Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj pricamo o doti na sc 2 forumu

dota je lepa

ja volim dotu ima puno karaktera da se bira i kod elfova ima jedno veliko lepo drvo

bas je lepo

LOL

ma jebi se, izbljuvao sam pola litre kafe po ekranu.

od sada ovakve komentate pod spoiler, da se pripremim :)

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Наравно да не причамо о DOTAi него о Старкрафту 2, али чисто се констатује да је Warcraft 3 зглајзнуо као стратегија, и да се или још игра старкрафт или ДОТА или неки слични мод за War3.

И да се надамо да ће се у лану и играонама опет играти стратегије кад Старкрафт 2 изађе.

Link to comment
Share on other sites

pojma vi nemate, duletovi bubrezi su propali jer je mrshav pa trpe extra stres jer nemaju masni tapacirung, to sto pije mu je ugrozilo jetru ali mu odrzhava bubrege zdravijim (alk smenjuje produkciju adh > bubrezi rade jache > sretja rados' ;o))

naravno kakve ovo veze ima sa SC2 pojam nemam...mozda da upozorim lauackaueya da ako on i vasa na gc ne uzmu dovoljno sc2 i wotlk promo swaga da ce biti ubiveni bolno!

Link to comment
Share on other sites

You "lucky" bastard! :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

To je bio i moj plan, s tim sto sam ja mislio da iznesem ceo komp, da ne cekam da se to kopira. A ko ce go da trchi pojma nemam, izabracemo nekoga vec. Mis'im, mozhe i lag, nego ako je slucajno zauzet ili nesto.

Aj ponesi neki flash pa nasnimi ili nekako ukradi, nece niko znati, necemo reci :)

Link to comment
Share on other sites

Aj ponesi neki flash pa nasnimi ili nekako ukradi, nece niko znati, necemo reci :)

Ja cu da ponesem onu neku tvoju "navijachku" fotku, i recicu im - saradjujte, ili cu vam poslati ovog momka!

A mogu da povedem i vudua da im prica o fantasticnosti Obliviona i promasajima Fallout-a, ima da se smore i daju mi kod i za Starcraft 3 ;)

Link to comment
Share on other sites

Kako si doso do ovoako debilnog zakljucka ???

sry za oftopic ppl samo se nerviram kad neko napise ovakvu glupost

A ja se kao suzdrzavao da komentarishem...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...