Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobicesh izveshtaj u petak. Po nekim neproverenim informacijama tad bi trebala da pochne da radi. :o)))

Jao, jao, jedva cekam! [;)]

@topic

Sinoc bio MEGA izlazak, otkrili su mi jedan novi klubic kod Vuka, milina jedna!

Sad dremam na poslu [vampir]

Link to comment
Share on other sites

o jebem ti, glava mi puca, a ne mogu da sastavim prostoprosirenu recenicu. koji kurton od vremena.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Covece, al' se raspadalo majko mila. Prvo sam sedeo u kutji chaja u basti dok je padalo, posle unutra, i taman krenem kuci i odem do prodavnice, i dok sam bio unutra krene opet kisha da pada. Onda sam stajao ispod solitera, pa na drugom mestu, pa stigoh do kola koja su mi bila na pola puta, i onda kao do kuce ... strava jedna. I evo jos uvek pada, ovo nije normalno.

Cekam pocetak reprize prenosa tenisa od 21h na drugom, pa da to odgledam :)

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovu klijevu ogromnu signaturu i pitam se dal' je normalan, i sad sam mu je sklonio.

Napolju je bas bezveze vreme, nadam se da ce biti bolje uskoro, tj. da ce malo da se razvedri, jer bas smara. Raduckam, trebalo bi da pisem pokoji tekst, i onda posle popodne na kuglanje :)

Link to comment
Share on other sites

uzasni su, vracam se na stari. kratak krevet, i kad imam obican jastuk nabije se uz uzglavlje i nema problema. ovaj anatomski nije savitljiv, nego savijam vrat, i onda ujutru krc.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...