Jump to content

Da odete i ucestvujete!


Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Smesno.De1 ajde pojasni sta je taj Nacionalni Stroj i zasto njega boli sto se neko drogira?Neces da se drogiras zbog xyz?Ne moras.Hoces da se drogiras zbog xyz?Drogiraj se boli me patka.Vrhunska vam je to stvar forsirati svoje misljenje, nametati svoju volju, ja sam pametan ja znam sta je dobro za tebe blabla.

E da, glup je topic.

Ne znam ja puno oko nacionalnog stroja valjda je to NVO, moraces da pitas njih za ovo drugo pitanje.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

' date='Apr 27 2007, 13:55' post='976342']

Zanimljiv ovaj stormfront nema sta, nisam se odavno ismejao ovako lepo :).

ne znam brate, ja ne kontam filozofiju da sve s cim se ne slazes treba prebiti/ubiti da ne postoji

zato ni ne ulazim puno u te diskusije, nema smisla.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ako se legalizuje, mnogo ce biti dostupnije omladini koja ce pritom misliti da je to sasvim u redu... jer je legalno...

ja sam hteo da karikriam to sto on kaze da imas svoju glavu... imas ti, ali ne svi. a drzava ne postoji zbog tebe vec zbog svih... blallblal

starbaku sam odgovarao... ako neko pita...

Edited by daki
Link to comment
Share on other sites

ne znam brate, ja ne kontam filozofiju da sve s cim se ne slazes treba prebiti/ubiti da ne postoji

zato ni ne ulazim puno u te diskusije, nema smisla.

Pa ni ja ne kontam tu filozofiju, kazem da je smesno koliko je zatupljeno i ne obrazovano.

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

ako se legalizuje, mnogo ce biti dostupnije omladini koja ce pritom misliti da je to sasvim u redu... jer je legalno...

ja sam hteo da karikriam to sto on kaze da imas svoju glavu... imas ti, ali ne svi. a drzava ne postoji zbog tebe vec zbog svih... blallblal

starbaku sam odgovarao... ako neko pita...

izvini a zashto nije u redu ? ja ne prosto ne vidim zashto je marihuana manje "u redu" od alkohola ? mislim da je legalizacija dobra iz nekoliko razloga. verujem da bi dovela do porasti svesti i informisanosti o uticaju droga na ljudski organizam jer su priche kojima danas plashe decu potpuno kontraproduktivne. uveshce se norme kvaliteta, cena vutre ce skochiti te ce delovati destimulativno na konzumente, a prihodi od poreza puniti drzhavnu kasu. ljudi bi mogli prosto da je kupe u apoteci ili trafici bez potrebe da se meshaju za kojekakvim sumljivim dilerima, koji kao shto neko reche valjaju sve - od igle do lokomotive. trebalo bi zabraniti prodaju maloletnicima ali chinjenica je da ce onaj ko bude zheleo da vari variti, a ko ne bude nece. takodje zabraniti reklamiranje kao shto je uradjeno sa duvanom u svim normalnim zemljama sveta.

ne mislim da ljude treba ubedjivati da je varenje zdravo, ali smatram da ih treba edukovati i pustiti ih da sami vode svoj zhivot. generalno moj stav je da se protiv "loshih" pojava u drushtvu ne treba boriti zabranama, vec edukacijom i pruzhanjem neke zdrave alternative.

Link to comment
Share on other sites

ako se legalizuje, mnogo ce biti dostupnije omladini koja ce pritom misliti da je to sasvim u redu... jer je legalno...

legalizacija ima svoje mehanizme kojima se bori protiv porasta konzumenata. kao shto je sluchaj sa duvanom.

ako neko dete pomisli, "legalno je, ne smeta" onda je zakazala drzhava, drushtvo i porodica. a ako drzhava, drushtvo i porodica nisu sposobni da edukuju decu onda nisu zaslushili ni da postoje kao takvi.

a ti vudu ne znam o chemu prichash iskreno. kakvu bi ti zdravu alternativu hteo? koja je sada zdrava alternativa? vi kao da previdjate chinjenicu da to shto je vuja zabranjena ne smanjuje broj konzumenata, i ne odvratja decu* od toga da je uzimaju. samo daje izgovor nesposobnoj policiji i josh nesposobnijem sudstvu da kao tobozhe, rade neshto. mazhu ochi narodu da rade neshto. dal ste svesni da svaki inspektor zna ime svake ribice u akvarijumu tetke od bilo kog lokalnog kriminalca i dilera a vi svaki dan vidjate te iste dilere?!

*kad ste se vetj fokusirali na jebenu decu... kolko sam izvalio, svi koji su nesposobni za normalan argument krenu da se brinu i brane jadnu decu.

Link to comment
Share on other sites

Tu je stvar, koju zdravu alternativu ovo (na

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

"духовне употребе."

koje proseravanje.

Ozezi po muvi

muva=hipik

izvini a zashto nije u redu ? ja ne prosto ne vidim zashto je marihuana manje "u redu" od alkohola ? mislim da je legalizacija dobra iz nekoliko razloga. verujem da bi dovela do porasti svesti i informisanosti o uticaju droga na ljudski organizam jer su priche kojima danas plashe decu potpuno kontraproduktivne. uveshce se norme kvaliteta, cena vutre ce skochiti te ce delovati destimulativno na konzumente, a prihodi od poreza puniti drzhavnu kasu. ljudi bi mogli prosto da je kupe u apoteci ili trafici bez potrebe da se meshaju za kojekakvim sumljivim dilerima, koji kao shto neko reche valjaju sve - od igle do lokomotive. trebalo bi zabraniti prodaju maloletnicima ali chinjenica je da ce onaj ko bude zheleo da vari variti, a ko ne bude nece. takodje zabraniti reklamiranje kao shto je uradjeno sa duvanom u svim normalnim zemljama sveta.

ne mislim da ljude treba ubedjivati da je varenje zdravo, ali smatram da ih treba edukovati i pustiti ih da sami vode svoj zhivot. generalno moj stav je da se protiv "loshih" pojava u drushtvu ne treba boriti zabranama, vec edukacijom i pruzhanjem neke zdrave alternative.

jesi popio mleko pre spavanja?

zao mi je ali medicina jos nije toliko napredovala,presadjivanje mozga jos nije mogucje,zao mi je [:D]

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Haha veri fani. Ti mora da si iz onog lagovog shashavlenda?

Vidim i ti se se tu pronasao,bravo

lepo je kad ljudi primete svoje nedostatke

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...