaju studija

-to je trajalo do 20.00..

-dosao kutji lego u 23.00 i spavao do sad..

-ne setjam se kad sam toliko spavao...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

3 sata odmora... must learn... sutra ispit... must learn....

'beni brain damage...

cak sam i pepers karte morao da prodam...

da covek zamrzi sve ...

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Jedan patuljak u meni vice :"nnneeee nneee idi na peperse, mozes da napravis 2 gyrodestroyera, zaradis 400 golda i odradis 2 herika da ti ispadne konacno suneater"

Drugi vice:"oooo majko al je vruce al me bole noge, jao krsta, jao suncanica, jao jao jao jao"

Treci vice :" ma daj pepersi su sranje, onaj ne zna da peva i nisu troo, bice tamo masa malih debila, a mozda i sretnes <onu kje se kjoot seca sa exita sto su joj ispala kolena>

I sad kakva samo volja treba da se ode!!11

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

- evo ga ovaj Tibor

- sto me opusteno kulira kad me sretne u gradu

- shatro me ne prepoznaje

- mozda se streca zbog devojke

- omladina, sta ces

-picko da sam te sreo i video najbolje da bih te iskulirao... jebem te u pedu : )

-izvinjavam se ako sam to radio, nisam namerno... [b)]

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...