Jump to content

Recommended Posts

da ali za mk-a animacija je mnogo manja nego za foota za attack tako da se mnogo teze mircuje :)

Ajde okaci rep taj, ili mi napisi gde ima ako sam preskocio...

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako smem da zapazim, ovde nema ni b od bolesnog mirka, lik kontrolise samo cepelin, i izbacuje-ubacuje brze bolje, stavise izvaljuje se da kasnije nije ni gledao koga gadja archmage, vec je sve radio automatsku, ne bi li ga zbunio, ili, verovatnije, nije hteo da rizikuje da izgubi jos nekog archera, pa ih je ko mala sisica vracao odmah u cepelin, nebitno.

Da ne budem pogresno shvacen, extra je to uradio (pogotovu jer mu je ping 0) , i treba biti baja, al' po definiciji ovo nije bolestan mirko, vec samo gotivno izdrkavanje :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bas, treba vama mnogo vise mozga da bi ste znali da hejtujete kad i kako treba :)

Prvo, da budem iskren, ovaj klip sam i uopste prvi put video kod xzara, pa smo to zajedno zakljucili, znaci nije da se ja pravim pametan.

Drugo, gogo sine, nije ti se razvio mozak do kraja, jos si mlad, to sto si rekao nije nimalo kontradiktorno s onim sto sam ja napisao, samo sto sam konstatovao da moon nije ni zeleo da cheka da arch opali, nego je odma' vracao archere posle jednog shota, dok je taj jedan isti archer mozda mogao da opali jos koji put, znaci nije da je on uradio nesto sto ne valja, da se ne lazemo, i sam bih ih vracao odma, jer sam tek ja malena sisica kad je war u pitanju [:D]

Onda, "Pa pokusaj ti to gotivisanje vs najboljeg humana na svetu."

Ali ovo je divno.

A sta je Moon, bulja, koji dosad nije jeb'o tog istog "najboljeg humana na svetu" xy puta, pa sad ima neku tremu i ne sme nijednu akciju da mu odradi ? Oni su na istom lvl-u, nema razloga ga ne jebe "gotivisanjem" kad god moze.

Dalje, http://en.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem , dakle, ne dobijate nista time sto mene, kao igraca, uzimate kao glavni argument,

"aaa ti to ne mozes bla bla" , jao kako mi je to promaklo, pa ja sam zadivljen vasom ostroumnoscu, prosto se pitam zasto vi igrate war sve vreme, kad mozete da otvorite detektivsku agenciju " Dj VoOdoO i drugari", i odgonetnete ko je upuc'o Djikija [:D]

No, nazalost, to i dalje ne menja sustinu, a to je da ovo nije neki uber mega mikro, vec samo kul potezi jednog baje.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa dzangl bojem :), nema tu nikakvog micra, samo je drkao 100000 puta zepelin dok nije ni gledao sta koja arch gadja, al opet svaka cas'

ELF IMBA

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Jungle neka to i nije mikro ( mislim spada u mikro to sto ej on radio ) neka je on mahinalno ubacivao , izbacivao arcere i heroja . Ocigledno je na snimku tj clipu da mage ko deda zamahnjuje tako da ovo brzo kliktanje na zepelin se i te kako racuna u mikro tako da mozda je tvoja konstatacija 50% opravdana a 50% ne . Ali bitno je tvoje lepo zapazanje i zakljucak tako da ova rasprava i ima nekog smisla ;)

Link to comment
Share on other sites

Eto, sve baje na mojoj strani, a ovamo vizla i ortaci, buahah sve je jasno [:D]

Nego Dino, moja konstatacija je zapravo 100% tachna, jer ja nigde nisam rekao da ne postoji_nikakav_mikro, mikro kakav-takav uvek postoji, pogotovu ako posmatramo mirka kao bilo kakvu korisnu akciju u jedinici vremena.

Medjutim, kao sto pise u podnaslovu topika, ovde se pricha o nekom "bolesnom predobro najboljem omfg" mirku, sa cime se uopste ne slazem.

Ja mislio da je bar ovo jasno :) Al' evo, da citiram tebe, bitno je tvoje zapazanje, tako da ako je neko imao slicnih dilema, nadam se da je sad jasno ;)

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

Najvise volim kad neko uhvati i pocne da se na forumu razbacuje sa nekim recima i pokazuje time kako je kompetentan da prica o nekoj temi, u ovom slucaju war3.

Jedna arch mu je umrla sama od sebe? zato sto sky nije pokusavao da je navata? I posle sta su to pa imale da gadjaju archerice a ne AM-a i jednog jadnog futa koji nije uspeo da pobegne?

Edit: pogledao sam ponovo, svaka arch je gadjala sta je trebala da gadja. Ubio sve fut i na kraju fokusirao am-a.

Edited by misaking[X]

Dr.Mr.

Link to comment
Share on other sites

ako ti je vladica kralj zabo, ti ozbiljno imash poremecen sistem vrednosti [:D]

"`De si care!" [roflmao]

SVASHTA NESHTO

Brate, no offence, ali ti si stvarno lud. Ja ovakav micro nisam video u zivotu (ok, ok, Ghost isto to moze [:)]). Makar i da je mahinalno kliktao, uradio je to mnogo, mnogo dobro. Archerke su mozda mogle da opale josh 2-3 puta sve ukupno, ali bi rizikovao da neka od njih umre. On je predvidjao shta ce Sky da napadne i te jedinice je unapred vracao. Reci da ovde "nema nekog mikra" je suludo, keve mi.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Meh misho nemamo isti ukus, ja vise preferiram one pametne dechake, koji se hvataju za svakojake sitnice, jer ne znaju za bolje, i to im je polazna osnova pri svemu, ma znas, to su oni koje niko ne jebe ni 5% pri bilo chemu ozbiljnijem.

I sad apropo toga, brate minli, koja je poenta tvog posta? Samo si izneo ochigledno, i sta sad s' time ? Nisi ukapirao poentu, sto i ne iznenadjuje.

Greene, druze, razumi, "Makar i da je mahinalno kliktao, radio je to mnogo, mnogo dobro" , posle ovoga tek s' tobom nema sta da se prica, no offence isto, idi drkaj na skaja dok slucajno pali pauze dok igra.

Dizanje archera gore-dole s jednim klikom nije moja ideja omfg uber mega najboljeg mirka kojeg sam video u zivotu, ja samo ne znam zbog cega vi mislite da ja zbog toga na neki nachin umanjem ono sto je on tu izveo, zapravo ne.

:-)

Link to comment
Share on other sites

...da se ne nadovezujem sada na vasu pricu, hteo bih samo da kazem da je vrlo lako ubaciti i izbaciti unite u zeppelin tako brzo(probao sam).. ali tesko je ubaciti kada am krene da attackuje arch...e ali isto tako nije neki micro ubaciti archera zatim je odma izbaciti i opet ubaciti a da usput nije attackovala unita... to je ono sto ustvari izgleda kao neki "bolesni micro" u nekoliko navrata je samo ubacio i izbacio arch koja cak nije attackovana...ima tu dosta bezpotrbnih ali ocigledno brzih poteza TT

Comic%20Illidan%2001.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...