Jump to content

Bugs & features


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo ti bagitj =o)

tvoj spojler je ok, ali ivanov, dal zato sto ima nesto pisano ispod njega ili ne nece da zatvori kad kliknesh again to hide...tj slova ostanu i ako skrolujesh da izadje iz prozora spojler i onda vratish nazad e onda stvarno nestanu, ali ako ne skrolujesh onda ne nestaje...interesting

malo sam se igrao i ne mogu da reprodukujem u svom postu bug koji mi se javlja kad pokusavam da hideujem otvoreni ivanov spojler...i to samo taj...wierd...

Link to comment
Share on other sites

ocesh da ti frapsujem? =o)

izlgeda da ima veze sa duzhinom teksta napisanom u spoileru

i sa tekstom tj duzhinom teksta napisanom ispod spoilera....i tu se onda nesto pokarabasi =o)

evo sad sam lepo reprodukovao ovaj moj spoiler treba da ima bug =o)

Link to comment
Share on other sites

reshenje je naravno da svima dash admin clearence ;oP

nemavez, ostavljam te sa tim da se bakcesh, ja idem josh jednog dennyja da odgledam pa na spavanje =o)

nn radni narode =o)

izgleda da je do browsera, koristim operu 9.10, ffox radi bez tog problema...mozda je vrmee da upgraduejm na 9.20, nije mi se dalo do sada... =o)

nn

Link to comment
Share on other sites

"my assistant" mi se zavlaci iza banera. mozda tako treba :)

nemam pojma i meni, ne vidim nista ali moram da pohvalim lepo ste to momci odradili jeste da je malo svetliji ali navicicu se vec [:D]

Edited by igorivan

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

U postovima vidim domaca slova, a domaca slova koja se nalaze kao imena foruma/podforuma ili njihova objasnjenja, ne vidim (ima onaj odvratni znak pitanja u rombu). Moguce je da je do mene, pa mi recite kako to da promenim.

Da napomenem da ce svi skinovi biti vraceni naravno, samo da se srede osnovne stvari.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

nije do tebe...izgleda da zavisi od "vrste domacih slova" koju ljudi koriste...tj ti upitnici u rombu se javljaju i u starim i u novim postovima (da, javljaju se i u postovima a ne samo u tekstu koji opisuje subforume) pa cenim da nije niti random niti vremenski uslovljeno...

Link to comment
Share on other sites

Ovako se vidi forum sa safarijem:

picture1sp7.th.jpg

sad bi trebalo da je ok? skapirao sam shta je, kod banera iznad je sjebavao forum u IE, safariju i operi (so much for the best browsers:))... za sada sam ih sklonio, tako da bi trebalo da sve vidite kako treba :)

Link to comment
Share on other sites

u vezi flash banera sam primetio... bilo koji popup je ispod njega, za to zaista nemam ideju tako da cu morati da trazim resenje.... baneri su sad sredjeni i vide se lepo u svim browserima...

javljajte dalje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...