Jump to content

[Pomoc] SitoShtampa @ majica u BG-u


Recommended Posts

Koja je razlika između prve i druge tabele, ove prve nemaju film? Jel to znači da ako je jednobojna štampa meni film ni ne treba?

1 / 1 2.860,00

Jel ovo znači da plaćam 2860 din za obostranu štampu na 20 majica?

kakva je ta METATRAN tehnika, i kolko je bolja od ove prve, obične ?

Edited by Trooper
Link to comment
Share on other sites

e ja sam stampala urosu majicu ovde kod nas u fotoradnji (onu "samo rejv"),samo je fora da doneses to sto hoces da stampas na disketi ili cd-u i belu majicu i to je to :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

te akcije za 15 minuta itd. su preslikaci, a u 3 boje sito stampom niko (normalan) ne radi ispod 40-50 komada

sa majica stampanim obicnim mastilom stampaca pri pranju se skida boja. ako je shtampano na loshim papirima

brzo i popucaju. za jedan komad, 3 boje najbolje reshenje je t-jet (direktna stampa na tekstilu) ili subli boje na nekom

boljem transfer papiru i sve to pod transfer presu.

more info: http://www.print.ikstrim.net

majice: http://www.majice.ikstrim.net

[blue]

Link to comment
Share on other sites

Jel radite custom slike (koje vam pošaljemo)?

Ili da preformulišem, jel imate još neke bendove u šteku osim onog ponuđenog, nick ti sugeriše da imate :D Konkretno mi treba OVO, koje dimenzije slike su minimalne da to ne bi ličilo na blurovani užas?

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Brate! Moram pazariti majicu sa slikom milke canic i ispod pise samo Dobro vece! Hints anyone?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

a ti si se registrovao da nam to kažeš? :)

bio sam registrovan, ali sam zaboravio pass, a taj mail vishe ne koristim.

anyway, doshao sam da ponudim RUR-u da vas okacimo na sajtove za maje ili neku slicnu akciju pa naleteh i na ovu temu.

Jel radite custom slike (koje vam pošaljemo)?

Ili da preformulišem, jel imate još neke bendove u šteku osim onog ponuđenog, nick ti sugeriše da imate :D

nema u ponudjenim na sajtu, ali bi cena za custom bila ista kao i za ove sa sajta

Brate! Moram pazariti majicu sa slikom milke canic i ispod pise samo Dobro vece! Hints anyone?

dobra fora :D mozda okacimo na sajt tako neshto :D

Edited by Bloodbath
Link to comment
Share on other sites

te akcije za 15 minuta itd. su preslikaci

jel to varijanta papir za preslikavanje/inkjet/pegla?

imam tog papira i pixmu gajbi, pa me zanima kakav je kvalitet, tj. da li da bacam majicu ili ne :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa shta znam, zavisi od papira i mastila. Ako radis preslikac stampaj laserom u boji, daje bolje rezultate.

Folex papiri su ok. I racunaj da je preslikac "plastican" na dodir :) Ali ako radis nesto za svoju dushu, shto da ne.

da bi se sto manje video lepak, okolo iseckaj nekih 2mm od aplikacije. stampas "mirror" naravno.

peglu stavi na max. i sacekaj da se zgreje, pritisni jako i trljaj ravnomerno 90ak sekundi. preslikac pazljivo skidaj od jednog

kraja ka drugom, ako negde ne valja nastavi da peglas. Ja sam 2 puta u zivotu radio preslikac s peglom i ispalo je solidno.

Srecno

btw koristi novu majicu. Na utjebanim majama ces dobiti los otisak

Edited by Bloodbath
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...