Jump to content

Skupstina Srbije danas...


Recommended Posts

ili vladica :( jadan igor :(

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Haha pa bre da li si ti normalan, ti svi bogati industrijalci su izgubili sve kad je zavladao ovde komunizam to je sve postalo drzavno zemljiste, ja ovde ne pricam o dedinoj vili vec o kuci koja je relativno skoro sagradjena i o dzipovima koji su relativno skoro kupljeni.

Pa ti ne razumes da se nasa politicka elita bogati nije bitno iz koje je stranke, svi su isti na kraju samo je pitanje ko krade manje a ko vise i za sta trosi te pare, to su bre sve price za malu decu ti sto se svadjaju po skupstini zajedno sede i jedu po restoranima, isti taj toma nikolic jede u restoranu sa istim onim micunovicem i slazu se odlicno, tako da je sve ovo samo farsa za javnost...

Naravno da je tako to i ne osporavam , ali bre dokle dokle dokle !!!! mislim ljudi kao ti i ja i ostali sa foruma dokle da preko nasih ledja ovo sve ide ??

Ja bre hocu da mogu da odem do inostranstva malo , da mogu da kupim nesto kvalitetne odece da mogu da izadjem i pojedem nesto kvalitetno samo to minimum minimuma , ne trazim ja sada kule i gradove vec samo on sto se moze nazvati minimalan normalan zivot.

To mi je tetka rekla sto si ti napisao rekla , ona je bila jako davno u jednoj politickoj stranci i sve je posteno probala i kada je videla sa kojom stokom ima posla pobegla je glavom bez obzira . Znaci kaze mi vamo jedno drugom majku psuju , a posle zajedno vode decu na karate . Mislim to je sada fer da se ovi svadjaju i da narod se okrece jedno protiv drugih , a vamo da idu na jagnjetinu zajedno mislim jeboteeeeeeeee .

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je tako to i ne osporavam , ali bre dokle dokle dokle !!!! mislim ljudi kao ti i ja i ostali sa foruma dokle da preko nasih ledja ovo sve ide ??

[roflmao]

Ja bre hocu da mogu da odem do inostranstva malo , da mogu da kupim nesto kvalitetne odece da mogu da izadjem i pojedem nesto kvalitetno samo to minimum minimuma , ne trazim ja sada kule i gradove vec samo on sto se moze nazvati minimalan normalan zivot.

pa samo slushaj Dei-a i idi sa njim da glasash za radikale i mislim da ces moci da ostvaris vecinu tih ciljeva... [roflmao]

Vec vas vidim u BUS-u na "putovanju evropom" - "MOSKVA, 3 DANA, OBILAZAK PARTIZANSKE SPOMENICE I STALJINOVOG GROBA..."

Organizacija: "RADIKALNO BOLJE, Srbija 2007" [:D]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

jebote, znaci koraks je toliki kralj, ja ne znam, sve sto napravi je za pet pecenih prasica...

koji mozak...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

pa samo slushaj Dei-a i idi sa njim da glasash za radikale i mislim da ces moci da ostvaris vecinu tih ciljeva... [roflmao]

Vec vas vidim u BUS-u na "putovanju evropom" - "MOSKVA, 3 DANA, OBILAZAK PARTIZANSKE SPOMENICE I STALJINOVOG GROBA..."

Organizacija: "RADIKALNO BOLJE, Srbija 2007" [:D]

Pa ja Radikale mrzim iz dna duse , sta si ti hteo meni da kazes leba ti :) ?

Link to comment
Share on other sites

Nema razloga da se uzbudjujemo.

Plasicemo svet mogucnoscu da radikali dodju na vlast jos nekoliko dana. Onda ce doci dan "pomirenja", ovi ce ovima dati 3 direktora a ovi ce odustati od 2 a G17 od jednog. Dobijamo Vladu bez novih izbora. Toma se vraca u poslanicku klupu, i onda nastavljamo da zivimo u mlohavoj Srbiji epizoda dva. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sto je najjace, posle svih prica ce verovatno tako i biti :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Da svet nas se uzasno plasi.

Videh sad da je Mrkonjic opet zaseo. Da sjajan razvoj dogadjaja. To nam treba, covek koji gradi i obnavlja a ne ovi pederi iz dosa. Ma jebem mu sve sta i ja serem imam logitech misa i tastaturu i kreditne karte a jos i znam engleski, jebem si mater pa koji sam ja peder. A igram i ti glupi wowi be. A koji ce mi i kablovski net, ko da mi treba jebem ti taj zapad i ko izmisli internet. Pu be

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sto je najjace, posle svih prica ce verovatno tako i biti :)

[;)]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...