Jump to content

Koje cigare su najbolje?


Recommended Posts

Dolazi kraj meseca i, kao sto biva, sav kes je izcureo na sve strane a zimnicu sam pojeo jos u januaru, prosle godine=)

Lebac ili pljuge? pitanje zivota i smrti... naravno pljuge i kifla=)

Pa kako pusim dragoceni Marlboro light, moram da predjem na nesto jeftino.

I ubrzo sam shvatio da su te jeftine cigare batina sa dva kraja!

Ima dobrih al ima i onih sto bi po zakonu trebali da nacrtaju raka na ambalazi!!!

Pa reko da vidim koji duhan se mece u forumashke lule???

I jel ima neko da preporuci neke pljuge 50- a da nemirisu na konje?

[jumpy]

Edited by Stiven.

Ako ne zele govna, koja sam im velikodusno nudio,

zadrzacu blago i zlato za sebe...

Link to comment
Share on other sites

U tebra u vreme dok sam ja josh pushio(pre 2+ dine) za 50 kinti je chovek opushteno mogao da pushi neki memphis/west ili tako neshto srednjeg kvaliteta.A za 60-70 tu su vetj bili lucky,camel,winston..

A kad danas vidim da jedan bedni vision koshta 55 kinte dodje mi da bijem svakog ko pushi.

Za te novce jedino to preporuchujem bond-ako vec ocesh da se trujesh bar se truj na veliko:)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@Stiven.: Pazi kada u zhivotu nisam ni povukao dim, a znam za to [:D]

Znam i ja itekako, cak sam i procitao knjigu o tome...

sa sve zajedno manirima, markama, cenama, mestima gde se prave, gde ih ima i sto sta.

Ali nisam se zakacio ovde da strepim o greskama nego da neobavezno procaskam...

a u takvom caskanju cigara i cigareta ti dodju isto...

U zivotu mi niko nije trazio cigaretu svi kazu "imas cigaru?" [:)]

i ja im onda dam drinu bez filtera [:D]

Ako ne zele govna, koja sam im velikodusno nudio,

zadrzacu blago i zlato za sebe...

Link to comment
Share on other sites

Kad se pushi onda se pushi samo najbolje [:)]

dannemann_moods.jpg

Mnogo dobre cigarete, zavijene u lishce neko, mnogo dobrog ukusa (blago se oseca tropsko voce), dim mirishe lepo, ma skroz dobro. I plus shto cigara stvarno dugo gori, lepo je nabijeno sve...

Ortaku shalje prijatelj iz Rusije, oko 1000 din placamo paklicu. Vredi. Al` retko se pushi, shto je dobro iz vishe uglova...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Kad se pushi onda se pushi samo najbolje Mnogo dobre cigarete, zavijene u lishce neko, mnogo dobrog ukusa (blago se oseca tropsko voce), dim mirishe lepo, ma skroz dobro. I plus shto cigara stvarno dugo gori, lepo je nabijeno sve...Ortaku shalje prijatelj iz Rusije, oko 1000 din placamo paklicu. Vredi. Al` retko se pushi, shto je dobro iz vishe uglova..

Dolazi kraj meseca i, kao sto biva, sav kes je izcureo na sve strane a zimnicu sam pojeo jos u januaru, prosle godine=)Lebac ili pljuge? pitanje zivota i smrti... naravno pljuge i kifla=)Pa kako pusim dragoceni Marlboro light, moram da predjem na nesto jeftino.I ubrzo sam shvatio da su te jeftine cigare batina sa dva kraja! Ima dobrih al ima i onih sto bi po zakonu trebali da nacrtaju raka na ambalazi!!!Pa reko da vidim koji duhan se mece u forumashke lule???I jel ima neko da preporuci neke pljuge 50- a da nemirisu na konje?

grin boli nas kara sta pusi tvoj drug covek je pitao sta ima da se 'shi za 50 kinti

Link to comment
Share on other sites

e da vidish pushio sam to jednom, onako lici na lucky pomalo. A mogu reci da onaj plavi viceroy nije losh mada mi neshto brzo gori.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Plavi viceroy je ok, a i Monte Carlo takodje (63 din.)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...