Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

22969103.jpg

Razboleo sam se 38 temperatura [:(]

opet? postao si najgora baba statore, gruni gram-dva vitamina c dnevno, i nema brige :)

idem na posao, ne znam de sam.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Znachi haos. Mrtva sam umorna i neispavana. Juche sam do Ceraka putovala sat i po u konzervi od autobusa, naravno bez prozora. Pet tushiranja mi nije pomoglo da se rashladim. Sinoc pratila druga na more, od vrucine i premora nisam mogla da zaspim do 4 ujutru. Ako prezivim danashnji dan bice to uspeh, s obzirom da me o5 cheka gomiletina papirologije za srediti.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Lol evo ga kole cita.

Sad ce neki post sa 60 posto stranih reci, 30 posto skrivenog poziva muskom delu rura na parenje, i 14 cudnih smajlija =o) yayyy =o)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

jebene klime, gde god udjem shiba klima i zaboli me trba posle 5 minuta.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Definitivno moram klimu uzeti... Koliko to koshta ? 200, 300 evra ?

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ustao sa glavoboljom, pa se vratio u krevet.

tako 3x, i sad sam konacno ustao, al glavobolja je i dalje tu :\

rasirio kimono da se malo provetri, a veceras kontam da ce pasti krv na treningu, kad saopstim treneru neke bitne stvari lol.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ja se zab'o unutra i ne planiram da izadjem do 17h, pa onda lagano, valjda ce malo da splasne vrucina sto se ono kazhe. Jeo sam neku madjarsku gulash corbu, tako da mi je to bas prijalo :))

Sad moram da procitam neke ugovore :)

Link to comment
Share on other sites

nije talas infekcija ništa čudno u ovo doba godine, ljudi se zabarikadiraju u sobu sa klimom i ne provetravaju je po ceo dan.

klima je u drugoj sobi, a prozor u mojoj je otvoren 24/7 (+ vrata od terase u dnevnoj, so called "gief promaja plx")... daj drugu dijagnozu :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...