Jump to content

Pucnjava na Kampusu Faksa


Recommended Posts

MOLIM TE KUCAJ CELU!!! :((((

jebem ti ! I posle kao dajte oruzije svima. Da su imali neko bi ga upucao i spasio ljude. A koliko bi tih isto uradili shto i on? :P

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne vidim po cemu bi bili normalniji ili nenormalniji da je ubica bio amerikanac.

@igi

svasta pricas

sta bre pricam svasta -lik je otisao sa svojih osam godina u ameriku, tamo ziveo 15...ako ga to ne kvalifikuje kao amera onda ne znam sta bi moglo. ako mislish na moje cudjenje na neorganizovanost u roku od dva sata izmedju incidenata, ne znam sta tu moze da ti bude nejasno

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sta bre pricam svasta -lik je otisao sa svojih osam godina u ameriku, tamo ziveo 15...ako ga to ne kvalifikuje kao amera onda ne znam sta bi moglo.

kvalifikuje ga, kako ga ne kvalifikuje. decko je bio izuzetno socialan tip.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

lol nubs, opšte je poznato da su valjani albumi iced eartha samo demo i prvi, ovo ostalo je za emo devojčice lol rofl :)

i za emo decake isto!!!!one

eh, dosta OT-a

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

imao je neku cavu na koju se lozhio i ona ga ispaljivala redovno. uleteo je na njen chas i prvo upucao nju u glavu, pa profesoricu koja mu se penjala na kurac.

mislim, duga je pricha i znam je celu, poshto sam morao na chasu novinarstva da je obradjujem, al mi je pun kurac i ne mogu da kucam celu.

od sad ne odbijam nijednu cavu [:D]

kaoo aaaaa, nisi teo da me prcashhhhh aaaaa pljas... a ti cekash autobus, i dodje zhenski kreten i rokne te :D

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

ovde je bash strashan show, shto se toga tiche... cela drzhava plache i to.

prikazali su snimak od lika shto je snimao mobilnim.. kakva paranoja jebo te.

poredjao ih je uza zid i streljao, bukvalno, tu prvu uchionicu. onda je izleteo na hodnik, pa pucao random i to.

interjvuisali nekog lika, shatro heroj, blokirao je jednu uchionicu, pa je ovaj pucao kroz vrata. pogodio ga je u nogu, al ono, prezhiveo je barem.

gledam taj snimak i kontam jebo te, kakvi su debili, njih 20ak da se zaletelo na njega, pa nema leba da bi ih sve pobio. josh prikazuje kako menja sharzher jedno 5 minuta, nema pojma lik otprilike.. beda :(

metaka je bio pun inache..

u svakom sluchaju, lik pokushava da okrivi sve na drushtvo, kroz chitav snimak, kako ga niko nije voleo i to.

a pricha je kako niko od uchenika vec duzhe vreme nije hteo da ide na chasove koje imaju sa njim, zato shto ga se boje...

stalno ponavlja "You could have stopped this. It could have ended with only one death." u fazonu kako niej on kriv, nemam pojma...

poslat je pre godinu dana na terapiju od shizofrenije, pa su ga pustili na kucno lechenje, koje ochigledno nije nishta uspelo.

roditelji su juche prichali na tvu, strashno... kroz suze i sve to, ne mogu da veruju.

@Mitch

ju druzhe, zar stvarno mislish da cu da ti odgovorim na takvu jeftinu i totalno nepotrebnu prozivku ?

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

aman nek se poubijaju vishe i skrate svima muke

sa malim zakasnjnjem..dabl vord^^

jebo im ja amerikan drim:P

nema tu nikakvih prozivki,chist bakar...

LEGENDOOOOO 15 do 6 a ja vristim od smeha..hahaha

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

jebo im ja amerikan drim:P

ajd da se ispravim, jer sam u onom svom postu izgleda dao arhaichne podatke (zomg!)

od 2005te izgleda da je legalno posedovati i automatsko oruzhje (na saveznom nivou, lokalni i drzhavni zakoni may varry) tj zabrana koja je postojala pre podignuta je!

u.s.a!

Link to comment
Share on other sites

u kojoj to meri? :]

to shto se jave 2-3 takva lika godishnje u drzhavi od 300 miliona?

budite realni kad se vetj hvatate za primere... ako pljujete po loshim stranama, onda makar priznajte one dobre. a ja ovde netju da laprdam o dobrim stranama, prvo zato shto nisam spokesman za USA i netju da radim za dzabe :], a drugo zato shto me ne interesuje shta vi mislite o dotichnoj drzhavi (sve dok ne krene opshte pljuvanje koje ne podnosim).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...