Jump to content

Da li ostavljate karte u autobusu


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aha... Kako ces proci u toj situaciji zavisi iskljucivo od broja tih smaraca, da li su svi cigani/alkoholicari i tvoje fizicke konstitucije.

Komunizam ce prevladati ponovo :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Pa igi, nije bas da si nesto postigao time sto ne sedis, nego stojis... da si rekao "ja uvek ustanem, pa onda trchim pored autobusa do kuce, iovako suvise sedim", bi imalo smisla :)

ja po gradu idem uvek pesaka, a ako se secash na onaj rostilj sam dosao pesaka od slavija. Jednom sam isao pesaka od faksa do kuce i trebalo mi je oko 3, 3 i po sata i dosta mi je za ceo zivot jer do bataje ako idesh pesaka ili idesh po autoputu ili po magistralnom putu bez osvetljenja sto je hevi u svakom slucaju. Nema trotoara

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ja po gradu idem uvek pesaka, a ako se secash na onaj rostilj sam dosao pesaka od slavija. Jednom sam isao pesaka od faksa do kuce i trebalo mi je oko 3, 3 i po sata i dosta mi je za ceo zivot jer do bataje ako idesh pesaka ili idesh po autoputu ili po magistralnom putu bez osvetljenja sto je hevi u svakom slucaju. Nema trotoara

Ne kazem ja da ti ne setas, lepo je to i treba to raditi sto vise, vec prosto se pitam zasto bi ustao u autobusu "jer vec iovako dovoljno sedis" kad od toga nemas apsolutno nikakve koristi. Sta vise stajanje u autobusu ume da bude nezdravije nego sedenje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...