Jump to content

jako, jako, jako brzo


Guest

Recommended Posts

nisam hteo da pametujem ali i ja mislim da je fake :)

ne zbog komentara na youtube vec su na ostalim moto forumima komentarisali lika i konstatovali da je fejk.hayabusa jeste najbrzi serijski motor na svetu(na pravcu) ali sto je previse jebi ga...a protiv vejrona ne moze niko sem formule realno.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

veyron does 407 km/h

http://www.youtube.com/watch?v=h5mkpmeXG80 (3:15)

in d midl ov ekshn

veyron does 407 km/h

http://www.youtube.com/watch?v=RUeafXS_UCU (8:13)

TOP SPEED, cujete sve sto treba, vrlo poucno i vrlo interesantno.

preporucujem onima sa vip ulaznicama (boljim netom)

testiranje na: volkswagen's maximum security test-track

60 milja dugacka, sa jednim pravcem od 5,5 milja gde ovi kreteni dostizu max speed

ps. malo je skrnavo kad cujete da mu je od 200 do 300 trebalo 9,4 sekunde :((

mom autu treba 10 od 0 do 100 :((

Link to comment
Share on other sites

a ne moze ni formula na pravcu ;)
da hoce,moze ;)

mislim formula sa tim odnosom mase i snage,plus aerodinamika moze da savije bilo koji auto.ali im jednostavno ne treba tolika brzina na stazi,tako da nema potrebe za kurcenjem.

a vejron jeste impresivan za automobile,cak ni tunirani ferariji i porsei ne mogu da mu pariraju.

btw daki 10 sekundi je vise nego dovoljno za nase uslove i puteve...sve ispod toga spada u pojam sportskih kola kod nas :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne, ali ono sta mene fascinira je da Ferrari u onaj jebeni F430 navodno ulozi toliko para, iskustva u F1 i sve to.. i onda dodje nema tjunerska kompanija, spakuje neku alu od motora u jebeni Smart, koji potom oduva F430. Smart, koji se sa onim dvocilindricnim govnetom od motora, kojeg ima fabricki, muci da ostane na tockovima pri 130 km/h...

Mislim, da li je danas sve samo marketing?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

brate dovla, jako je lako napraviti brz auto danas, naročito ako treba da bude brz samo na pravcu. pogledaj koliko se novih malih proizvođača egzotike pojavi svake godine. potpuno je drugačija priča napraviti auto koji je brz i na pravcu i u krivinama, lepo izgleda, možeš da ga voziš svaki dan, koji je udoban i relativno dugotrajan.

gledao sam par emisija o pravljenju ferarija i kada pogledam koliko se tu pazi na detalje i koliko je ceo proces u isto vreme haj tek i tradicionalan, potpuno sam ubeđen da ferari treba da košta koliko košta, ako ne i više.

mislim, jebo te, uzimaju isključivo bikovsku kožu, jer krave imaju strije omfwtflol

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...