Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mrzi me da komentarishem cele 3 strane, al jungle gadno si prknuo, ako ono nije micro ja ne znam shta je ... A i vi ostali koji kazete da je to samo kliktanje na zepelin i sl, veci ste skilleri i od moona i sky-ja zajedno...

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

...da se ne nadovezujem sada na vasu pricu, hteo bih samo da kazem da je vrlo lako ubaciti i izbaciti unite u zeppelin tako brzo(probao sam).. ali tesko je ubaciti kada am krene da attackuje arch...e ali isto tako nije neki micro ubaciti archera zatim je odma izbaciti i opet ubaciti a da usput nije attackovala unita... to je ono sto ustvari izgleda kao neki "bolesni micro" u nekoliko navrata je samo ubacio i izbacio arch koja cak nije attackovana...ima tu dosta bezpotrbnih ali ocigledno brzih poteza TT

Bravo matori.. .... .

Edited by Pura
Link to comment
Share on other sites

Meh misho nemamo isti ukus, ja vise preferiram one pametne dechake, koji se hvataju za svakojake sitnice, jer ne znaju za bolje, i to im je polazna osnova pri svemu, ma znas, to su oni koje niko ne jebe ni 5% pri bilo chemu ozbiljnijem.

I sad apropo toga, brate minli, koja je poenta tvog posta? Samo si izneo ochigledno, i sta sad s' time ? Nisi ukapirao poentu, sto i ne iznenadjuje.

Greene, druze, razumi, "Makar i da je mahinalno kliktao, radio je to mnogo, mnogo dobro" , posle ovoga tek s' tobom nema sta da se prica, no offence isto, idi drkaj na skaja dok slucajno pali pauze dok igra.

Dizanje archera gore-dole s jednim klikom nije moja ideja omfg uber mega najboljeg mirka kojeg sam video u zivotu, ja samo ne znam zbog cega vi mislite da ja zbog toga na neki nachin umanjem ono sto je on tu izveo, zapravo ne.

Noob .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bas, treba vama mnogo vise mozga da bi ste znali da hejtujete kad i kako treba :)

Prvo, da budem iskren, ovaj klip sam i uopste prvi put video kod xzara, pa smo to zajedno zakljucili, znaci nije da se ja pravim pametan.

Drugo, gogo sine, nije ti se razvio mozak do kraja, jos si mlad, to sto si rekao nije nimalo kontradiktorno s onim sto sam ja napisao, samo sto sam konstatovao da moon nije ni zeleo da cheka da arch opali, nego je odma' vracao archere posle jednog shota, dok je taj jedan isti archer mozda mogao da opali jos koji put, znaci nije da je on uradio nesto sto ne valja, da se ne lazemo, i sam bih ih vracao odma, jer sam tek ja malena sisica kad je war u pitanju [:D]

Onda, "Pa pokusaj ti to gotivisanje vs najboljeg humana na svetu."

Ali ovo je divno.

A sta je Moon, bulja, koji dosad nije jeb'o tog istog "najboljeg humana na svetu" xy puta, pa sad ima neku tremu i ne sme nijednu akciju da mu odradi ? Oni su na istom lvl-u, nema razloga ga ne jebe "gotivisanjem" kad god moze.

Dalje, http://en.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem , dakle, ne dobijate nista time sto mene, kao igraca, uzimate kao glavni argument,

"aaa ti to ne mozes bla bla" , jao kako mi je to promaklo, pa ja sam zadivljen vasom ostroumnoscu, prosto se pitam zasto vi igrate war sve vreme, kad mozete da otvorite detektivsku agenciju " Dj VoOdoO i drugari", i odgonetnete ko je upuc'o Djikija [:D]

No, nazalost, to i dalje ne menja sustinu, a to je da ovo nije neki uber mega mikro, vec samo kul potezi jednog baje.

mudro zboris decace :)

slazem se sa tvojom konstatacijom, a ovi mozgici sto pikaju w3 5god...

Edited by el.Sendador

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Dechko je potpuno u pravu [:D]

Svako moze da ga ubode ponekad, evo i ti ponekad okachis neku pesmu, a da nije krsh, slucajno :) i to se rachuna [:D]

I najbolje da je Hajli veci baja od Peje [:D]

I vizlo sine, smaras, trolujes, whatevah, smorim se kad chitam bisere tipa "aaa budalo LOL, oni su rekli to i to, cuti nemas pojma" ili njihove varijacije "aaaa sad ti je rekao ahahaha a sta ces sad LOL ahahaha", da zelim da se svadjam na nivou 4. razreda, prvo bi bilo s' hajlijem, on bar zna kako [:D]

Sad ozbiljno, evo ponovicu jos jednom, nisam rekao da tu nema nikakvog mikra, nisam tol'ko lud jebo oca, chak sam ceo jedan post posvetio elaboraciji ovog kvaziparadoksa, al' dzabe.

No, ja ne vidim tu nikakav preterano bolestan mikro o kome vi prichate.

Znaci ovo nije "ekskluzivno ili", pa ili ima ili nema, ako ne mozete da razlikujete tako nesto, onda jebiga.

Wrvox je takodje lepo zapazio.

A i na konto same fore, bokser je prodavao iste fore na litici s' tenkovima jos otkada (a i bolje, ako cemo iskreno), nije to nista novo za moona, ali kapiram odusevljenje svih onih koji ovo vide, pa se naloze.

Samo, zasto se onda ti isti kasnije batrgaju sa sve nebuloznijim komentarima, nemam pojma, a nema potrebe, na kraju krajeva, svako ima pravo na svoje misljenje.

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

' date='May 13 2007, 04:50' post='983566']

Smekeri izvinite nisam vas prepoznao

[:D][:D][:D][:D][:D]

...apropo... posvetio elaboraciji ovog kvaziparadoksa

Ja kad porastem zelim da se izrazavam kao ti

Znaci da sumiramo: neki misle da tu nema mirka, neki misle da ga ima malo, a mozda malo vishe tj. ako ga uposte nema onda to znaci da je lik extra izmirkovao! [xx(]

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

@Jungleboy: Skrenuo si malo sa teme. Ne prichamo mi o tome da li je to novo shto je uradio moon ili staro vec govorimo o tome koliki je trud ulozhen da bi se to izvelo. A s'obzirom da je Moon-Elf-noob tu nema nikakvog mikra jel tako?

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam generalno prichao za celu partiju a ne samo za taj deo za cepelinom.

Ali evo npr. neki ljudi kao ovaj el.Sendador su mi potpuno neobjashnjivi :)))) jel su to baje "koje su sa tobom?" :)))

sta tebi nije jasno :)(: ?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Mnogo toga :)

Vudu, ja zapravo uopste nisam skrenuo sa teme, samo sam to napomenuo kao (sveukupno gledano) relevantni faktor, vise informacije radi, i boze, naravno da je moon noob i da je elf imba, i cepelin ima +325 na brzinu kad elf udje u njega, i dobije jos i klimu, pa to se podrazumeva na ovom forumu.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Cemu toliki hejt, dzangl boj je potpuno u pravu, nema uopste price o micru nego o drkanju zepelina (pricam za klip a ne za celu partiju koju nisam ni gledao :) ).....

A inace "svaka arch je gadjala sta je trebala" je bio random hit a ne neki focus

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Jeste bio random hit, totalno je debilna rasprava oko nekog koreanca koji drnda zepelin 2000 puta po sec....

Elf imba ©

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...