Jump to content

Recommended Posts

Znaci kao Burning Legion, glavni protivnici, ali ih nema u multiju.

Nego, sta mislite, ima li nade da se DOTA uspesno prilagodi Starkraftu??? :) ;) :p

Ma ne Dota nego sta hoces, bilo je pisano o tome vec, SC2 ce imati brutalan editor sa svim mogucim stvarima za sve sto je potrebno.

Edited by De1
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sudeci prema tehnologiji koju moze da poseduje ovo je verovatno 3-6 mesija iz kampanje . I naravno prema zeratulovom dolasku ... nece ubaciti njega posle prve misije to je sigurno.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Znaci kao Burning Legion, glavni protivnici, ali ih nema u multiju.

Nego, sta mislite, ima li nade da se DOTA uspesno prilagodi Starkraftu??? :) ;) :p

Pa BL su UDovi,tako da mu vishe dodje kao Nage az TFT-a.Cela rasa razradjena(manje-vishe) u singlu ali ih nema u multiju

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kako volim kad svi nagadjate oce biti cela rasa, kakva rasa, glavni protivnici kao bl je kao nage su.

smesno je jebote...

ko kaze da ce se svi troje udruziti protiv njih. pa sami zergovi su ih isterali iz postojeceg sektora, a kamo li da se udruze zergovi terani i tosi jea jebacina protiv jadnih naga... :/ sad ce neko reci otkud ti znas. e tacno je tako otkud ja jebeno znam, nemam pojma i nagadjanja su retardirana.

komentarisite jedinice i filmice ^_^

Link to comment
Share on other sites

Za pochetak grafichke ce morati da vam podrzavaju ps 2.0

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pixel shader 2.0 znači GeForce FX5200 i jači ili Radeon 9500 ili jači.

Dobro, na FX-u se nećeš naigrati, al realno ako grafika ostane ko na slikama, ima da ga tera svaki 6600GT na high detaljima opušteno. Mislim Blizzard je to, setimo se Warcrafta. To nije mogao da igra samo onaj ko se zainatio da neće da kupi GeForce 2 pa makar crko.

A War3 je radio i na Tridentu sa 8 MB (probano), doduše u 640 low, al je radio.

Link to comment
Share on other sites

Dakle sa mojih giga rama i radeon 9600pro bi trebalo da leti? :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ne da leti ali na normal ce da radi sa iskljucenim senkama sasvim pristojno ...

ISPROBAO SAM !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

brate mili pa kad zerlinzima apgrejduješ attack rate, marinci nisu za kurac. ovi štitovi će to da izbalansiraju (nadam se).

a jesam li ja tebe lepo zamolio da cutish o stvarima o kojima nemash pojma?

moljac rush ftw :D

hahahaha

nego jebote

nema me 10 dana

i sve se promeni

i to nabolje

vrh

vidim da opet krecu shpekulacije sa prichama

evo ovde cela istorija rasa

http://www.sclegacy.com/encyclopedia/race_histories.php

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ma dobro vidi se da nisu doradili ni likove same . A inache sama ideja je super .

MM > zerligz

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma dobro vidi se da nisu doradili ni likove same . A inache sama ideja je super .

MM > zerligz

i ovo je glupo :)

starkraft je postao dobra igra jer nema kaunter jedinica

sve zavisi od mikra, rasporeda, high/low ground odnosa i sl

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

dobro bre lage, pusti ljude da pricaju, nisu svi pro kao ti:)...zamalo da kazem kao mi lol:)

@edd vec je odgovoreno na to pitanje pre par strana, to su thorovi, nova terranska ulti jedinica...

btw, ladno preko 1000 postova, ovo je definitivno najveci topic na sc forumu...i to vuduov post hiljaditi:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

prvo da pozdravim lagishu i da mu kazhem, kao i duletu jedan veliki 'told you so'

a onda da pitam duleta ko mu yankuje chain da mu se sad ne svidja mission selection/dijalozi thingie? mislim, to su neki interni problemi to ne mozh' bit iz chista mira ;oP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...