Jump to content

Pozamljivanje...


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakvi mobovi, kakvo oblacenje, bez pristojnog automobila nista...

ja sam kreten koga relativno lako mozes da istripujes da ti pozajmi nesto i zato sad ocu da se ubijem kad trazim nesto po gajbi i kontam da ga nema...

al najgori su oni carevi kojima mozak radi na toj cobanskoj frekvenciji da samo skenira sta moze da ti uzme, jebote, kako se meni gade ti ljudi, onda te smara da mu das, a tebi je naravno neprijatno da ne das, osim ako nisi kralj pa ga oteras u tri lepe picke materine...

funkcionisao sam po tvom principu ... a onda sam postao kralj

teram sve dodjavola i boli me bas kurac :)

Link to comment
Share on other sites

znaci kolko sam procitao ceo forum je delio diskove i kes i svi imamo iste probleme...

a sad ko su onda ti ljudi koji ne vracaju diskove i koje nije blam da ti traze kes kad god im zine?

nemoguce da su svi rurovci posteni ljudi koji dele sakom i kapom i vracaju diskove na vreme :)

ne znam za dobar deo onih koji su se javljali, ali ni rurovci dobrim delom ne vracaju nista - sto za neke znamo iz iskustva ;)

Link to comment
Share on other sites

Nemam nikakvu frku da nekom dam dvd, chak u poslednje vreme rezem ljudima besplatno na svoje diskove ko shta hoce od mojih diskova. Najveca je frka kada nekom pozajmljujem pare poshto se u 90% sluchajeva ne poshtuju rokovi vracanja istih i zato jako retko dajem. Inache ne volim da pozajmljujem pare od drugih, jednom u zivotu sam pozajmio od druga pare i vratio posle prve sledece plate.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ja uglavnom vratim sve sto pozajmim u dogovorenom roku, ako dogovora nema , ne vracam dok mi ne zatraze . To se odnosi na sve sem na pare koje ama bas nikad ne pozajmljujem od drugih - a nije da imam para , nego jednostavno mrzim da pozajmljujem pare od drugih.

Sa druge strane , pozajmljujem sve svima koji mi nesto traze, i od toga vrate mi mozda 50% od svega, sem kad su pare u pitanju, to mi se vraca 100%

Link to comment
Share on other sites

ovde svi satro pozajmljuju samo stvari .... pa kod koga su onda sve te stvari ako ovde niko ne uzima ;)

j/k

isto pola cd-ova se izgubilo, ostala polovina onih krsh su kod burazera drugarice kom uvaljujemo sve da ne bi sqpljalo prasinu kod nas :)

pa pare pozajmljujem, vracaju mi ali zato i ja pamtim pozajmice i trudim se da ih uvek vratim.... pa posle bude da oni zaborave da sam im pozajmio :) al bi mi bilo jadno da trazim kad vec znam da nisam vratio

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

al me nerviraju ovi leksikon topici

boli me kurac da li bilo ko od vas vraca cd-ove ili pozajmljuje pare :(

al znas kolko mene boli kurac sta je neko radio danas pa to napisao u 'pricajte'?

pa jel sad treba da hejtujem taj topic ili sta...?

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Od drugih iskljuchivo pozajmljujem diskove i knjige ponekad, i redovno vratjam.

Nije mi problem nishta da pozajmim prvi put, pa ako ne vrati ili vrati usrano ne dam opet, a ako sve bude ok uvek cu opet da pozajmim.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Podseti me na onu poznatu prevaru. Ide lik po gradu i nadje nekog da mu pozajmi 20 eura, koje sacuva da mu vrati kad su se dogovorili, onda prodje malo vremena pa pozajmi opet, sacuva i vrati iste pare. Tako nekoliko puta dok ne vidi da je stvorio poverenje kod tog lika i onda pozajmi 100 eura, ode iz grada i nikad se ne vrati. Naravno, ovo radi sa vise likova u gradu i u isto vreme i kad odluci da pobegne dobar je za 300 eura minimum ako ne i vise ;)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...