Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znači koji sam ja kralj, i dalje se divim samom sebi!

uspeo sam danas da nagovorim devojku da pojede duff pljeku u dafu (ko bi reko da je u dafu :D).

poenta je u tome što je ona vegetarijanka (nije baš baš, tipa pojede meso jednom u 2 meseca) i plus je na i postu i na dijeti.

i ja je savatam ne znam ni ja više na koju priču, i ona pristane, bili oboje ubergladni, valjda zato.

i dok je jela njena izvala decenije: "hej, pa u ovom mesu ima nekog mesa!" [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

grunuo caletu kintu za post paid rachun za ovaj mesec,gruno "ratu" za mob i skontao da jebeno necu imati ni dinara duzi period

jebeno sam prso,ima nekog Kineza da savijem za kintu ako treba :((

ali jebote koji smor,da barem znam gde nesto da radim za kintu u picku materinu,nego nema :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jbt, moram pod hitno da zabodem bar josh 512 rama...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Smorio sam se, jer sam upravo skontao da 2 agencije koje vode grupe na Ios nemaju datume koje mi odgovaraju, zato sto mi se poklapaju sa IELTS testom u julu. AAaaaaa! Gadem! :<

A u avgustu ne mogu, jer ima akcija - krstarenje preko nekog prijatelja, tipa brod 100evra za nas osmoro, 10 dana, krstarenje Jadranom. Nije da mi je lose, ali opet...

Ios <3

Edited by Snou~TRK
Link to comment
Share on other sites

izgubih na pokeru... kewl... :D

gotivne su ove kucne varijante istog

joooj... sutra ispit... mora da se radi... neshto mozhda valjda cu prepisati kekeke

sad uchim again bip

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

Moja malenkost je o5 mrmot umesto mrmota. Slatka ova vlast, majku li joj :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Vec po ko zna koji put idem gajbi i na 15 metara od kuce sretnem ortake i kao aj snama i ja kao ajde

:D

Preseli se. ;)

znači koji sam ja kralj, i dalje se divim samom sebi!

uspeo sam danas da nagovorim devojku da pojede duff pljeku u dafu (ko bi reko da je u dafu :D).

poenta je u tome što je ona vegetarijanka (nije baš baš, tipa pojede meso jednom u 2 meseca) i plus je na i postu i na dijeti.

i ja je savatam ne znam ni ja više na koju priču, i ona pristane, bili oboje ubergladni, valjda zato.

i dok je jela njena izvala decenije: "hej, pa u ovom mesu ima nekog mesa!" [roflmao]

KOJI STE CAREVI!1

Link to comment
Share on other sites

Bio u shkoli, imao tri chasa (zaista ne znam zashto i dalje idemo, svaki dan nemamo pola chasova), izvadio lichnu, sad idem da spavam...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Jeo sam neku tjuretinu po drugi put, mnogo je dobra. Znaci onako kao peceno belo meso, i onako malo suvkasto, bas je sjajno.

Malopre sam izasao napolje i ne dopada mi se temperatura koju sam osetio :) Nadam se da ce do pet-sest da se malo olabavi, da moze covek da funkcionise normalno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...