Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opa ... sc i war pro top igraci igraju sc2 ... moze li to da znachi da sc2 ustvari nije cnc clone !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ne znam, meni ova njegova brada vuce pre na plavo ili smedje nego na crno kao lik na slici...a i pogledajte im face, to nije to...al nebitno, ne mogu sad da skidam filmic, zeza me net nesto

raynor.jpg

Baja na ovom filmu je definitivno Dzimi, Rob to naglashava bar jedno zilijardu puta.Premda mi stvarno na prvi pogled ne lichi(ima mnogo oshtrije crte lica,tamnije dlake..),ako se malo dublje zagledate primeticete istu onu zbunjenu facu Dzimija iz prvog dela,samo mnogo detaljniju i omatorelu...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ma daj bre svi smo pricali da je dzhimi u pitanju kad smo skinuli artwork trejler i sad odjednom "e ovo ono..."

podochnjaci su mu uradjeni super, samo donja usna je nekako diskutabilna...ko da su imali problem sa animacijom...

sve u svemu sad chekamo da pokazhu zergove...

Link to comment
Share on other sites

Po onome shto se pricha,ima da se nachekamo :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Verovatno misli na onu bonus misiju kod zergova, kada zeratul caska sa djuranom.

Zato sam i pitao da li se negde kasnije u sc zajednici pominjalo shta je zapravo djuran, jer tu vidimo da lik ima ono 300 hiljada godina, i sad, naravno najlogichnije je da sve to ima veze sa xel-nagom ( sve sam i nesto uvek zamisljao da je i sam p/z hibrid zapravo "xel-nagazanin", shto da ne, ipak su i zergovi (konkretnije, originalni overmajnd) i protosi "potekli" od istog im preDka lolo), al' to su sve moje neke glupe spekulacije, a i nije mi sad tolko stalo da ih proveravam :) A Kole je post'o vrlo zloban, lepo kaze kojot :(

:-)

Link to comment
Share on other sites

mozda sam ja retard, al na koji filmic mislite...ne videh na zvanicnom sajtu nikakve nove filmove...link plz:)

Pa dao sam ti link kad sam te zadnji put quoteovao ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa moguce i da ja greshim, al', kolko se secam, protosi su, naravno, uvek slavili xel nagu ko svetu mariju, a u kampanji (u chistom sc-u) im se negde, onako suptilno, provlachilo da je overmajnd zachet isto od strane xel-nage, ili je to mozda bilo bash u zergovoj kampanji, jebiga ne mogu da se setim : /

I ne pitaj vise nista, moram uchim oet bre :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

xel nage su bile opterecene da naprave rasu koja ce posedovati purity of form.

napravili su mnoge rase sirom univerzuma ali ova je prva koja je bila mnogo iznad drugi. odatle sledi ime protoss (grc. - prvi)

sve je bilo ekstra, xel nage su nadzirale protose i uzivale u svojoj kreaciji dok se jednom protossi nisu podelili u plemena i svi medjusobno popicili.

tada su ih xel nage napustile

posle toga su xn odlucile da naprave rasu koja ce posedovati purity of essence i napravili zergove.

njihova teznja je da spoje purity of essence i purity of form da dobiju savrsenu rasu.

to je prica koju ja znam ^_^

Link to comment
Share on other sites

Protosi su prva kreacija vishe rase koja se zove xel naga ... blabla oni su nadgledali protosvska plementa kao bogovi a ovi ih obozavali kao bogove ... kada je poceo eaon of strife ( gradjanski rat svih protosa ) xel nage su se razocarale u svoju "kreaciju" i napustile protose ...

Posle su xel nage napravile savrsheniju rasu = zergove koji su bilo toliko jako otrgli se kontroli i skoro unistili xel nage koji su pobegli negde daleko niko ne zna gde :)

to je koliko ja znam .

Dakle da ... protosi su ustvari toliko napredni zbog xel naga ... pre njih su bili na novu razvijenosti majmuna ^_^.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

khm

ni protosi ni zergovi nisu pravljeni "od nule" nego su xel'nage i jedne i druge unapredjivali od nekog inicijalnog stadijuma...tj protosi su vetj bili humanoidi sa letentnim psi sposobnostima pre nego sto su ih ovi nasli, a osnova za zergove su neki crvi koji asimiluju dna svega na sta naidju...faktichki ko larve koje mutiraju dalje...

tako da ne, protisi i zergovi nisu "rod", ali je razvoj obe rase usmeravan od strane xel'naga

Link to comment
Share on other sites

Ako je verovati ovom single player campaign filmu, u SC2 ce biti misije gde cemo se sretati sa xel'nagama i to je very cool! Interesantno u kakvim ce odnosima biti Protosi, Zergovi i Humani prema Xel'nagama? Ja tipujem da ce poslednja misija u single playeru biti sve 3 rase protiv xel'nage.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ja pak tripujem da je ova scena u filmu prvi susret zeratula i jimmyja nakon bw, tj da je ovaj nakon bonus misije jurio da nadje preostale research facilityje pa tek onda da nadje jimmyja i tek sad je stigao

tokom prve najave je receno da se nece pojaviti kao full frakcija ali da ce igrati bitnu ulogu u prici

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...