Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sad cu da overim politicki topik br. 1. Ako se iznerviram, bice do jaja.

Sinoc sam prio dve vrste rakije, pivo i viski. Zadivljujuce je da me ne boli glava, verovatno nije bilo metanola inside.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hit je to, kad god cirkam pelin pijem i vodu, i ujutru sam svez kao fresh prince.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebo te, kakva vrucina danas ceo dan. umro sam napolju.

ishao malo da shopingujem za drugarice, shatro pokloni i to. uskoro mothers day, pa opichili snizhenja, pa reko da iskoristim. al naravno, pa sam seljak, pa morao da kupim i sebi josh brdo stvari.

a gde ce to sve stati u koferu, to bog zna.

ja se vracam za 7 dana i ne zelim da razmisljam bar jos 6 o pakovanju. :)

danas ispiti. kad ovo zavrsim nastupa sreca.

i da, juce sam ribi rekao da cu sledece godine da zivim sa devojkom koju inace moja riba bash i ne gotivi. koji je kaos nastupio sinoc kad sam joj saopstio to. :)

izvukao sam se tako shto sam rekao da sam se "shalio". gistro :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

dobio sam ponudu da uradim crno beli portret jednog americkog kantri pevacha. stigao sam da pogledam stihove njegovih stvari i hiper produkcija je ista na svim kontinentima. A naslovi su tek lol - ovaj je josh i kul : men buy the drinks, girls call the shots

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

i ja sam generalno za tenis, odavno nisam prao malog stiju u nekoj igri.

što se tiče mamurluka, i dalje mi je fascinantno koliko raznih priča kruži oko toga. te od ovog vina ne boli glava a od onog boli, te od piva boli najmanje, te od dedine šljive nema šta da boli... stvar je prosta: da bi metabolizovao alkohol, organizam potroši dosta vode. zbog toga se krv zgusne, mozgu to smeta i on te upozori glavoboljom. nema veze sa vrstom pića, bitno je samo da se popije dovoljno vode i sve će biti kul.

topik: iscimao se do konjarnika tražeći jeftinije patike, a našao sve neke od sto jura. na kraju kupio adidas u balkanskoj za 50 i zadovoljan sam.

Link to comment
Share on other sites

igramo na 11om na betonu, cena je 75 kinti, po satu. kapiram da je zapravo besplatno, da zapravo dajemo matorom za pivo [:D]

ja sam za sljaku (naporan mi je beton za tenis), ali ortaku je mnogo, jbga. si zainteresovan, da te peglam malo? :P

Nishki, aka chovek iz barake = Barakuda, je legenda domaceg sporta i rekreativne kulture, zasluzhio je malo kesha za pivce

kad se dogovorite da igrate ja dolazim da gledam i navijam (citat iz top secreta na ovom mestu se podrazumeva) ;o)

Link to comment
Share on other sites

igramo na 11om na betonu, cena je 75 kinti, po satu. kapiram da je zapravo besplatno, da zapravo dajemo matorom za pivo [:D]

ja sam za sljaku (naporan mi je beton za tenis), ali ortaku je mnogo, jbga. si zainteresovan, da te peglam malo? :P

treba da nadjem gde mi je reket, i da pokusham da nadjem kondiciju za tu zajebanciju :) al' mi se bash igra tenis, a i vreme je da pochnem da mrsham, tako da sam ja za!!

posto je sljaka?

Link to comment
Share on other sites

i ja sam generalno za tenis, odavno nisam prao malog stiju u nekoj igri.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ima veze koji je alkohol u pitanju. Prvo jer ne pricamo o medicinskom alkoholu, nego o picima koja se prave na ovaj ili onaj nacin, od ovog ili onog, a piju se sa necim ili bez iceg. Drugo, zato sto se svaki covek razlikuje. To je kao kada bi rekao, svaka je cigareta ista ili svi su muskarci svinje a zene kurve.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...