Jump to content

Ne znam da li je bilo...


Recommended Posts

evo sad sam gledo, kako stalno u levoj kad mlatara obema rukama otvorenim kad zabode maramicu?

nije ni meni jasno, pogotovo ovo poslednje, ajde ovi prvi kao promesa rukama pored odece, pa kao ubaci negde, al ovo poslednje nemam pojma:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zapravo je maramica stalno u desnoj ruci, obratite paznju da uvek izvlachi maramicu iz te ruke, samo se chini da je vadi iz suknje, brusa, tangi, jedino je ovu poslednju stvarnos pre sakrila u pichku:)))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Pomesao sam ruke

ali ov trikovi se lako provaljuju prvo mase rukama da nebi moglo da se vidi pa desnu ruku stavi na kuk dok mlatara sa levom ... znaci tim prorodno neprirodnim pokretom sa stavljanjem ruke na kuk se provaljuje gde je krije a sada na koj naci jebiga....

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, meni ona sasvim lepo mlatara sa obe otvorene sake u isto vreme, tako da nemam pojma kako je u jednoj od ruku...

nacrtaj mi to za thumb, nije mi jasno, jel treba maramica da uleti tu? kako stane tu?

/me glup

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...